IK J. Schuring met pensioen /mms Ideeën beloond Vr. 23/12 Zo. 25/12 Ma. 26/12 Di. 27/12 Wo. 28/12 Do. 29/12 Vr. 30/12 Za. 31/12 Zo, 1/ 1 Ma. 2/1 Di. 3/ 1 Wo. 4/ 1 Do. 5/ 1 Vr. 6/ 1 Agenda 4 Wegens het bereiken van de vijfenzestigja rige leeftijd gaat de heer J. Schuring ons bedrijf met pensioen verlaten. De heer Schuring is ruim vijfenveertig jaar in dienst van de brou werij, waarvan hij bij na dertig jaar als mo torschipper heeft gevaren. Geplaagd door een rugkwaal moest hij noodgedwongen ander werk verrichten. De laatste 15 jaar heeft hij zich zeer verdienstelijk gemaakt in het magazijn van de electriciëns. Op 2 januari 1967 om 16.30 uur zal hij in de Gijsbreghtkelder officieel afscheid nemen. Wij hopen dat veel van zijn collega's en oud-collega's daarbij aanwezig zullen zijn. AMSTEL IDEEEN \\TTT77 EHBO-B - test en spalkverbanden II Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Eerste kerstdag Tweede kerstdag Cursus vorktruckrijders - Wees een heer in het verkeer (ook op de vorktruck) Alg. Hulpverl. dienst - Stoornissen en hulp daarbij 12.40 Oosterparkkerkdienst - Ds. F. J. Bil Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging We luiden het jaar 1966 uit Nieuwjaar 1967 Nieuwjaarsreceptie in de kantine Cursus vorktruckrijders - praktijkles 7 Alg. BZB-bijeenkomst „We luiden het nieuwe jaar in" Stichting Vakscholen Horecabedrijven les 1 EHBO-B - Snel- en doekverbanden II Eerste tournooiavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging De toelichting op de nieuwe verkeers regels en verkeerstekens is nu ten einde. Indien u in het bezit wilt komen van een vereenvoudigde uitgave, kunt u die be stellen bij de heer G. Struiksma - les lokaal (toestel 410). Prijs 0,10. H. SMIT WON DE KAARTJES De klaringskuipen in het brouwhuis zijn uitgerust met draaiende messenbalken. De messen kunnen in twee standen ge zet worden. Eén stand voor het snijden van de bostel en de andere stand voor het verwijderen van de bostel uit de klaringskuipen via een klep in de bo dem. De messenbalk wordt door een as aan gedreven via een klauwkoppeling. De bovenste helft van deze koppeling is een dikwandige, ongedeelde bus, welke d.m.v. een spie op de aandrijfas beves tigd is. Door roestvorming en doordat wort tussen de koppeling en de as komt is de bovenste helft van de koppeling zeer moeilijk van de as te krijgen. Bij een revisie neemt het verwijderen dan ook 2 a 3 dagen in beslag. De heer Smit stelt nu voor de koppeling uit te voeren als een in de lengterichting gedeelde bus, welke d.m.v bouten op de as geklemd wordt. Door deze klemming kan moeilijker wort tussen de as en de koppeling ko men. Hierdoor en door het feit dat een klemkoppeling gemakkelijker te demon teren is, zal de demontage sneller, d.w.z. in een halve dag kunnen geschieden. Door dit idee in de vastgestelde periode in te zenden won de heer Smit de kaartjes eretribune voor de wedstrijd Ajax-Liverpool en ontving hij 75,- als beloning. 'h. A/V GUINNESS STOUT IN BULK Amstel gaat Extra Stout van Guinness bottelen voor de verkoop in Nederland, West-Duitsland en Italië. De eerste stap hiertoe was (althans wat ons land aan gaat) de aankomst van vijfendertig tanks inhoudende elk ca. 22 hl. Tijdens het beladen van een onzer vrachtauto's op de Oostelijke Handelskade waar de Hol- landsche Stoombootmaatschappij de tanks had afgeleverd, werd deze foto ge maakt. Sociale wetten De inkomengrens voor de AOW is van 12,750 per 1 januari 1967 gebracht op 14,050 per jaar. Dit betekent dat de werknemers met een inkomen lager dan 1.170,80 per maand geen premie ver schuldigd zijn aan de Stichting Pensioen fonds. Het personeel met een salaris hoger dan 1.170,80 per maand betaalt over het deel dat dit bedrag te boven gaat de vast gestelde 10% premie aan het pensioen fonds. De verzekeringsgrens ZW en ZF. Met ingang van 1 januari 1967 wordt deze grens van 11.500 per jaar gebracht op 12.400 per jaar. Dit betekent dat zij die een salaris genieten boven 975 per maand inclusief de algemene loons- hoging, niet meer verplicht verzekerd zijn bij het ziekenfonds. Voor aanmel ding voor de ziektekostenverzekering VZVZ kan men zich wenden tot de af deling personeelszaken. ONS leven in de bnouvrenïj In dienst R. G. H. Elfrink, Public Relations L. Burggraaf, Interne dienst A. M. Wouters, Thuisverbruik Uit dienst Poviet: Mej. M. Veenstra Mevr. Tr. Wijnbelt-Hebeis J. L. Rodriguez Dominguez Bottelarij: M. Lois Velles A. Castro Bujan A. Perez Belles Ch. Roos J. Simon Crespo, Legerkelder Mej. P. J. C. Kerkvliet, Interne Dienst C. Meertens. Bouwvakken Getrouwd J. J. Dijkstra (Statistiek) met mej. R. de Joode Gepensioneerden Overleden B. Bloemen F. K. Lotgering

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4