ÉkÉ muzz lOOOste brouwsel in ATHENE Wie krijgt straks de kaartjes Dankbetuiging Beloning voor B. J. Hollander 3 In het eerste volledige kalenderjaar, dat de Atheense Brouwerij (Griekenland) draait, is op 20 december j.l. het dui zendste brouwsel tot stand gekomen. Deze gedenkwaardige gebeurtenis werd opgeluisterd met de aanwezigheid van de voltallige raad van beheer. De presi dent-commissaris, de heer Hernando Mercati, nam voor deze gelegenheid de brouwerstaak over en opende, met veel kennis van zaken, de mengkranen en de schrootkaar. Tijdens de plechtigheid ontving de di recteur van de brouwerij, de heer Hadji De heer Hernando Mercati, president commissaris van de Atheense Brouwerij, opent de mengkraan, terwijl de heer D. Hoursoglou, algemeen verkoopleider, en een bierkoker belangstellend toekijken. De heer Hadji Vassiliou, directeur van de Atheense Brouwerij, toont de minia tuur wortketel. Naast hem v.l.n.r. de heren C. Ringas, commissaris, D. Hour soglou en drs. A. Miedema, commissa ris. Vassiliou, een miniatuur wortketel op gesierd met witte en rode anjelieren. Dit sierstuk, geplaatst op een zwart marme ren plaat met ingegraveerde vermelding, werd ontworpen en uitgewerkt door de technische dienst van de brouwerij. Als blijk van waardering voor ijver en toe wijding ontvingen alle arbeiders van de afdeling produktie uit de handen van de directeur een enveloppe met inhoud AMSTEL Nog een kleine vijf weken wachten ons voordat op woensdag 1 maart in het Olympisch Stadion de aftrap wordt ver richt voor het voetbalspektakel Ajax- Dnkla Praag. Van alle kanten is er een enorme run op de kaartjes geweest. Niettemin is de ideeënvat-commissie erin geslaagd twee ere-tribunekaarten voor deze wedstrijd te bemachtigen. Deze wor den beschikbaar gesteld voor het beste idee dat de commissie vóór 8 februari bereikt. Blijf dus niet met uw ideeën rondlopen. Stop ze nu in het Amstel Ideeën Vat. Want mi maakt u een goede kans, oin naast de beloning voor het idee zélf, de beide kaartjes in de wacht te slepen. Namens vrouw en kinderen zeg ik u allen hartelijk dank voor de spontane belangstelling, die ik heb mogen onder vinden bij mijn afscheid van de brouwe rij. Schuring 77TTTT\ IDEEEN De heer B. J. Hollander, lorrierijder op de afdeling bottelarij export, had een heel goed idee. Aan het eind van de bottelseries 7 en 8 werken twee mensen, die er voor zorg dragen dat er altijd plateau's bij de banden staan. Vaak moesten deze twee mensen door een lor rierijder geholpen worden als zij de se ries niet konden bijhouden. Inzender stelde voor het werk te laten gebeuren door één man met een lorrie. De bedrijfsleiding is nog verder op het idee ingegaan en is via het bedrijfsbu reau op een nog beter idee gekomen, waardoor ook de lorrie niet nodig bleek te zijn. De inzender heeft dus met zijn idee de bedrijfsleiding weer op een idee gebracht. Alles bij elkaar een besparing voor het bedrijf en een beloning van 150,- voor de heer Hollander. De beloning werd hem uitgereikt door Ir. J. Boonen, onder meer in aanwezigheid van de heer Fleurbaay, de baas van de afdeling bot telarij export. Er werden voorts een aantal aanmoe digingspremies toegekend, te weten: Idee nr. 285: 40,— door onbekend te blijven inzender gestort in het Sociaal Fonds Amstel Brouwerij N.V.; Idee nr. 309: 40,— voor de heer Pos (export); Idee nr. 321: 35,— voor de heer Cserép (timmerwinkel); Idee nr. H/348: 25,— voor de heer A. v. d. Broek (Helmond); Idee nr. 352: 30,— voor de heer Stalenhoef (onderh. bottelarij); Idee nr. 387: 25,— voor de heer Draaijer (export); Idee nr. 131: 50,— voor de heer De Graaf (contracten). Afgewezen werden de ideeën onder nummer: 316, 337, H/351, 370, 379, 381, 382, 384, 373, 354, 364, 361, 363, 366, 369, 372. M. VAN DEN BERG 40 JAAR Woensdag 1 fe bruari herdenkt de heer M. van den Berg van de afde ling Drankenhan dels de dag dat hij veertig jaar gele den in dienst trad van onze brouwe rij. Voor de velen, die de jubilaris en zijn gezin met dit heuglijk feit willen feliciteren, is daartoe gelegenheid van half vijf tot zes uur 's-middags in de Gijsbreghtkelder. We verwachten dat het een zeer geanimeer de bijeenkomst zal worden. Bepaald is echter dat behalve de strikt officiële, geen verdere toespraken gehouden zul len worden. IN DIENST

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3