Rondvlucht Herfstwandeling Radio-team van de KRO was te gast in de Gijsbreghtkeider Personeelsvereniging uit Heerlen kijkt terug op een geslaagd 1966 Dansavond JgtM 15*3»" aleer de laatste gasten op het feest naar huis toe gingen. Bij zo'n terugblik komen vanzelfspre kend weer vele herinneringen naar bo ven, maar ook wordt er weer hard ge werkt aan het programma voor het nieuwe jaar. Op de agenda staat al weer de Karnavalsavond in januari, maar daarover graag een volgend maal. HET BESTUUR SPREEKUUR BEDRIJFSARTS AMSTERDAM Wij maken er u nogmaals op attent, dat het spreekuur van onze bedrijfsarts dok ter Pappie dagelijks uitsluitend tussen 8.15 en 9.0(1 uur is. U gelieve zich stipt aan deze tijden te houden. Veel plezier heeft men beleefd aan de rondvlucht boven het Limburgse land schap. De vlucht vanaf het vliegveld Zuid-Limburg viel in een tijd dat de fruitbomen en andere bloemdragende bomen hun prachtigste bloesem droe gen. zodat er aan deze rijkdom heel wat le genieten viel. Boeiend was het boven dien om vanuit de lucht eens een kijkje te nemen in het gebied waarin men da gelijks (met beide benen op de grond) vertoeft. In de zomermaanden waren, ook al door de vacanties, de activiteiten wat minder. Nauwelijks echter was het personeel weer een beetje compleet, of er kwam een nieuwe bijeenkomst, dit maal het Kwajong-concours. Een vis wedstrijd in het Steinerbosch comple teerde het programma. Omdat de winterwandeling bij velen erg in de smaak was gevallen, kwam er, toen de herfstbladeren vielen, een na jaarswandeling. Een lange rij deelne mers trok daarvoor over de Brunssum- merheide. Na de lange wandeling deed een Limburgse koffietafel bij velen de spierpijn in de benen weer snel verge ten. Een hoogtepunt was ook het Sint Nico- laasfeest voor de jeugd. Daarvoor wa ren de kinderen van de personeelsleden, velen vergezeld van hun ouders, op 10 december bijeen in zaal Schiffers. Zij hebben daar uitbundig genoten van het spel van de bekende poppenspeler Pieke Op dinsdagmiddag 20 december werden in de Gijsbreghtkeider opnamen ge maakt voor het KRO-radioprogramma „Draaien maar dat in een recht streekse uitzending indrukken uit het Nederlandse bedrijfsleven in de huiska mer brengt. De beide gangmakers hier van zijn Cees de Lange en Cees Schil- peroort. Zij troffen in de Gijsbrechtkel- der een aantal personeelsleden van praktisch alle afdelingen van het be drijf. In een luchtig en ongedwongen samenzijn werden tal van wederwaar digheden verteld, die door de beide he ren gekruid werden met toepasselijke grapjes en woordspelingen. De overige personeelsleden hebben tijdens de mid dagpauze kunnen luisteren naar wat zich beneden in de kelder afspeelde. De foto geeft een beeld van de bijeen komst in de Gijsbreghtkeider. Uiterst rechts Cees de Lange, daarnaast in donker pak Cees Schilperoort. Tussen hen in de heer J. Kool. La Reunion de Aho Nuevo para el per sonal se celebró este aho en la nueva cantina, donde casi 1.000 personas se hallaban reunidos. El discurso fue pronunciado por el Di rector Económico, Sr. Dr. E. J. Egberts. Habló sobre las actividades en el '66, y decia que esperaba que también en el '67 cada uno se esforzaria mds para lograr aün mayor actividad. Al final del discurso dirigió un mensaje especialmente en Espahol al personal Espahol. Voor de personeelsvereniging ,,De Am- stel" van ons filiaal Heerlen is 1966 een zeer aantrekkelijk jaar geweest. Er wer den wederom tal van activiteiten op touw gezet, waaraan door het personeel op grote schaal is deelgenomen. Direct in januari ging de vereniging al van start voor een winterwandeling. Ver trokken werd bij het filiaal, vanwaar de wandeling via het Drielandenpunt door de mooie bossen bij Vaals, langs de Belgische grens naar Vijlen voerde. Erwtensoep, pannekoeken en een pilsje hielpen de deelnemers over de ver moeienissen heen. Kort daarop was het traditionele Kar- navalsbal, waarvoor de hele Amstel-fa- milie zich in bonte kleuren had gesto ken. De Raad van Elf met Prins Frans II ontbrak niet, evenmin als de buute- mars. Als nieuwe prins kwam uit de bus de heer J. Senden, chauffeur in ons bedrijf, die als Sjang I met rappe tong zijn feestrede hield. In de lente werd voor de leden een Bingo-avond gehou den, waarop prachtige prijzen te winnen waren. Na afloop was er (weer) bal, ditmaal opgevrolijkt door het dansor- kest De Sterlies. Dassen uit Maastricht. Vanzelfsprekend was er de altijd vriendelijke Sinterklaas, die zakken vol prachtige cadeaux aan de kinderen uitreikte. Voldaan gingen zij later op de middag huiswaarts. Omdat Kerstmis niet meer ver verwij derd was, werd besloten het Sinterklaas feest voor de volwassenen te laten ver vallen. Daarvoor in de plaats kwam op 17 december een dansavond helemaal in de sfeer van het kerstfeest. Er waren tal van attracties en de gezellige sfeer in zaal Schiffers droeg ertoe bij dat het die avond heel laat is geworden, voor- 4

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 4