'n Goed jaar voor Helmond mm In memoriam H. van Buuren Nieuwe actie Twee kaarten voor Afax-Dukla Praag Afscheid \\TT777 3 Ook in Helmond was het personeel op de eerste werkdag van het nieuwe jaar bijeen in de kantine. De bijeenkomst daar begon evenwel niet direct aan het begin van de ochtend, maar eerst om elf uur, zodat het personeel aansluitend de lunch kon gebruiken. Tijdens het officiële gedeelte werd de toespraak, welke mr. Egberts in Amsterdam had gehouden, voorgelezen door ir. J. Drost, bedrijfsleider in Helmond. Aansluitend toonde hij aan de hand van een speci aal vervaardigde grafiek, welke de re sultaten van de productie-eenheid Hel mond in het afgelopen jaar waren ge weest. Aan flessebier werd door Helmond 195.531 hectoliter afgeleverd, wat in de becijfering neerkomt op 2.226.895 kis ten of wel 53.445.480 flessen. Ook het vatbier nam een belangrijke plaats in. Daarbij werd onderscheid gemaakt tus sen vaten met een inhoud van 30 liter en vaten met 50 liter inhoud. Van de eerste werden er 33.455 afgeleverd, wat neerkomt op 10.037 hl; van de tweede categorie 241.732 of wel 120.866 hl. De hoeveelheid bier die in vaten werd afgeleverd komt derhalve neer op 130.903 hl. Daarbij gevoegd het flesse bier, dan bedraagt het totaal 326.434 hl. Ir. Drost legde er de nadruk op dat een en ander slechts bereikt is geworden door de vele inspanningen van het per soneel en hoopte dat ook in 1967 ieder een zijn beste krachten voor het bedrijf in Helmond zou inzetten. De bedrijfsleider in Helmond, ir. J. Drost, geeft aan de hand van een sche ma, een overzicht van de activiteiten in Helmond. Maandag 2 januari viel er een schaduw over de nieuwjaarsre ceptie door het plotseling over lijden van de heer H. van Buuren. Tijdens zijn gang naar de kantine werd hij gegrepen door een hart aanval en overleed korte tijd later in een ziekenhuis. De heer van Buuren was 49 jaar oud en sinds juli 1959 aan de Amstel Brouwe rij verbonden, het laatst als be heerder van het etikettenmagazijn. Hij laat een vrouw en drie kinde ren na. In Harm van Buuren verliezen wij een goed collega en een waardevolle vriend. Zijn nienslie- AMSTEL Een idee insturen is geen eenvoudige zaak. Drempelvrees speelt ook hier een rol. Ieder van ons heeft ideeën, dat is een uitgemaakte zaak. Maar wat ge beurt er in de praktijk? Er zijn mensen die té bescheiden zijn, die vinden dat zij een idee niet kunnen insturen. Er zijn ook mensen die zichzelf onder schatten, mensen die denken dat hun idee toch niet goed zal zijn. En er zijn er ook, die wel een idee hebben, maar daarmee blijven rondlopen. En U weet dat van uitstel afstel komt De ideeënvatcommissie gaat er vanuit, dat iedereen een idee in kan sturen. Om U te stimuleren en over Uw drempel vrees heen te helpen, worden nogmaals, 2 ERE - TRIBUNEKAARTEN" voor AIAX - DUKLA PRAAG ter beschik king gesteld. Wie het beste idee inzendt in de periode 12 januari t/m 7 februari a.s. zal, naast zijn beloning voor het idee zelf, deze kaartjes ontvangen. Deze voetbalkaart jes zijn natuurlijk maar bijzaak, Uw idee is hoofdzaak. Daarom, stap over de drempel en deponeer Uw idee in het Amstel-ideeënvat. vende karakter en zijn meegaande natuur hebben hem in de loop der jaren veel vrienden bezorgd. De begrafenis vond donderdag 5 januari plaats in Boskoop, waar zeer velen hem naar zijn laatste rustplaats begeleidden. Dat hij ruste in vrede is de wens van ons allen. MANTENGA LAS MESAS DE LA CANTINA LI M PI AS Muchas veces se ensucian las mesas de la cantina porque no dejan las tazas, botellas, vasos, paquetes de alimentos, latas de conservas, etc. en las bandejas que para tal fin han sido adquiridas. Rogamos tenerlo en cuenta y, No pecar mds Deja las cosas en su bandeja que asi no ensuciara la mesa!. MÜSICA EN LA CANTINA A manera de ensayo, durante el periodo de un mes, - solamente los dias pares (o sea 14, 16, 18 de enero, etc.) en las pausas - se tocara musica variada en la cantina. Se trata de una prueba para ver si agrada o no. HORAS DE CONSULTA DEL MËDICO DE LA EMPRESA Una vez mas les hacemos saber que el Doctor Pappie Médico de la empresa) tiene su consulta todos los dias labora- bles de 8.15 a 9.00 horas. Aténgase a este horario. Als je aan het eind van het jaar door het bedrijf loopt met de bedoeling goede bekenden de hand ten afscheid te druk ken, dan mis je er velen, want menig een had vrijaf genomen. Daarom wil ik al degenen van wie ik niet mondeling afscheid heb kunnen nemen, van deze - mij zo bekende - plaats af hartelijk danken voor hun collegialiteit en hun toewensen dat het ze goed moge gaan. A. J. Ade Winter DEEEN

Amstel - Het Spongat | 1967 | | pagina 3