Afscheid in Horn Vr 16/12 - Ma 19/12 - Di 20/12 - Wo 21/12 - Vr 23/12 - Agenda •r n ,v Brouwerij in Libanon Mensen, past toch op! 4 Op 19 oktober j.l. vond het afscheid plaats van de heer Th. de Groen, brouw meester van Huyben's Bierbrouwerij (een bedrijf waarmee wij nauw samenwerken) te Horn, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Huyben gaf een overzicht van de jaren waarin hij met de jubilaris had gewerkt, waarna hij het echtpaar De Groen een koelkast aanbood. Vervolgens sprak de heer Kranenberg en deze deed zijn woorden vergezeld gaan van een symbolisch cadeau name lijk een vakantiereis voor hen beiden naar Luxemburg, een land waar zij vele prettige herinneringen aan hebben. Hierna begon de Limburgse spraakwa terval eerst goed en kwamen diverse agenten en personeelsleden aan het woord; vooral de chauffeur van Huy ben's Brouwerij, algemeen bekend als Jantje, deed zich kennen als een krui sing tussen een feestredenaar en confe rencier. Er werden enkele gezellige uren doorge bracht onder het genieten van het uit stekende bier, hetgeen de stemming op zeer hoog peil bracht. Ten slotte bedankte de scheidende func tionaris allen voor hun lovende woorden en hun geschenken en betrok zijn perso neel in de hulde, welke hem deze avond werd gebracht. M. Pellekaan ONS leven in de brouwerij In dienst Q. A. D. Emmen, Horecaverkoop C. Jonker, Thuisverbruik Mej. M. A. v. Lieshout, Poviet Th. C. A. Good, Expeditie H. Varela Perez, Bottelarij A. W. Alberts, Laboratorium J. R. Kaan, Bedr. Laboratorium Uit dienst F. E. Poelman-Schuls, Interne Dienst P. Regterink. Expeditie P. v. d. Vet, Garage R. K. H. Oosterling, Bottelarij B. Lopez Benitez, Bottelarij A. Sotomayor Mendez, Bottelarij Mevr. V. P. M. Rieder-van Dongen, Koffiekamer Geboren Alfonso, z.v.h. echtp. Fernandez Blasco- Trechera Garcia (Bottelarij) Sylvia Anna Maria, d.v.h. echtp. Meekel- Appelboom (Bouwvakken) Do Vr Di Wo Do 8/12 9/12 Za 10/12 - Ma 12/12 - 13/12 14/12 15/12 Zo 25/12 Ma 26/12 Cursus Spaans - groep B EHBO B - vervoer Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Landelijke opleiding LOTUS Instruktiemiddag BO- enIO-kaderleden Leslokaal - St. Nicolaasviering Reisvereniging Cursus Spaans - groep A Bedrijfsschool - Schei- en natuurkunde, mechanica II Cursus vorktruckrijders - praktijkles 5 Oefening bedrijfsbrandweer - demonstratie lichtschuimkanon 12.40 Oosterparkkerkdienst - Mej. A. M. Bosshardt Cursus Spaans - groep B EHBO B - M.o.m., Holger Nielsen en zijligging Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Cursus Spaans - groep A Bedrijfsschool - Brouwerijtechniek II - Mouterij Cursus vorktruckrijders - praktijkles 6 Oefening Reddingsdienst - Stopchute en vervoer EHBO B - test en spalkverbanden II Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Eerste kerstdag Tweede kerstdag ln Beiroet, de hoofdstad van Libanon, staat Brasserie Malterie Almaza, die o.a. Amstel bier brouwt voor de plaatselijke markt. De foto toont de voorgevel met enige ceders. Links is vaag het Libanon gebergte te onderscheiden. U kunt het geloven of niet, maar er zijn mensen in het bedrijf, die flesjes in de pallets schuiven (u weet wel, de ruimte waarin de vork van de heftruck moet glijden). Heeft u wel eens nagedacht over wat de gevolgen hiervan kunnen zijn? Wan neer het pallet wordt opgetild, rolt de fles er uit. Hij kan nu twee kanten uit: of hij valt naar voren met de kans, dat hij op het hoofd van de heftruckrijder valt, of rolt de andere kant uit en wee. degene, die er dan langs loopt. Maar ook als de val van de fles niet gebroken wordt door een lichaamsdeel, dan valt de fles in ieder geval toch stuk. Mensen, past toch op! Geen flessen in de pallets, want deze flessen veroorza ken altijd schade. Aan kapotte hoofden en kapotte flessen heeft de brouwerij niets. Weest attent voor een ander en zuinig op de u toevertrouwde materia len.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4