«Jubilaris B. Roffel was in 25 jaar nooit één dag ziek C. H. FRANSEN 12 bekers voor Amstel-renners 2 In één van de directiekamers is op vrij dag 23 juni de heer B. Roffel gehuldigd bij gelegenheid van zijn 25-jarig jubi leum bij de brouwerij. Aanwezig waren ondermeer de directeuren mr. E. J. Egberts en Ir. R. van Marwijk Kooy, de heer Th. Dalmolen van Personeels zaken en de heer W. Lourens met een aantal medewerkers van het Loonbu reau, waar de jubilaris werkzaam is. Mr. Egberts zei in zijn toespraak, dat de heer Roffel op het loonbureau kwam te werken in een periode, dat de perso neelsvoorziening door de oorlogsjaren veel problemen gaf. 'Het administreren is voor de heer Roffel niet slechts een taak geweest, het was vooral ook een liefhebberij, die hem helemaal in het bloed zat', aldus de heer Egberts, die onder meer wees op de grote stiptheid van de jubilaris. ,,K aart avondjes" Hoezeer de heer Roffel zich steeds met volle energie voor het bedrijf heeft in gezet moge blijken uit het feit, dat de 'kaartavondjes', waarover hij zijn naaste medewerkers vertelde, geen kaartavond jes in de geijkte zin van het woord waren, maar die avonden, waarop de heer Roffel de loonkaarten mee naar huis nam om er aan te werken. Mr. Egberts bracht verder naar voren, dat de jubilaris in al die 25 jaar geen enkele dag ziek is thuisgebleven, het geen een unicum genoemd mag worden. Naast het cadeau onder couvert en een prachtig polshorloge, wilde de directie juist dit feit extra belonen. En omdat de hobby van de jubilaris het sparen van bierglazen is, werd hem een fraaie verzilverde bierpul overhandigd. Het hoofd van de loonadministratie, de heer W. Lourens, zei bewondering te hebben voor het grote aanpassingsver mogen van de heer Roffel en meende dat het loonbureau zonder de kennis, de ervaring en de bereidheid van de jubilaris nimmer zo zou zijn uitgegroeid als thans het geval is. Voor deze ver diensten werd hij beloond met de gou den speld van het bedrijf en een bedrag, dat de jubilaris, verpakt in een bierglas, werd uitgereikt. Mevrouw Roffel werd verrast met een mooie plant. 25 jaar bij ons in dienst Op maandag 10 juli zal het 25 jaar ge leden zijn, dat de heer C. H. Fransen bij onze brouwerij in dienst kwam. Hij zal bij die gelegenheid worden gehul digd in de Gijsbreghtkelder, 's-middags om half vijf. De heer Fransen is werk zaam op het bedrijfslaboratorium. Velen zullen hem ook kennen als lid van de jubileum-commissie. Aan belangstelling bij dit jubileum zal het hem dan ook wel niet ontbreken. (Vervolg pagina 1) af in de onmiddellijke omgeving waarin wij verkeren. De opkomst van nieuwe groepen, meestal gevormd door nieuwe denkbeelden, verstoort het evenwicht hetgeen betekent een conflict tussen diegenen die er waren en diegenen die voor hun plaats opkomen. Tenzij via de menselijke rede en het recht de nieuw ontstane problemen worden aan gepakt. Conflicten hebben in de wereld altijd bestaan en zij zullen er ook alüjd blij ven. Waar het om gaat is, dat wij daar door niet in paniek raken en ook niet onverschillig worden, omdat we ze niet hegrijpen of omdat we zo graag met rust gelaten willen worden. Wij dienen conflicten te aanvaarden als iets van zelfsprekends, dat behoort bij het leven hier op aarde. Met het recht en met ons verstand zul len wij de conflicten die ontstaan door de nieuwe situatie onder ogen moeten zien, om dan te zoeken naar een goede oplossing. Attendens «KEsaaÈv Vijf Amstel-amateurs hebben de afgelo pen weken deelgenomen aan de Ronde van de Zee van Marmera, een wieier- evenement in Turkije. Hoewel onze ren ners hebben moeten rijden onder zeer moeilijke omstandigheden (grote hitte en bar slechte wegen) leverden zij toch bijzonder goede prestaties. In het eind klassement voor ploegen werden zij tweede, terwijl vele etappeoverwinningen werden geboekt. Naast tal van indivi duele prijzen ontvingen zij de hierboven afgebeelde 12 zilveren bekers. Drie Amstel-amateurs zullen 13 juli starten in de Ronde van de Toekomst. Het zijn: Fedor den Hertog, lan van Katwijk en Daan Holst. Este temporada tenemos 13 corredores de bicicleta quienes en la camisa de la Amstel participan regularmente en car- reras deportivas. Algunos de ellos han participado recien- temente en la Vuelta de Turquia y regresaron la semana pasado cargado de copas (ver la foto).

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 2