J. G. P. MAREES ONS leven in de brouwerij 4 (Vervolg biz. 3) Een keuze uit de werken van deze Lim burgse kunstenaar zal men kunnen be zichtigen in het Centraal Museum te Utrecht. Ons bier is ook vertegenwoordigd op de Wereldtentoonstelling in Montreal. Het is verkrijgbaar als enig Nederlands bier in het Nederlands Paviljoen. Daar naast is het ook te vinden in het gebouw waar de Belgische inzending is gehuis vest. Dineert men in het Nederlandse restaurant 'The Wooden Shoe' op het amusementsterrein 'La Ronde' dan zal de ober u ook daar graag een Amstel brengen. Op 3 september a.s. zullen de Zweden rechts moeten gaan houden in het ver keer. Dat dit voor de weggebruikers een hele omschakeling betekent, zal nie mand betwijfelen. Onze afdeling Export wil op deze ingrijpende gebeurtenis in haken door in Zweden met een reklame- campagne te komen die gebaseerd is op het thema 'Nu u van links naar rechts moet overschakelen is het een goed ogenblik om tegelijkertijd definitief op Amstel over te gaan'. A. Otero Mosquera V. Mangot Casanovas Bottelarij Bottelarij In dienst J. Hollaar, Verkoopkantoor Rotterdam C. A. M. Verrest, Bedr.- en Budgetadm. C. van Altena, Operating and Consulting Division C. Tros, Horecaverkoop-Noord P. H. Peperkamp, Horecaverkoop-Noord G. C. de Koning, Horecaverkoop-Noord Mej. M. L. Janse, Poviet Produkten N.V. E. J. Wernars, Leningenadministratie J. Bos, Expeditie M. J. C. F. Sweserijnen, Bottelarij A. Otero Mosquera, Bottelarij J. A. Montero Beltran, Bottelarij R. Gomez Dominguez, Bottelarij V. Mangot Casanovas, Bottelarij A. Castellvi Ferrer, Bottelarij D. J. Rodriguez Enriguez, Bottelarij Uit dienst Mevr. H. J. Boekhout-Adelaar, Debiteuren administratie K. de Vos, Bedrijfslaboratorium Mej. V. A. Verhappen, Bedrijfslaboratorium J. Raspe, Bedrijfslaboratorium Mej. S. V. Klapholz, Bedrijfslaboratorium Mej. M. A. A. Scheefhals, Poviet Prod. N.V. A. Kroes, Operating and Consulting Div. Mevr. H. A. A. Visser-Walda, Loonadm. G. M. K. Janssens, Operating and Consul ting Division J. R. Miguens Vidal, Poviet D. Bermudez Alberto, Bottelarij A. Panizo Rodriguez, Bottelarij H. Vega, Expeditie H. W. v. d. Veen, Expeditie J. Bos, Magazijn C. de Paz Garcia, Poviet Gehuwd F. Bindels (Mech. Adm.) met Mej. A. de Graaff H. Schriel (Reklame) met Mej. H. J. M. Hoffschlag Geboren Lucinda Marguerite Lucille d.v.h. echtpaar Elink Schuurman-Vaughan (Raad van Bestuur) Josephus Johannes, z.v.h. echtpaar van Brunschot-Kingma (Pers.zaken) Paulien, d.v.h. echtp. van Rijn-Roelvink (O.C.D.) Sandra, d.v.h. echtpaar Kleij (Bierleiding Mont.)-West Zes nieuwe personeelsleden in de botte larij. Van links naar rechts: D. J. Rod riguez Enriguez, J. A. Montero Beltran, R. Gomez Dominguez, A. Castellvi Ferrer, M. J. C. F. Sweserijnen en J. Bos. Twee andere nieuwkomers op een pasfoto. Seis nuevos empleados fotografiados en la botelleria. Cuatro de ellos son Espa- noles. Los apellidos encuentran en el texto holandés. Dos otros recién llega- dos, también Espaholes, figuran en las fotografias de pasaporte. Vijf nieuwe personeelsleden gefotografeerd in de kantine: v.l.n.r. de heren C. A. M. Verrest en G. C. de Koning, mejuffrouw M. L. Janse, en de heren P. H. Peperkamp en C. van Altena. met Donderdag 31 augustus, 's-middags om half vijf, zal in de Gijsbreghtkelder af scheid worden genomen van de heer J. G. P. Marees, die ruim 44 jaar aan ons bedrijf verbonden is geweest. De heer Marees kwam op 5 maart 1923 in dienst als chauffeur. Thans is hij werk zaam als winkelvertegenwoordiger, waarbij hij zich speciaal bezig houdt met de slijterssector. De heer Marees heeft zich in al die jaren grote bekend heid verworven. Aan belangstelling bij zijn afscheid zal het hem dan ook zeke, niet ontbreken. na 44 jaar penmioen

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4