AMSTH AM® Dia de fiesta para la cervecerfa 3 Een vrachtwagen met versierde kisten bier rijdt voorbij. Voordat burgemeester Van Hall de openingsceremonie verrichtte, werd hem door ir. Van Marwijk Kooy als per soonlijke herinnering een fraaie Mak- kumse bierpul overhandigd, terwijl hem tevens een pallet vol kisten Amstelbier werd cadeau gedaan met de bedoeling dat hij hieraan een bestemming zou ge ven. In zijn toespraak toonde burge meester Van Hall zich bijzonder ver heugd over het gereed komen van de nieuwbouw en tipte even de goede ver standhouding aan, die er steeds heeft bestaan tussen de gemeentelijke autori teiten en de brouwerij. De pallet bier wilde hij graag bezorgd zien bij het zee manshuis 'Stella Maris'. Toepasselijke conférence Tot ieders verbazing verscheen, na de officiële in werking stelling van het liftmechanisme, niet de aangekondigde pallet bier, maar kwam Joop Doderer in zijn creatie van Swiebertje, de lift uit rollen. Dat gaf grote hilariteit en de zeer toepasselijke conférence, die hij daarna hield, bracht vele aanwezigen tot een uitbundige lach. Vooral ook de boomlange bijrijder van de brouwerij, de heer Adelaar, die Swiebertje een handje kwam helpen, had veel succes. Rondgang door het complex Ter afronding van het officiële gedeelte werd na dit optreden nog het woord ge voerd door ir. J. A. van Zwieten, die namens de Hollandsche Beton Maat schappij (HBM), die het bouwwerk heeft uitgevoerd, een grote klok voor in de hal aanbood. Tijdens een rondgang voor de genodigden gaf de heer V. Pelt onder meer een explicatie bij het paneel, waarmee de rollenbaan en de liften be diend worden. Vele gasten, waaronder een groot aantal afgevaardigden van alle schakeringen uit het bedrijf, bleven daarna nog geruime tijd bijeen in het voor receptieruimte afgescheiden ge deelte van de nieuwe expeditiehal. Erg veel plezier beleefden de genodigden aan het moment, waarop onze boomlange medewerker, de heer Adelaar, door Swiebertje te hulp wordt geroepen om met hem een vaatje op te tillen. Una gran atracción en la inauguración del nuevo centro de expedición - el 24 de mayo ultimo - fue la presencia del actor comico Joop Doderer, mas cono- cido como 'Swiebertje'. Cuando el senor Alcalde de la ciudad de Amsterdam puse en movimiento el ascensor, todos los presentes esperaban ver bajar una paleta cargado con cajas de cerveza. Muy grato fue la sorpresa al ver al famoso comico, especialmente cuando fue asistido por el Ayudante de Camion 'Rascacielos' Adelaar. La foto en la primera pagina muestra al senor Alcalde saludando a 'Swieber tje'. En la foto de la tercera pagina se ve al 'Rascacielos' de la empresa con 'Swie bertje'. En las fotos de abajo se puede apreciar a nuestro Director Technico Ingo. R. van Marwijk Kooy. Un equipo de empleados de la Amstel jugo en Deventer el partido de futbol clasico versus el equipo de sub-oficiales del ejercito holandes. A pesar de los bigotes que se habain puestos los de la Amstel, perdieron por 3 tantos a 1. Fotografia en la pagina 5. Una sociedad de Tiradores de Valken- burgo, en el sur de Holande, y una Banda de musica de la Capital de la provincia de Limburgo - Maastricht vinieron a darnos una serenata. Sorprendido asistio personal de todas las secciones. De burgemeester neemt een kijkje bij Toast op de nieuwbouw, de 155 m lange rollenbaan.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3