3 vi' M. BAKKER Reis vereniging! Amstel viert 15-jarig bestaan Biljarttoernooi verschoven naar zaterdag 11 november We gaan weer biljarten! (vervolg van pagina 4) staan of eindelijk de moed hebben op gebracht om het liefste meisje van de wereld te vertellen dat wij van haar houden, de bel doet ons een prachtig idee vergeten, hij bezorgt ons een kou wanneer wij druipnat onder het water vandaan komen of hij verplicht ons om de voorgenomen wending in onze levensloop nog even uit te stellen met mogelijk afstel als gevolg. Daarom overleg even voordat u iemand belt of het misschien ongelegen komt dat hij opgeroepen wordt en of het wel noodzakelijk is dat u hem stoort. HAAT U PIEPERS? Nu we het toch over ondingen hebben die erg handig zijn, dan moeten we ook het oproepapparaatje noemen. Vaak ligt het verlaten op kantoor of het zit af gezet in een zak. We kunnen ons dit heel goed voorstellen, want opgeroepen worden is nog lastiger dan opgebeld worden, want het veroorzaakt meer last. U kunt echter opgeroepen worden omdat iemand van buiten het bedrijf, buiten de stad of uit het buitenland u belt. Antwoordt u niet, dan zit hij die belt, nodeloos vele minuten te wachten, terwijl zijn telefoonrekening oploopt. Wij geloven dat de oplossing ook weer te vinden is in het zich voornemen om niemand op te roepen tenzij het werke lijk nodig is. Als dan de opgeroepenen zich wél altijd gaan melden, dan zal het telefoonverkeer gesmeerder gaan lopen. DE TELEFOON IN HET KORT Hieronder enkele van de punten die helpen om van een ieder een telefoon kunstenaar te maken: - Zeg uw naam - Spreek uw naam duidelijk uit - Indien gewenst noem uw afdeling en het bedrijf - Vraag geen gesprekken aan en wandel dan weg - Blijf vriendelijk tegenover telefonistes - Laat de centrale weten wanneer u langere tijd weg bent - Vraag u af of uw bericht belangrijk genoeg is om iemand daar voor te storen. - Reageer wanneer u wordt opgeroepen - Geen oude telefoonnummers uit oude gidsen halen De Reisvereniging van de Amstel Brou werij, die elk jaar als hoogtepunt van haar activiteiten een buitenlandse week- endreis organiseert (dit jaar naar Kö- nigswinter in Duitsland), bestaat 15 jaar. Om dit heuglijke feit te vieren zal op zaterdag 30 september een receptie en een feestavond worden gehouden. De receptie vindt plaats in het Leslo kaal (nabij de kantine) 's middags van twaalf tot twee uur. De feestavond, welke alleen toegankelijk is voor leden, wordt eveneens gehouden in het Les lokaal en begint om acht uur. Voor beide bijeenkomsten is de toegang via Ingang Fabriekspoort. 25 jaar in omo dienst Op zaterdag 30 september zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer Mijnardus Bakker in dienst kwam van de Amstel Brouwerij. Aanvankelijk werkte hij als machine-bankwerker in ons bedrijf in Amsterdam. Later was hij chef-machi nist in ons toenmalige filiaal in Den Haag. Na de reorganisatie werd hij aan gesteld als service-monteur en is als zo danig gestationeerd bij onze drankenhan del 'Holland West'. De heer Bakker zal op vrijdag 29 september 's-middags om half vier worden gehuldigd in het ge bouw van 'Holland West' in Den Haag. Door onvoorziene omstandigheden heb- man van de afdeling Reclame - toestel ben wij de datum voor het zevende 272), wanneer zij zaterdag 11 november Amstel Biljarttoernooi een week moeten niet in de gelegenheid zijn mee te doen. verschuiven. Het toernooi, waaraan naar De wedstrijden beginnen 'smorgens om wij verwachten zeer veel medewerkers uiterlijk elf uur. Het juiste tijdstip zullen deelnemen, wordt thans defini- wordt nog nader bekend gemaakt. Om tief gehouden op zaterdag 11 novem- 1 uur wordt de deelnemers en hun ber. Gespeeld zal worden op alle 14 dames een (eenvoudige) maaltijd aan- tafels van het Parkhotel aan de Hobbe- geboden. 's-Avonds om zes uur is er makade in Amsterdam. voor dezelfde groep een diner in één Degenen, die het inschrijfformulier van de zalen van het Parkhotel. In de reeds hebben ingevuld en verzonden, ochtend en middag worden de vóór- behoeven dit niet opnieuw te doen. Wel wedstrijden gespeeld. Na het diner vin- moeten zij hun inschrijving ongedaan den de finales plaats, welke tot onge- maken (telefoontje naar de heer Beek- veer tien uur 's avonds zullen duren. (Uitknippen en vóór 1 oktober 1967 opzenden aan de heer J. Beekman, Afd. Reklame). Hierbij geef ik mij op als deelnemer aan het zevende Amstel biljarttoernooi op 11 november a.s. Mijn naam is: --- Mijn adres is: ---- Ik werk op de afdeling: - te: ------- Ik heb al eerder meegedaan (doorhalen indien dit niet het geval is) en mijn gemiddelde is dus bij u bekend. Ik doe nu voor het eerst mee en ik speel een gemiddelde van (het aantal gemaakte caramboles van een partij delen door het aantal beurten van die partij, berekend over een partij van ten minste veertig beurten). Mijn echtgenote/verloofde komt mee/niet mee. (doorhalen wat niet van toepassing is). Het inschrijfgeld ad. EEN GULDEN heb ik betaald aan mijn afd. chef/baas -die dit bedrag zal voldoen op de afd. Reclame. Datum: ---

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 5