BON Reisvereniging organiseert filmavond op 3 maart Pelfcula en Ie cantina 8 ONS leven in de brouwerij HOE AMSTERDAM WAS, IS EN WORDT De geheimzinnigheid rond „Hoe Am sterdam was, is en wordt" kan opgehe ven worden. Immers het is de titel van een lezing over het Amsterdam van vroeger, het Amsterdam, zoals we het thans kennen, en over het Amsterdam, zoals de plannenmakers zich de hoofd stad in de toekomst voorstellen. De film wordt gehouden op vrijdag 3 maart, 's-avonds om acht uur in de nieuwe kantine (ingang bedrijfsportier). Inleider is de heer L. van Genderen van het bu reau Publiciteit van de Dienst Publieke Werken, Amsterdam. De avond wordt georganiseerd door de Graag zou ik in aanmerking ko men voor toegangsbewij zen voor de film „Hoe Amster dam was, is en wordt" op vrijdag 3 maart in de personeelskantine. Naam: Afdeling: Deze bon inleveren bij de heer H. A. Joosse, personeelskantine. Reisvereniging Amstel Brouwerij. Toe gangsbewijzen hiervoor zijn gratis ver krijgbaar door het invullen van onder staande bon. De ingevulde bon dient vóór 23 februari te worden ingeleverd bij de heer H. A. Joosse in de perso neelskantine. In ruil daarvoor ontvangt u een genummerd toegangsbewijs. Deze nummers draaien mee in een verloting met als prijs een platenbon ter waarde van 20,-. Ter dekking van de kosten zal er tijdens de bijeenkomst nog een kleine loterij worden gehouden, waar voor een drietal fraaie prijzen beschik baar worden gesteld. In verband met de grote belangstelling voor deze avond raden wij u aan u tijdig van een toegangsbewijs te verzekeren. El viérnes 3 de marzo a partir de las ocho de la tarde se pasaran en la can tina cuatro pellculas que ensenan como Amsterdam era en el pasado, como Am sterdam es ahora y como la capital de los Paises Bajos sera en el futuro. Si llenan el boletin en esta pagina antes del 23 de febrero y lo entregan en el mo- strador de la cantinapueden Vds. asis- tir gratis a esta función. Do. Vr. Za. Ma. Di. Wo. Do. Vr. Ma. Wo. Do. Vr. 9/2 10/2 11/2 13/2 14/2 15/2 16/2 17/2 20/2 22/2 23/2 24/2 Cursus Spaans groep B Slottournooiavond VI - prijsuitreiking Klaverjasver. Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Algehele herhaling en vragenavond Instruktiemiddag Kader BO IO. Cursus Spaans groep A Bedrijfsschool - Brouwerijtechniek III Cursus vorktruckrijders - examen Oef. Algemene hulpverlening - Letsels en behandeling Cursus Spaans groep B Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Tentamen Cursus Spaans groep A Oefening reddingsdienst - uithoudingsvermogentest Cursus Spaans groep B Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EHBO-B - Vervoer lllllllllllllllllllllllliilllllllli De nieuwe personeelsleden: zittend v.l.n.r. K. H. Plas, mevrouw M. S. Ras-Struij- laart, mevrouw G. de Rooy-van Assen, en F. H. Kraayenga; staand: S. A. Huisman, R. Homberg, W. J. Henke, J. K. van Slooten en H. J. Langenacker. In dienst: K. H. Plas, Poviet Produkten N.V. F. H. Kraayenga, Expeditie Mevrouw M. S. Ras—Struijlaart, Interne Dienst Mevrouw G. de Rooy—van Assen, Interne Dienst H. J. Langenacker, Bottelarij J. K. van Slooten, Bottelarij W. J. Henke. Bottelarij R. Homberg, Bottelarij S. A. Huisman, Machine Werkplaats. Uit dienst: H. F. A. Boots, Horecaverkoop-Zuid Mej. C. A. Visch, Poviet Produkten N.V. R. Krupe, Thuisverbruik B. C. Rutte, Bottelarij C. A. E. Dongen, Magazijn.

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 8