Opening „The Old Bell Dankbetuiging ONS leven in de brouwerij Do. Vr. Ma. Wo. Do. Vr. Za. Ma. Wo. Do. Vr. Za. 4 23/2 24/2 27/2 1/3 2/3 3/3 4/3 6/3 8/3 9/3 10/3 11/3 Cursus Spaans groep B Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Vervoer Sticht. Vaksch. Horecabedr. Klasse A afd. Utrecht Cursus Spaans groep A Oefening Reddingsdienst - Splitsen en knopen Sticht. Vaksch. Horecabedr. Klasse B afd. Amsterdam Cursus Spaans groep B Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Spalkverbanden In de kantine 20 uur: „HOE WAS, IS EN WORDT AMSTERDAM"! Viswedstrijd Ver. „Altijd Beet" - vertrek 06.30. Uitreiken diploma's en insignes aan geslaagde vorktruckrijders, 20.00 uur in de Gijsbreghtkelder Cursus Spaans groep A Bedrijfsschool - Rekenen IV „de Rekenlineaal" Alg. Hulpverl.dienst - oefening Spalkverbanden Cursus Spaans groep B Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Herhaling les 2, 3 en 1ste deel 4 Instruktiemiddag Kader BO IO WF. Polderman Legkelder H. J. Kuiper Research Lab. J. D. Egstorf Gistkelder R. van Heuvel Onderhoudsafd. Onze directeur, de heer P. Kranenberg, heeft vrijdag 10 februari de opening verricht van "The Old Bell" aan het Rembrandtsplein in Amsterdam. Dat ge beurde in aanwezigheid van vele gasten, onder wie Mr. Eric Beedell, directeur export van Arthur Guinness Son Company, en mr. T. E. G. Stokes, directeur export van Courage Barclay Simonds. "The Old Bell" is gevestigd in de voor malige „Doofpot" van Max Tailleur. Eigenaar P. Ordeman heeft in samen werking met een Engelse binnenhuis architect het interieur het aanzien ge geven van een Engelse pub. Het was voor de eerste maal dat zowel het bier van Guinness als het bier van Courage in Nederland van het fust getapt wor den. Daarom werd met enig ceremonieel door de beide export-directeuren, elk achter de eigen tap, het eerste glas gevuld. Nadat ook de heer Kranenberg een glas Amstel-bier had getapt werd op het wel slagen van "The Old Bell" een toast uit gebracht op de directeur/eigenaar de heer P. Ordeman. Tevoren had de heer Kranenberg door het wegtrekken van een Amstel-vlag, een oude scheepsb"! onthuld, waarmee de herinnering aan dit gebeuren zal blijven doorklinken. Een dronk op het welslagen van ,,The Old Bell". Van links naar rechts de he ren Stokes, Beedell, Ordeman en Kra nenberg. Mede namens mijn kinderen wil ik langs deze weg allen, die zo met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en het over lijden van mijn echtgenoot, bijzonder hartelijk dankzeggen voor de vele wel gemeende blijken van belangstelling, die wij mochten ondervinden. Mevr. M. E. Verspoor—Lindenkamp. In dienst: H. J. Kuiper, Research Laboratorium R. van Heuvel, Onderhoudsafdeling J. D. Egstorf, Gistkelder W. Bouland, Gistkelder W. F. Polderman, Legkelder Uit dienst: C. A. v. d. Bergh, Export R. M. Erkamp, Expeditie B. J. Dusseljee, Interne Dienst R. Fiquieras Rey. Bottelarij Getrouwd: Mej. J. A. Th. Jacobs (Pers.zaken Hel mond) met de heer M. Janssen Marjolein Jacobien, d.v.h. echtpaar Keere- weer-Willemsen (O.C.D.) WBouland Gistkelder

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4