Cadeaux voor G. W.A. Dokters RUS in de kantine Amstel verkoop kantoor Brussel 2 Een deel van het personeel in Brussel: v.l.n.r. de heren Braekeleire en Groot- aerts, mej. Van den Driessche en de heren Bogaerts, Van Cranenbroeck, Mestdag, Pirotton, Van Even, Maarse en Messing. Vrijdag 14 juli is in besloten kring het jubileum gevierd van de heer G. W. A. Dokters, die werkzaam is op onze ex peditie. In de middaguren werd hij ont vangen in de directiekamer, waar ir. R. van Marwijk Kooy hem toesprak en als blijk van waardering een gouden pols horloge en een enveloppe met inhoud overhandigde. Op het expeditiekantoor werd de 25- jarige jubilaris toegesproken door de heer V. Pelt, die de loopbaan van de heer Dokters nog eens in herinnering bracht. De heer Dokters is begonnen in de tapkelder en heeft lange tijd op de administratie van de expeditie gewerkt. Mejuffrouw A. van Hamersvelt van ons bedrijfslaboratorium in Amsterdam, is geslaagd voor het theoretische gedeelte van het tweede deel van het analisten examen. Sinds de opening van het nieuwe expe- dietiecentrum heeft hij de zorg over het paneel van de Geiselbaan. De heer Pelt bracht de jubilaris dank voor het vele verdienstelijke werk, dat deze gedaan heeft en speldde hem de gouden speld van het bedrijf op. Na mens de collega's overhandigde de heer M. C. Kamsteeg een door de jubilaris uitgezochte wandklok, terwijl de heer Brouwer namens de jubileumcommissie een enveloppe met inhoud aanbood. De heer G. W.A. Dokters toont zijn cadeau aan zijn zuster en de heer M. C. Kamsteeg. (Vervolg pagina 1) kleur, een enkele maal aan een snor en/of een baard en wat de vrouwen betreft, als de vacantie heel goed was, aan een veranderde haartooi. Het is prettig, dat wij op bovenstaande wijze kunnen constateren tot welke groep onze collega of chef behoort. Belangrijker echter is, of wij uit zijn gedragingen, daarvan ook iets kunnen ervaren! Attendens Da warmte van de laatste weken, doet velen verlangend uitzien naar wat ver koeling. Daarom is het wellicht raad zaam nog eens te wijzen op de moge lijkheid om tijdens de lunchpauze in de kantine ijs te kopen. Er is een uitge breid assortiment en de prijzen variëren van 30 cent tot en met drie kwartjes. El calor de las ultimas seinanas hace que muchas personas buscan algo refrescante y por eso llamamos su atención hacia la posibilidad de com- prar un helado en la cantina. Hay un extenso surtido y los precios varian de 30 a 75 céntimos. (Vervolg van pagina 1) voordeel had, dat het bier tenminste koel stond. Er was met de leverantie van ons bier in die dagen echter heel wat tijd gemoeid. Het vervoer van Am sterdam naar Vlaanderen, het lossen van de wagens en het terugnemen van de lege emballage, kostte vaak ruim twee volle dagen. Thans is dat allemaal heel wat sneller te doen, omdat sinds juni 1965 het bier vanuit Helmond wordt betrokken en men voor de heen- en terugweg nog maar tien uur nodig heeft. In 1957 werd een echt kantoor be trokken en wel aan de Leopold II laan in Brussel. Drie jaar later werd de in middels tot Amstel Verkoop Kantoor omgedoopte tak naar de Picardstraat overgebracht, waar men tot op de dag van vandaag gehuisvest is. Inmiddels is de personeelsbezetting ook aanmerkelijk vergroot. In totaal werken er nu 32 mensen: 16 vertegenwoordigers, zes employees op het kantoor, zes chauf feurs, twee magazijnbedienden, één man voor de publiciteit en natuurlijk de heer Messing zelf. De groei van dit onder deel van ons bedrijf is zeer bevredigend en overal in België komt men het Am- stelbier dan ook tegen.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 2