Voetbaltoernooi Helmond Agenda Vakopleiding voor brouwindustrie ONS leven in de brouwerij Vr. Za. 12/5 13/5 Ma. Wo. Vr. 15/5 17/5 19/5 Clubavond tennis- en biljartvereniging. Instruktiemiddag BO IO kader. Slotavond B.Z.B. - Gijsbreghtkelder. Tweede Pinksterdag. Jaarlijkse E.H.B.O.-B.Z.B. wedstrijd B.Z.B.-oefening in het Luchtvaartkwartier. Clubavond tennis- en biljartvereniging. Vergadering Reisvereniging A.B. Za. 20/5 - Visvereniging Altijd Beet - vissen bij Texel. Tiende voetbalwedstrijd O.O. Deventer-Amstel Brouwerij. Eerste vakantiedag vakantieperiode I. Vr. 26/5 - Clubavond tennis- en biljartvereniging. Gelet op de zomervakanties en de daarmee verband houdende geringe activiteiten van de personeelsverenigingen, zal er tot september aanstaande geen speciale agenda in het Spongat worden opgenomen. Illllllll In Helmond is zaterdag 6 mei een voet baltoernooi gehouden, waarvoor - op uitnodiging van onze brouwerij - elftal len in het veld kwamen van de Navy uit het Duitse Krefeld, het bedrijfsteam van Mifano, de Helmondse amateurclub HVV en de Amstel Brouwerij Helmond. De verre reis die de Engelse militairen hebben moeten maken om aan dit toer nooi deel te nemen, is beslist niet voor niets geweest, want de eerste prijs - een fraaie lauwertak - viel juist hen ten deel. Daarvoor wonnen zij onder meer de wedstrijd tegen het Amstelelftal met 4—2. Mifano werd tweede, Amstel derde en HVV dus vierde. De beide Hel mondse clubs ontvingen een aardige herinneringsmedaille. Na afloop werd in de kantine een feest avond gehouden, waarop alle spelers met hun invité's aanwezig waren. Acte de présence gaven ook de bedrijfsleider van Helmond ir. J. Drost en de heren J. Roeks en J. van Aubel van onze af deling export. De 'krachten' van de deel nemende elftallen werden nogmaals aan een proef onderworpen in een bieresta fette, en ook hierin bleef de Navy uit Krefeld alle andere de baas. J. C. Noorda Expeditie In dienst: i. C. Noorda, Expeditie H. J. J. Bouwmans, Adm. Helmond K. F. Kokelaar, Bottelarij J. W. A. Gruyters, Adm. Helmond J. Veerhuis, Legkelder Mej. F. C. Adelaar, Leningenadministratie J. P. Faassen, Interne dienst Mej. J. N. Timmerman, Leningenadm. L. P. B. Ham, Pers.zaken Helmond J. W. v. d. Lugt, Bedr.- en Budgetadm. Uit dienst: A. W. M. Böckenholt, Poviet J. Th. M. W. van Deursen, Pers.zaken Helmond G. Rama Rodriguez, Bottelarij S. Muller, Horecaverkoop J. M. Fey, Hoofdboekhouding R. J. Bout, Hoofdboekhouding H. G. van Zijl, Bedr.- en Budgetadm. Mej. J. H. Fisscher, Horecaverkoop L. Burggraaff, Interne Dienst Mej. I. J. Veenbrink, Typekamer Geboren: Patricia Alexandra, d.v.h. echtpaar Kosters (Expeditie)-Stenzler Rolf Dirk P. J. z.v.h. echtpaar Horsten (Helmond)-Ponman Cornelis Michiel Petrus z.v.h. echtpaar Goos (Bottelarij)-Langelaar Gehuwd: J. Balado Mosquera met mej. S. Vazquez Iglesias P. J. Nieuwendijk met mej. M. Th. Kenter Graag willen wij de ouders van jongelui, die binnenkort de lagere school verlaten, attenderen op de mogelijkheid hun zonen of dochters een vakopleiding te geven in de levensmiddelenindustrie. Zij kunnen daarvoor terecht op de Eerste Lagere Technologische School voor de Levensmiddelenindustrie in Alkmaar. Een drie-jarige opleiding zorgt voor de vorming van de jongelui, zowel theore tisch als in de praktijk. Dat laatste ge beurt onder meer door bezoeken aan industrieën, waarin men wellicht na het einde van de opleiding een plaats kan krijgen. De school leidt vakmensen op onder meer voor zuivelfabrieken, bierbrouwe rijen, fris-drankindustrie, conservenin- dustrie (vis, fruit, groente, vlees) en de cacao-, meel- en olieverwerkende in dustrie. Folders en inlichtingen zijn te krijgen bij de Eerste Lagere Technologi sche School, Dr. Scheylaan 1, Oudorp, Alkmaar (tel. 02200-f4824 of 02203- 225) of bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam: de heer J. H. van Leeuwen, Bedrijfslaboratorium, toestel 464). Nieuwe personeelsleden zittend de dames: F. C. Adelaar en J. N. Timmerman. Staande de heren L. P. B. Ham, J. F. Faassen, J. IV. van der Fugt, K. F. Kokelaar en Veerhuis. 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6