ONS /eiren in de brouwerij Diploma's uitgereikt Guinness in weggooifies 8 Vijf medewerkers van ons bedrijf in Am sterdam, waarvan er vier tot voor kort als schipper hebben gevaren op de boten die het bier onder meer naar Den Haag en Rotterdam brachten, hebben dezer dagen het diploma vorkheftruckchauf feur behaald. Daarmee hebben zij een bijzondere prestatie geleverd, vooral ook omdat zij de gehele opleiding in een tijdsbestek van ongeveer zes weken hebben afgerond. De veranderingen van werkmethode, waarbij in deze sector het vervoer van bier per schuit onlangs voor een deel werd overgenomen door vrachtwagens, zullen óók in de toekomst veranderingen in de werksfeer met zich meebrengen. Het is verheugend dat de thans ge slaagde werknemers zich met zoveel ijver hebben ingezet om deze omscha keling tot een succes te maken. De vijf geslaagden zijn de heren H. van der Tak, F. P. Burgmans, E. A. van Groen, S. Hoekstra en H. van Burink, waarvan de laatste niet bij de diploma uitreiking aanwezig kon zijn. De diplo ma's met het daarbij behorende insigne werden hen uitgereikt door de heer V. Pelt in aanwezigheid van de heren Struiksma, Linck, Kraayenga en Kam steeg. De opleiding geschiedde door de heren Struiksma, C. J. Meijer en Wim- mers. De heer V. Pelt reikt de diploma's uit aan v.l.n.r. de heren H. van der Tak, F. P. Burgmans, E. Avan Groen en S. Hoekstra. Maandag jl. is de sector thuisverbruik gestart met een grootscheepse zomeractie, waarbij het publiek in de gelegenheid gesteld wordt om zich, bij aankoop van zes flessen Amstel-bier, tegen betaling van één kwartje een echt Batman-mas- ker te verschaffen. Deze actie wordt ge houden in de provincies Noord-Hol land, Zuid-Holland, Utrecht en weste lijk Noord-Brabant. Het Batman-mas- ker is uitgevoerd in zwart, rood en geel. Ongetwijfeld zullen honderdduizenden jongelui zich de komende weken met zo'n fraai masker vertonen. In dienst: P. A. H. C. Delizée, O.C.D. M. D. H. van Bergen, Horecaverk. F. van Dorth, Tekenkamer C. H. G. Broekhuijse, Hfd. boekh. Mej. M. T. Lejuez, Hfd. boekh. F. Guerrero Garcia, Bottelarij S. A. Cancela Besada, Bottelarij J. R. Miguens Vidal, Poviet Mej. E. H. G. Blom, Poviet H. H. Leurs, Expeditie H. J. Swarts, Magazijn Uit dienst: Mej. G. E. J. Ch. M. Lucassen, Dir. secr. Mej. H. Martens, Poviet Prod. M. J. Faassen. Thuisverbruik K. J. Beukema, Poviet Prod. G. J. P. Knubben, Horecaverk. M. Spier, Mouterij Geboren: Yvonne Cornelia, dochter van het echt paar Udo(expeditie)-Koopman Harald, z.v.h. echtp. Scholten-de Bruin (Horeca verkoop) Lambertus Hubertus, zoon van het echt paar Van Berlo(bottelarij)-Montijn Luc Marco, z.v.h. echtp. Leereveld-Keyser (Horecaverkoop) Willem Johannes, z.v.h. echtp. Hoeben- Wildschut (Thuisverbruik) Gehuwd: L. Estebaranz Lopez met mej. A. C. Gon zalez Diaz Mej. L. Houthuijs (Typekamer) met de heer B. Hol Overleden: J. G. L. Schothuis, Horecaverkoop Vanaf 2 juni wordt het Guinness Extra Stout, dat wij in onze brouwerij botte len, op de markt gebracht in de z.g. weggooifies. Voor deze fles, die een in houd heeft van 25 cl., wordt dus geen statiegeld meer berekend. Tot nu toe werd Guinness Extra Stout verkocht in een 33 cl. fles met statiegeld. De ver koopprijs is verlaagd van 0,95 per fles tot 0,90. Het nieuwe personeel bijeen in de kantine: v.l.n.r. zittend: mej. E. H. G. Blom (Poviet) en mej. M. T. Lejuez (Hoofdboekh.); staand: de heren S. A. Cancela Besada BottelarijF. Guerrero Garcia BottelarijJ. R. Miguens Vidal (Poviet), M. D. H. van Bergen HorecaverkoopH. J. Swarts (Magazijn) en C. H. G. Broekhuijse (Hoofdboekh.). Inzet: H. H. Leurs (Expeditie).

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 8