Kantine draait op volle toeren La nueva cantina Rijdend duiven plat je op de Kistenmakerij (Vervolg van pagina 1) kopen, is opgeheven, zodat men vanaf maandag jl. overal dezelfde prijs betaald. Degenen, die in de lunchpauze een warme maaltijd willen gebruiken, wijzen wij er nog eens op, dat deze steeds één etmaal tevoren besteld dient te worden bij de kantinebeheerder, de heer H. A. Joosse. De proef met het ten gehore brengen van lichte muziek, welke enige tijd ge leden is genomen, is geresulteerd in uit zendingen op maandag, woensdag en vrijdag van half twaalf tot één uur. Een belangrijk punt is dat de kantine, als ruimte waar gegeten wordt, door alle medewerkers in een ordentelijke staat gehouden moet worden. Daarom worden sinds maandag 8 mei stoelzittingen be schikbaar gesteld voor de mensen, die door hun bedrijfskleding de stoelen vuil kunnen maken. Wij raden u aan er een goed gebruik van te maken. Voorts is uw hulp nodig bij het schoon houden van de tafels. Gooi daarom uw droge afval in de naast de tafels geplaat ste bakken en de mogelijke etensresten in de daarvoor bestemde ton bij het retourbuffet serviesgoed. Es placentero realizarse que la nueva cantina es muy a gusto de todo el per sonal, diariamente es visitado por 700 a 800 personas quienes comen ahi sus bocaditos. Mientras que muchos de ellos también piden su comida caliente por la noche. La lista de precios que publicamos en esta pagina demuestra que hay muchas cosas para escoger. (Supongamos que ya estan familiarizados con los nombres en holandes, asi que no la traducimos.) Dese hase poco ya no se despacha el cafe en los mostradores sino en las carretillas en la cantina, nueva es la venta de yoghurt en cuatro sabores, a partir del 12 de mayo comenzara la venta de trozitos de pescado frito, y a mediados de mayo empieza la venta de crema de helada. De mucho importancia es que la cantina se mantiene limpia y areglada, los que estan con el mono muy sucia pueden pedir una almohadilla para poner en la silla y asi evitan que otros se ensucian la ropa. Pedimos ademas que dejan papeles y restos en los depositos al lado de la mesas. El carton con seis botellas de cerveza Gold, que fue entregado al salir del trabajo el viernes 28 de abril, fue obse- quiado por la directiva para festejar el nacimiento del principe Guillermo Alej andro de Holanda. kantine Appels 0,25 Bananen 0,25 Sinaasappelen 0,25 Gekookte eieren 0.25 Salades 0,70 Kwart rookworst 0,30 Halve rookworst 0,60 Hele rookworst 1,20 Broodje kaas 0,35 Broodje diversen 0,50 Sneetje brood met boter 0,10 Sneetje brood met beleg 0,20 Lunchpakket inh. 4 sneetjes 0,75 Soep 0,30 Halve uitsmijter 0,80 Hele uitsmijter ham/ros 1,50 Spiegelei 0,60 Twee spiegeleieren 1,00 IJs vanaf 0.25 Croquetten 0,25 Gehakt 0,35 Biefstuk 1,50 Tabak Sigaren normaie prijs Sigaretten Vloeipapier I Gevulde koeken 0,20 Sprits 0,15 Rondo's 0,20 Beatrici's 0,15 Vruchten-yoghurt 0,44 Bier Cola 0,25 Sisi 0.25 Melk 0,35 Karnemelk 0,25 Chocomel 0,36 Vis-sticks 0,15 Diverse warme maaltijden (alleen op bestelling) 2,50 De vierde verdieping van het bottelarij gebouw biedt sinds ongeveer twee jaar onderdak aan een lichtgrijze duif. Lange tijd bleef ze voor de meesten onopge merkt, echter niet voor de heer J. Spel, voorman van de kistenmakerij. Met bijzonder veel plezier heeft hij het dier vertrouwd gemaakt met de omgeving. Maar pas veertien dagen geleden kwam het zo ver, dat de duif het waagde mee te rijden op zijn vorkheftruck. Daar is zij nu elke dag een trouwe begeleider. De medewerkers in de kistenmakerij zagen echter wel in dat zo'n eenzaam avontuur ook voor een duif niet steeds plezierig is en besloten daarom een dof fer te kopen. De vriendschap voor de dieren gaat nog verder, want toen een aantal maanden geleden een parkiet op de kistenmakerij kwam aanvliegen, kreeg deze na korte tijd er een wijfje bij, ter wijl sinds kort drie jonge parkietjes de kooi mede bevolken. En el cuarto piso de la botelleria en la seccion de las cajas, se ha alojado una paloma. Es buen amiga con el encargado el senor Spel - y sale a pasear con el en el coche elevador. Dankbetuiging Mede uit naam van mijn vrouw en kinderen zeg ik U allen hartelijk dank voor de spontane belangstelling die ik heb mogen ondervinden bij mijn af scheid van de brouwerij. J. Wijbrandts.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 2