ONS leven in de brouwerij Agenda Do. Vr. Za. Ma. Di. Wo. Do. Vr. Za. Ma. Do. Vr. 10/11 11/11 12/11 14/11 15/11 16/11 17/11 18/11 19/11 21/11 24/11 25/11 Uit dienst Mej. H. L. Thijssen, Typekamer Mej. M. v. d. Wal, Typekamer J. L. Sanchez Quiroga, Legerkelder L. Poepjes, Legerkelder Bottelarij: R. Martinez Aibar J. Parra Garcia B. Parra Zurano Cartonnage Bott.: R. van Dolderen A. J. G. Baas P. J. F. Baas B. G. Saarloos Expeditie: E. Wolfs C. M. Gooszen F. Kok R. Klokgieter Geboren Arnoldina Santa Maria, d.v.h. echtpaar Abdoella-Baidjnath Panday (bottelarij) Marion, d.v.h. echtpaar Bürmann-de Jong (Produktie) Harmen Christiaan Egbert, z.v.h. echtpaar Ypkemeule-Paas (Thuisverbruik) IN DIENST GEKOMEN - Cursus Spaans - groep B - EHBO B - Stoornissen met pl. letsel, vergiftigingen en bloedingen. Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging - Voetbaltournooi Amstel Brouwerij HELMOND Instruktiemiddag BO en 10 kaderleden - Cursus Spaans - groep A - leslokaal Bedrijfsschool - Nederlands II „Verbeter de zin en zet deze goed om" - kantine - Cursus vorktruekrijders - praktijkles 3 - Oefening bedrijfsbrandweer - kleine blusmiddelen met demonstratie voor Poviet en leden BZB. Jaarvergadering leden voetbalclub - leslokaal - Oosterparkkerkdienst 12.40 uur - ds L. A. Bodaan Cursus Spaans - groep B - EHBO B - Zwachtelverbanden Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging - Van Wals tot Beat - Cursus Spaans - groep A Cursus vorktruekrijders - Test 1 t/m 6 theorieles IV - Cursus Spaans - groep B - EHBO B - Letsels stomp en scherp geweld, bijzondere letsels Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging J. B. Marsman Expeditie D. Lobbes Expeditie Mej. A. M. van Hoeckel Oper. and Cons. div. Jhr. L. E. R. G. Wittert van Hoog land Public Relations Amsterdam V.l.n.r.: J. G. Nieuwpoort, gistkelder; K. A A bdoella, bottelarij; A. A. Koolman, bottelarij; JKooi man, laboratorium; C. A. E. Dongen, magazijn; L. P. Stroeve, laborato rium; A. MPan- kow, Poviet. In dienst in Helmond Mej. M. J. Sie gers (kantine) en de heren A. van der Heyde (Ex peditie) links en K. H. Steur (Techn. Dienst) 6

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 6