/7mm mm Ideeën beloond Agenda ONS leven in de brouwerij AMSTEL IDEEEN Europa Clip Ajax-F.C. Liverpool op 7 december a.s. De Ideeënvatcommissie stelt twee ere- tribunekaarten ter beschikking van die inzender die in de periode van donder dag 27 oktober tot en met woensdag 16 november 12.00 uur het beste idee inzendt. Op donderdag 1 december zal de uitslag bekend gemaakt worden. Een aanmoedigingspremie ontvingen de heer J. de Koning (Machinekamer Hel mond) 40,— voor idee H-311de heer M. Rodriguez-Molero 40,- voor idee nr. 299. Afgewezen werden de ideeën nrs. 338- 342-347-360. Do. 27/10 - Cursus Spaans - groep B Vergadering Reisvereniging A.B. Vr. 28/10 - EHBO-B - nieren enz., alg. regels, verdrinking en electriciteitsonge- vallen. Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Ma. 31/10 - Cursus Spaans - groep A Di. 1/11 Cursus Vorktruckrijders - Praktijkles 2 Wo. 2/11 Oefening Reddingsdienst - Splitsen en knopen II Do. 3/11 - Cursus Spaans - groep B Vr. 4/11 - EHBO-B - Snel- en doekverbanden Za. 5/11 - ??PUZZELR1T?? Ma. 7/11 - Cursus Spaans - groep A Bedrijfsschool - Rekenen II - Gemiddelden en menging Di. 8/11 - Cursus Vorktruckrijders - Theorieles III Wo. 9/11 - Oefening Alg. Hulpverl. dienst - Spieren, bloedsomloop en stoornis sen in de algemene toestand. Do. 10/11 Cursus Spaans - groep B Vr. 11/11 - EHBO-B - Stoornissen met pl. letsel, vergiftigingen en bloedingen. Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 12/11 - Voetbaltoernooi Amstel Brouwerij Helmond Instruktiemiddag BO- en IO-kaderleden. Hulp aan Tibetaanse vluchtelingen Dindag 25 oktober heeft overleg plaats gevonden met de beide kleine commissies van de ondernemingsraad waarbij werd nagegaan of er aanleiding was om bij het personeel van de Amstel Brouwerij een inzamelingsactie te houden zoals dit werd voorgesteld tijdens de televisieuit zending van de dag daarvoor. Gehoord de stemming onder het perso neel en in aanmerking genomen dat iedere werknemer individueel zijn bij drage kan storten, ziet de ondernemings raad geen aanleiding om tot een collec- IN DIENST GEKOMEN J. W. Massee, Legerkelder A. de Wilde, Magazijn J. Chr. Honhoff, Cartonnage Uit dienst Mevr. M. Gies-Vervoort S. C. Ballema, Brouwhuis J. Parra Torrente, Legerkelder B. Vazquez, Couselo, Legerkelder A. A. Varela Romero, Bottelarij A. M. Helgering. Interne Dienst A. P. Lof, Expeditie Gehuwd D. Ferreras Furones (Bottelarij) met mej. M. D. Iglesias Alvarez Mej. A. Swart (Statistiek) met de heer A. Dijst Halve eeuw gehuwd De heer en mevrouw G. Braam-De Graaf hopen 8 november de dag te her denken waarop zij vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Met pensioen tieve actie van de zijde van de onderne ming over te gaan. U kent het gironummer toch? 999 Bel 333 Bel 333 als u klachten of opmerkingen hebt aangaande onze buitenreklame. U krijgt dan mevrouw Hoogland of (nee, niet mevrouw Van Arkel, zoals wij vori ge week abuisievelijk meldden) mevrouw Van Ark. Th. Jansen J. A. Fenne Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd wordt op vrijdag 28 oktober a.s. om half vijf in de Gijs- breghtkelder afscheid genomen van de heren Th. Jansen en J. A. Fenne. De heer Jansen is ruim vierenveertig jaar in dienst van de brouwerij. De mee ste van deze jaren is hij als wortkoeler werkzaam geweest. De laatste paar jaar moest hij op doktersadsvies het wat kal mer aan doen. De heer Fenne, die belast is met de ver zorging van de paarden en de proefdie ren van de Poviet, is sinds 1943 bij ons in dienst. Wij hopen, dat velen bij het afscheid van deze trouwe medewerkers aanwezig zul len zijn. W. Nieboer bureau onderhoud Met ingang van 1 november 1966 wordt de heer W. Nieboer toegevoegd aan het bureau onderhoud waar hij in eerste in stantie zal worden belast met de voor bereidingen van revisies in de afvulafde- lingen en de opzet van het preventief onderhoud in de gehele brouwerij.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 6