/Tfrnïïs smzz Ideeën beloond tl -- i amstel IDEEEN De heer Binnekade (Machinewerk plaats) stuurde een idee (nr. 293) in op organisatorisch gebied. Het betreft de procedure om materiaal uit het technisch magazijn te halen op een zo efficiënt mogelijke wijze. Nu de nieuwe kantine in gebruik is ge nomen, komt er eindelijk ruimte vrij voor een centraal technisch magazijn. Bij de verwezenlijking van dit magazijn zal het idee van de inzender ingepast worden. Beloning 35,-. Afgewezen zijn de ideeën: nrs, 323, 339, H/340, 341, 343, H/357, H/358. Vr. 14/10 - EHBO-B Spieren, bloedsomloop en stoornissen AT. Clubavond klaverjasvereniging. Clubavond biljartvereniging. Za. 15/10 - Jaarbijeenkomst leden BO en GG GD district Noord-Holland. Slotavond visvereniging Altijd Beet in de Gijsbreghtkelder met prijs uitreiking. Ma. 17/10 - Bedrijfsschool - Brouwerijtechniek I - Hoe staat het er mee? Di. 18/10 - Cursus Vorktruckrijders - Praktijkles I. Wo. 19/10 - Oefening Alg. hulpverl.dienst - Praatje, projectie, lesrooster. Do. 20/10 - Oosterparkkerkdienst 12.40 uur - Ds. H. M. Cnossen. Vr. 21/10 - EHBO-B - geraamte, ademhaling, spijsvertering, begin van de praktijk. Clubavond klaverjasvereniging. Clubavond biljartvereniging. Za. 22/10 - 10.00 uur Ajaxterrein: Amstel Brouwerij voetbalt tegen Amsterdamse politie, bureau Linaeusstraat. Ma. 24/10 - Cursus Spaans - groep A. Di. 25/10 - Cursus Vorktruckrijders - Test 1 en 2, Theorieles II. Wo. 26/10 - Oefening bedrijfsbrandweer - kleine blusmiddelen met demonstratie t.b.v. het laboratorium. Do. 27/10 Cursus Spaans - groep B. Vr. 28/10 - EHBO-B - nieren enz., alg. regels, verdrinking en electriciteits- ongevallen. Clubavond klaverjasvereniging. Clubavond biljartvereniging. ONS leven in de brouwerij En servicio In dienst gekomen T. F. Bouma Expeditie F. Schut Legerkelder R. F. Hoefman Expeditie Mej. A. M. Böckenholt E. J. Guerra Perez Poviet Poviet V.l.n.r. de dames S. V. Klapholz (be drijf slab.) G. E. J. Ch. M. Lucassen (dir. secr.), J. H. Kuster (typekamer), A. Post (hoofdboekh.) en M. van der Wal (typekamer). Verder kwam in dienst Mej. A. M. M. van Hout, Exp. Helmond Uit dienst: Bottelarij: R. Morales de Leon F. Ballester Latorre S. Pintos Lopez M. Aguera Soler A. Gazquez Martinez A. Parra Perez A. Parra Sanchez F. Pardal Garcia M. Fentanes Cortés L. Benitez Parra DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik ieder danken voor de onvergetelijke dag die men mij heeft bereid ter gelegenheid van mijn veertig jarig jubileum en mijn afscheid van de Amstel Brouwerij. Daar ik toen een tikkeltje door emotie overmand was om een dankwoord uit te spreken wil ik dit verzuim goed maken via Het Spongat en de hele Amstel-familie danken voor alles wat zij in die veertig jaar en speciaal op deze dag voor mij heeft gedaan. En nog miljoenen hecto's gouden pilsjes op ons aller gezondheid. H. L. de Korte J. Lageveen, Legerkelder E. Sabajanes Portela, Spoelplaats A. C. Vasquez, Poviet Gehuwd Mej. V. P. M. van Dongen (Koffiekamer) met de heer G. Rieder L. Darias Darias (Poviet) met mej. S. E. Esteban Cabrera J. D. Sterk (Expeditie) met mej. W. R. Lucas 6

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 6