LOS ESBMoLESW r - EI TIT "1 Ajjs&u: - E3@ai Madrid Indien u rijdt, blijf eiasi bijl Personeelsbier fm Amsteirenners dingen mee We §3^^tra weer Ebiüjjartersi tfsr-'TV.Trv*: r-»> n— *fiL. La pancarta que llevaran los 'Principes de la Suerte', a quienes les ha tocado una entrada al Estadio, proporcionado por la Directiva de la Amstel a precio reducido. Mayores informes en la 'Fiesta Espahola' del viernes 1 de septiembre en el Gijs- breghtkelder. Een zeer beperkt aantal kaarten voor de wedstrijd Ajax-Real Madrid zullen beschik baar zijn voor Amstel medewerkers. Onder de gelukkigen zullen ook enkele Spanjaarden zijn. Zij hebben zich nu al op de wedstrijd voorbereid want op het spandoek staat de tekst: ,,De Spanjaarden van het Amstel Bier groeten Real Madrid". Op 1 september hopen de heer en me vrouw de Bas het feit te herdenken dat zij veertig jaar geleden in het huwelijk traden. Wij wensen het echtpaar de Bas van harte geluk met deze heuglijke ge beurtenis. Er is al heel wat gedokterd aan de ver- keerswetgeving en alle problemen zijn nog niet opgelost. Het doet ons plezier dat wij u hieronder de werkelijk aller nieuwste verklarende teksten bij de ver keersborden kunnen geven. Om administratieve redenen zullen alle geschenkbonnen voor personeelsbier vanaf heden een blauwe kleur hebben. Hiervoor zal op dezelfde wijze als voor de gele en witte bonnen bier verstrekt worden. Aanduiding, dat de plaat selijke kroeg geopend is. Het zgn. BIKINl-verbods- bord vooral beneden de grote rivieren. Dit bord geeft een zinvolle verwijzing naar een meer comfortabele wijze van zich verplaatsen. U nadert een begraafplaats. Weggedeelte, uitsluitend toegankelijk voor leden Koninklijk Huis. Pas op Motoragent volgt u. Samen uit, ja gezellig! (Overgenomen uit het maandblad van de Reserve Gemeentepolitie) (Vervolg pag. 2) A anmoedigingspremies ontvingen: De heer Van Delft (Brouwhuis): 20- voor idee nr. 460. De heer Van Brunschot (Personeels zaken): ƒ10,- voor idee nr.479. De heer Heslinga (vertegenwoordiger Noord): 20,- voor idee nr. 474. A fgewezen werden de ideeën: 457, 461, 470. Vier Amstelrenners, Fedor den Hertog, Daan Holst, Henk Nieuwkamp en Joop Zoetemelk, werden geselecteerd voor de wereldkampioenschappen die deze weken in Nederland worden gehouden. Fedor den Hertog zal echter niet aan wezig zijn, want twee weken, geleden liep hij zware verwondingen op bij een botsing met een vrachtwagen .in België. Ofschoon zijn toestand nog ernstig is, gaat hij thans langzaam vooruit. (Uitknippen en vóór 1 oktober 1967 opzenden aan de heer J. Beekman, Afd. Reklame). Hierbij geef ik mij op als deelnemer aan het zevende Amstel biljarttoernooi op 4 november a.s. Mijn naam is: --- Mijn adres is: ---- Ik werk op de afdeling: -- te: ---7--■■■;•""V" Ik heb al eerder meegedaan (doorhalen indien dit niet het geval is) en mijn gemiddelde is dus bij u bekend. Ik doe nu voor het eerst mee en ik speel een gemiddelde van (het aantal gemaakte caramboles van een partij delen door het aantal beurten van die partij, 'berekend over een partij van ten minste veertig beurten). Mijn echtgenote/verloofde komt mee/niet mee. (doorhalen wat niet van toepassing is). Het inschrijfgeld ad. EEN GULDEN heb ik betaald aan mijn afd. chef/baas die dit bedrag zal voldoen op de afd. Reclame. Datum: --

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 5