ONS leven in de brouwerij J. VERMEULEN ln dienst: O. Castro Vieites, Bottelarij A. Sanchez Munoz, Bottelarij J. Hernandez Jurado, Bottelarij R. Hervas Rivas, Bottelarij D. Bermudez Alberto, Bottelarij L. Fernandez Rodriguez, Bottelarij A. Fernandez Ribera, Bottelarij L, Diosdado Torres, Bottelarij J. Gallardo Diaz, Bottelarij R. Delgado Mora, Bottelarij R. Rojo San Jose, Bottelarij E. Esteban Bermejo, Bottelarij G. Carrasco Martinez, Bottelarij D. Del Pozo Sanz, Bottelarij G. J. van Wanrooy, Expeditie J. S. Duyts, Expeditie J. Ch. Paulus, Expeditie F. Rijk, Expeditie J. Heumen, Expeditie W. J. Penning, Expeditie K. Doorgeest, Poviet Mej. A Smit, Poviet S. A. v. Eyk, Legkelder A. M. Schlaghecke, Bedrijfslaboratorium Jhr. Mr. A. W. G. van Riemsdijk, Export W. J. Schol, Tariefbureau E. B. Leffef, Public Relations F. W. Pels, Technische dienst Mej. C. M. W. H. Vierkens, Export Uit dienst: A. Parra Perez, Bottelarij E. D. Elvira de Leon, Bottelarij J. Coello Nunez, Bottelarij Mej. R. J. Wiebes, Poviet H. van Es, Expeditie J. Leuven, Expeditie Mej. J. N. Timmerman, Leningenadministratie Mej. M. F. Lejuez, Hoofdboekhouding Mevr. A. N. Zevenhek-Vierdag, Commerciële afd. N. M. Smit, Horeca verkoop-Noord H. J. L. Janssen, Filiaal Heerlen H. C. Verstappen, Expeditie Gehuwd: W. Frech (Instrumentmakerij) met mej. L. J. Kater H. Leuven (Expeditie) met mej. T. A. Bobeldijk B. W. Sarre (O.C.D.) met mej. W. Han- rath na bijna |f 45 jaan met pensioen In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zal de heer Vermeulen, die werkzaam is op het expeditiekantoor, eind juli onze dienst verlaten. De heer Vermeulen kwam reeds op 12 december 1922 bij de Amstel Brouwerij en is dus bijna 45 jaar bij ons werkzaam geweest. Op don derdag 27 juli, 's-middags om half vijf, zal hem in de Gijsbreghtkelder een af scheidsreceptie worden aangeboden. Het aantal nieuwe medewerkers was ditmaal zó groot, dat voor de traditionele groepsfoto op één van de motorschuiten aan de Mauritskade werd geposeerd. Veertien Spanjaarden zouden op deze foto moeten voorkomen, maar wie goed telt zal tot 16 komen. De belangstelling voor de fotograaf was namelijk zó groot, dat twee niet uitgenodigde Spanjaarden - zonder te weten dat het alleen om de nieuwe medewerkers ging - doodgemoedereerd zijn meegelopen. De foto toont v.l.n.r. liggend: G. Otera Mosquera; staand eerste rij: W. J. Penning, G. J. van Wanrooy, F. Rijk en J. Ch. Paulus; gehurkt: G. Carrasco Martinez, J. Hernandeze Jurado; daarachter D. Del Pozo Sanz, L. Diasdado Torres, A. Sanchez Muhos en R. Hervas Rivas; achter dit groepje zittend en staand: J. Gallardo Diaz, R. Rojo San Jose, D. Bermudez Alberto, A. Rodriguez Ribera, St. Cancela Besada en O. Castro Vieites; staand op de pallets: A. M. Schlaghecke, S. A. van Eyk, A. Fernandez Gomes, K. Doorgeest, L. Fernandez Rodriguez en E. Esteban Bermejo. El numero de empleados nuevos fue tan grande esta vez que para la tradi- cional foto en conjunto se tuve que utilizar uno de los barcos en el canal. Debian ser 14 los espanoles a retratarse pero el interes para el fotografo fue tan grande que 2 espanoles - no invita- dos, quienes seguramente no se realiza- ron que solamente los nuevos tenian que ser fotografiados tambien se colo- caron a posar para el fotografo. Los nombres de los nuevos estan en el texto en holandes. Mej. T. v. Lanen (Kantine) met de Hr. L. Kreekels Geboren: René Johannes zoon van het echtpaar De Ruyter(Poviet)-Banis José Manuel zoon van het echtpaar Por- tela Boveda(Spoelpl.)-Carballo Gonzalez Astrid dochter van het echtpaar L. v. d. Vrande (t.d.) Mede namens mijn familie wil ik allen hartelijk danken voor de mooie uren, die u mij bezorgd heeft en het cadeau dat ik mocht ontvangen bij mijn af scheid van de brouwerij wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leef tijd. P. Plum De vijf bovenstaande medewerkers tra den per 1 juli in dienst. Het zijn: mej. C. M. W. H. Vierkens en v.l.n.r. de heren E. B. Leffef, jhr. mr. A. W. G. van Riemsdijk, F. W. Pels en WJ. Schol. Hieronder nog drie personeelsleden die bij het maken van de groepsfoto niet aanwezig waren: v.l.n.r. J. van Heumen, mej. A. Smit en J. S. Duyts. 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6