Agenda Voetbaltoernooi zeer geslaagd Amsterdam tweede Helmond vijfde Vorktruck-chauffeurs in nieuw pak C. VAN AS ONS leven in de brouwerij llllllllllllllllll!llll!l!lllllllllllllllll[llllllllllllllllllllllllllllll!!llllllllllllllllllll!llllllllllllllllllll!llllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllll!lllllllllllllllllilllilllllllllll!!lllllll!llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllilllllW Do. 6/4 - Cursus Spaans groep B Vr. 7/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B Herhaling les 4 (tweede deel), 6 en 8 Za. 8/4 Instruktiemiddag BO 10 Ma. 10/4 - Cursus Spaans groep A Bedrijfsschool Bottelarij en tapkelder Di. 11/4 - Vorktruckcursus II Wo. 12/4 - Oefening Reddingsdienst „Alles in volgorde" Do. 13/4 - Cursus Spaans groep B Vr. 14/4 - Vorktruckcursus II Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B Herhaling H.N. - M.O.M. - zijligging Ma. 17/4 - Cursus Spaans groep A Di. 18/4 - Vorktruckcursus II Wo. 19/4 Oefening Algemene Hulpverlening Do. 20/4 - Cursus Spaans groep B Vr. 21/4 Examen vorktruckcursus II Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B Algemene vragenavond [llllllllllllllllllllllllll!lllll!llllll!l!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!ll!lllllllllllllllllllllll!llllllllllllllllllllll!llll!lll!llll!ll!ll!l^ De Tennisclub van de Amstel Brouwerij in Amsterdam begint het seizoen op vrijdagavond 7 april. Gespeeld wordt op de banen van het tennispark Van Meegeren-Westhof aan de Karei Lotsy- laan in Buitenveldert. De banen zijn te bespelen vanaf "s-niiddags half zes. Gevorderde tennisspelers en -speelsters kunnen zich nog aanmelden bij de heer C. G. van der Vliet, afdeling Inkoop (toestel 289). Kort na het beëindigen van de cursus vorkheftruckrijder, waarvan in totaal 46 cursisten het diploma behaalden, werden aan deze medewerkers van ons bedrijf nieuwe uniformen uitgereikt. Ze zijn uitgevoerd in een matgroene kleur en hebben bovendien variatiemogelijkheden in het tenue, afhankelijk van het werken in stralend zomerweer en in een vries kou. Op de Mauritskade toont een drie tal medewerkers hun nieuwe costuum. Het elftal van de Amstel Brouwerij in Amsterdam is tweede geworden in het voetbaltoernooi dat de brouwerij gehou den heeft voor teams uit Amsterdam en Helmond en vertegenwoordigende elf tallen van bedrijven uit Helmond en uit de omgeving van Amsterdam. De finale van dit toernooi werd gespeeld op zater dag 18 maart op de terreinen van de voetbalvereniging Lijnden in Badhoeve dorp. De eerste prijs was voor het elftal van de autobusonderneming EHAD uit Hel mond, Amstel Brouwerij Amsterdam eindigde dus als tweede en de textiel fabriek Carp uit Helmond als derde. De plaatsen vier, vijf en zes werden respec tievelijk ingenomen door de elftallen van de firma Halenbeek uit Diemen, de Amstel Brouwerij Helmond en de firma Van Solingen in Hoofddorp. Het team van de brouwerij in Amster dam kreeg als tweede prijs een fraaie beker, terwijl een grote pop gekleed in Amstel-kleuren een aardige attentie van het bedrijf in Helmond was. Het elftal van de EHAD bood aan de organisatie een zuiltje aan. Alle prijzen kregen een plaatsje in de prijzenkast in de kantine. De deelnemers en hun introducé's ont moetten elkaar 's-avonds weer in de kantine voor een gezellig dansfeest. 25 JAAR BIJ ONS IN DIENST Dinsdag 11 april's-middags om half vijf, zal in de Gijsbreghtkelder het jubi leum worden gevierd van de heer C. van As, werkzaam in het ijzermagazijn van de smederij. De heer Van As kwam 25 jaar geleden, op 15 april 1942, in dienst van de Amstel Brouwerij. Onge twijfeld zullen velen hem bij gelegen heid van zijn jubileum willen feliciteren. J. Bos Magazijn In dienst: J. Bos, Magazijn Th. van Schip, Instr.makerij Uit dienst: Mevrouw R. E. G. Landsaat, Leningenadm. Mevrouw E. Ch. J. Kirsenstein, Int. Dienst G. J. Wimmers Expeditie J. J. Dijkstra, Statistiek M. Mintjes, Bedrijfs- en Budgetadm. Getrouwd: Mej. R. S. J. Bogaart (Typekamer) met de heer H. Verra F. Barbeito Gonzales (bottelarij) met mej. P. Anouer Fiqueroa J. M. Diaz Lopez (expeditie) met mej. B. P. Zapp Geboren: Marco, z.v.h. echtpaar Bander-Lehman de Lehnsfeld (Tariefbureau) Richard, z.v.h. echtpaar Gupffert (Botte- larij)-De Harder Th. van Schip Instr. makerij 6

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 6