Ondernemingsraad Helmond gekozen F oto-expositie in de kantine RECLAME-FILM Amstel Gold Race start In Helmond 3 De verkiezing van de leden van de Ondernemingsraad Helmond is achter de rug. Van de in totaal 18 kandidaten hebben zich zeven een plaats in de nieuwe Raad verworven. Woensdag jl. werden zij door onze directeur ir. R. van Marwijk Kooy geïnstalleerd. Een uitvoerig verslag daarvan treft u in het volgend nummer van het Spongat. Voor deze keer willen we volstaan met het noemen van de namen van de nieuw- gekozenen, alsmede van de groep die zij in de Ondernemingsraad Helmond vertegenwoordigen. In de nieuwe kantine is vanaf 28 maart een tentoonstelling ingericht van foto werk van de Amsterdamse fotograaf Daniël Linssen. Deze bezocht enige weken geleden ons bedrijf, teneinde foto's te maken van mensen in hun dagelijkse arbeid. Reeds bij zijn eerste rpndgang door de verschillende afde lingen werd hij mede geboeid door het uitgebreide machinepark, waarvan hij bijzonder veel grafische elementen ont dekte. In vele van de tentoongestelde foto's vindt men daarvan de weerslag. Daniël Linssen is 24 jaar en broer van de toneelspeler Carol Linssen. Hij stu deerde onder meer aan de Grafische School in Amsterdam en aan de Neder landse Foto Vakschool in De Haag. Deze zomer zal een deel van zijn foto werk ten toongesteld worden in de foyer van de Amsterdamse bioscoop Krite- rion. Voor de groep leidinggevend personeel werd gekozen de heer C. Stuivenberg, de heer Th. van Outersterp vertegen woordigt de beambten, namens de tech nische dienst heeft zitting de heer J. Lammers en namens de expeditie de heer M. Henraat. De heren W. Mole naar en J. Smijers vertegenwoordigen de bottelarij, terwijl de heer J. Spren- gers de overige afdelingen vertegen woordigt. U kunt alle heren terugvinden op de groepsfoto, welke op 15 maart direct na de uitslag van de verkiezing in Helmond werd gemaakt. De verkiezing kenmerkte zich door de bijzonder rustige sfeer. Slechts hier en daar was in de voorafgaande dagen voor een bepaalde kandidaat propa ganda gevoerd. De opkomst van de kiezers was evenwel bijzonder groot. De foto hieronder geeft een beeld van het stembureau. V.l.n.r.: de heren Henraat, Lammers, Van Outersterp, Stuivenberg, Molenaar, Sprengers en Smeijers. Eén van de presentaties van Amstel in de nieuwe reclamecampagne is een kort filmpje, waarin de man, die centraal staat in de campagne, tot leven komt, en op nadrukkelijke wijze uiting geeft aan zijn verlangen naar Amstel Pils. Dit filmpje draait sinds enkele weken in een aantal bioscopen in Nederland en wordt door iedereen met stormachtig enthousiasme ontvangen. Deze één minuut durende reclamespot is opgenomen in de avondvullende film ,,Goal", een fraaie kleurenfilm over de Wereldkampioenschappen voetbal 1966. Onze spot, die in de tweede helft van de film is ingelast, staat door zijn sterke zwart-wit werking daarmee in een op vallend contrast. De film ,,Goal" werd vorig jaar opgenomen met maar liefst 112 camera's. Miljoenen Engelsen heb ben de vertoning reeds bezocht. Ver wacht wordt dat de film in Nederland ten minste 1 miljoen bezoekers zal trek ken. Onze reclame-spot, die door John Rosinga's Tele fund Produkties in cine mascope werd gemaakt, draait ook ge durende één jaar in het Cinerama The ater in Amsterdam. De film „Goal" is voorlopig nog te zien in het Amster damse Cinema West-theater. Zaterdag 15 april zal voor de tweede maal de Amstel Gold Race worden ver reden. Ongeveer 120 beroepsrenners zullen die morgen om half twaalf voor onze brouwerij in Helmond aan de start verschijnen. De route gaat over een af stand van 205 kilometer door een deel van Brabant en Limburg naar Meerssen. De race, die vorig jaar een groot succes is geworden, lijkt voorbestemd uit te groeien tot een wielerklassieker van de eerste orde. Thans hebben zich reeds tien buitenlandse formaties aangemeld. Zij zullen met vooraanstaande renners in Helmond starten. Ook tal van pro minente Nederlandse beroepsrenners zullen in de Amstel Gold Race uitko men. Inzet van deze wegwedstrijden is het Gouden Amstelvat, een ring in de vorm van een biervat. Deze werd vorig jaar gewonnen door de Fransman Jean Sta- blinski, die na een rit over 302 kilome ter van Breda naar Meerssen als eerste over de streep ging. Hij versloeg in de sprint zijn ploeggenoot de Belg Van de Kerkhove, terwijl de Nederlander Jan Hugens derde werd.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3