A. Klootwijk geslaagd E. J. A. van KAN gehuldigd bij 25-jarig jubileum Gratis plattegrond Rh ijnspoor plein Brandwacht diploma's in Helmond uitgereikt aan 13 geslaagden 3 De heer A. Klootwijk van de afdeling contracten heeft op vrijdag 28 april aan de Vrije Universiteit in Amsterdam met succes het candidaatsexamen rechten gedaan. De heer Klootwijk, die sinds 1 december 1951 aan de brouwerij is verbonden, gaat rich nu voorbereiden op het doctoraal-examen notariaat. Wij wensen hem van harte geluk en veel succes toe. Dinsdag 2 mei is de heer E. J. A. van Kan gehuldigd wegens het feit, dat hij 25 jaar geleden in dienst trad van de Van Vollenhovens Brouwerij (later Am- stel). In aanwezigheid van de heren mr. W. P. A. van Voorst van Beest, J. A. H. Peters, T. J. H. Kee, drs. A. F. Veldkamp en het voltallige personeel van de Documentatie-afdeling, werd de heer Van Kan allereerst toegesproken door onze directeur, de heer P. Kranen- berg. Deze memoreerde hoe de jubilaris des tijds na de gedeeltelijke overname van de Van Vollenhovens Brouwerij eerst kwam te werken onder de heer Van Voorst van Beest en daarna, speciaal wat de marine-activiteiten betrof, onder de heer Peters. Thans is de heer Van Kan actief op de afdeling documentatie, waar hij - aldus de heer Kranenberg zijn werk consciëntieus en goed verricht. „Dat wordt door de directie zeer op prijs gesteld", zo vervolgde de heer Kra nenberg, „aangezien documentatie-gege- vens steeds belangrijker worden bij het nemen van beslissingen". Hij sprak zijn grote waardering uit voor het vele waardevolle werk dat de heer Van Kan verrichtte en hoopte dat de jubilaris nog vele jaren in goede gezond heid en met vreugde op deze dag mag terugzien. Tijdens de huldigingsbijeenkomst van de heer E. J. A. van Kan werd onderstaan de foto gemaakt. V.l.n.r. zittend de dames Enzlin en Swart; staande de heren Veldkamp, Kee, Kranenberg, Van Voorst van Beest, Schermelé, Van Kan, Holst, Aartsen, Geurts en Peters. Een polshorloge en een enveloppe met inhoud onderstreepten de waardering en dank. Het hoofd van de afdeling Docu mentatie, de heer J. Schermelé, speldde de jubilaris vervolgens de gouden speld van het bedrijf op. In zijn dankwoord schetste de heer Van Kan op humoris tische wijze, hoe hij destijds onder meer 'scheepjes' als de Karei Doorman, de De Ruyter en de Zeven Provinciën bezocht om er het Amstelbier in de ruimen te krijgen. Dinsdag 2 mei vond in de kantine van ons bedrijf in Helmond de diploma-uit reiking plaats van de Cursus Brandwacht tweede klasse. Dat gebeurde in aan wezigheid van onder meer de bedrijfs leider ir. J. Drost en de Commandant van de Helmondse Brandweer, de heer Hegeman. Het verheugde ir. Drost dat hij aan alle dertien medewerkers, die in februari j.l. aan het examen hadden deel genomen het diploma kon uitreiken. Dat allen voor het examen slaagden moet op de eerste plaats worden toege schreven aan de volledige inzet waarmee zij hun studie hebben aangepakt. Maar zeker ook aan de deskundige instructie van de heren Stiphorst van de Brand weer Helmond en Van Nunen van de Bewakingsdienst van onze brouwerij, welke laatste gediplomeerd hoofdbrand wacht is. Inmiddels is er op ons bedrijf in Hel mond een brandweerploeg geformeerd. Reeds herhaalde malen is een beroep gedaan op de medewerkers van onze brouwerij in geval van verhuizing ten spoedigste de noodzakelijk geworden wijzigingen door te geven aan de af deling personeelszaken. Het blijkt ech ter, dat nog steeds niet iedereen door drongen is van de noodzaak hiervan. Wij wijzen er derhalve nogmaals op dat, wil men vertragingen in de correspon dentie voorkomen, het opgeven van met name adreswijzigingen een eerste ver eiste is. Deze oefent reeds zeer intensief met de bedoeling binnenkort deel te nemen aan de plaatselijke en na enige tijd zelfs aan de landelijke wedstrijden voor bedrijfs brandweerkorpsen. Onze felicitaties gaan uit naar de ge slaagden, te weten de heren A. van Bussel, J. Clement, Th. Coolen, Joh. van Duynhoven, Joh. van Erp, Joh. van Gaal, R. Korporaal, F. Raaijmakers, W. Simons, H. Sleegers, H. v. d. Vleuten, L. Kostermans en J. v. d. Water. De reisvereniging van onze brouwerij in Amsterdam heeft de beschikking gekre gen over een aantal plattegronden en beschrijvingen betreffende de toekom stige situaties rond het nabij de brou werij gelegen Rhijnspoorplein (inclusief Mauritskade). Speciaal voor degenen, die op vrijdag 3 maart de film over dit onderwerp hebben gezien, zal dit een aantrekkelijke aanvulling zijn. De map jes, die werden beschikbaar gesteld door het Bureau Voorlichting van de Ge meente Amsterdam, zijn voor belang stellenden gratis verkrijgbaar bij de heer H. A. Joosse in de kantine.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3