/Tmr^N \V\T777 Ideeën beloond Agenda Tussen de bedrijven ONS leven in de brouwerij fcXtf&xXKJSXXX XXxKxMiïj 8 amstel DEEEN De heer B. Bosch (Machinewerkplaats/ onderhoud schepen) zag, dacht na en stuurde het volgende idee in. Op de achtersteven van onze sleepboot zijn twee manilla leguanen geplaatst; deze zware stootkussens zijn in onge veer twee jaar al bijna versleten. De heer Bosch stelde voor deze onkos tenpost voor de toekomst sterk te be perken. Hiertoe deed hij twee voorstellen: De manilla leguanen vervangen door rubber leguanen waarvan de levensduur ongeveer acht jaar is. Aangezien de aan schafkosten zeer hoog zijn diende hij het tweede idee in: Wel manilla leguanen aanschaffen maar deze voorzien van grote autobanden die het bedrijf kosteloos kan leveren omdat het oude, gebruikte banden zijn. De manilla leguanen zijn ongeveer een kwart goedkoper dan de rubber leguanen en kunnen, wanneer ze voorzien zijn van autobanden, ongeveer acht jaar mee. Een betrekkelijk eenvoudig idee, maar.... je moet er maar op komen. Beloning 100,-. Afgewezen zijn de ideeën nrs. 314, 320, 322, 330, 356, H/312, H/332, H/334. Vr. 30/9 - Clubavond biljartvereniging Clubavond klaverjasvereniging Laatste clubavond Tennisvereniging Wo. 5/10 - Oefening bedrijfsbrandweer - afleggen, lichtschuimkanon en gas maskers Do. 6/10 - 12.40 uur: Kerkdienst Tussen de bedrijven, ds. J. H. Baas. Vr. 7/10 - EHBO-B - inleiding, lesrooster en OK boekje blz. 7, 8 en 9 Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 8/10 - Vissen voor leden visvereniging Altijd Beet in Den Helder; 05.45 uur vertrek van Brouwerij Instructiemiddag BO en IO kaderleden Ma. 10/10 - Bedrijfsschool - Scheikunde I - Wat wilt u weten? Wo. 12/10 - Oefening reddingsdienst - Splitsen en Knopen I Vr. 14/10 - EHBO-B spieren, bloedsomloop en stoornissen AT Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 15/10 - Jaarbijeenkomst BO en GG en GD leden district Noord-Holland Slotavond visvereniging Altijd Beet in de Gijsbreghtkelder met prijs uitreiking. Donderdag 22 september zijn de lunchpauzediensten in de Oosterparkkerk, Oos terpark 5, weer begonnen. Om de veertien dagen van 12.40 uur tot 13.00 uur (precies!) worden hier diensten gehouden voor hen die werkzaam zijn in de Wibaut- straat en omgeving; zij staan onder het thema „Leven met Afscheid H. L. de Korte Op dinsdag 4 oktober a.s. is de heer H. L. de Korte, onderbaas van de af deling bouwvakken, 40 jaar in dienst van de brouwerij. Geboren Hendrikus Jan, z.v.h. echtp. De Jong-Van Nielen, Expeditie Uit dienst Mevr. C. Robledo-OImo Villar, Koffie kamer H. Bruens, Bedrijfs- en Budgetadm. C. J. Barbiers, Bouwvakken V. Moscardo Lopez. Bouwvakken E. Sabajanes Portela, Spoelplaats L. Meijer, Cartonnage C. W. van Iperen, Cartonnage F. van Houdt, Expeditie E. Guellar Urdiales, Bottelarij G. Ramos Hernandez, Spoelplaats M. J. Ch. Piëst, Expeditie ln militaire dienst A. N. Pais, Hoofdboekhouding A. H. Schippers, Expeditie ln dienst Mej. M. J. Jager, Bedrijfs- en Budgetadm. De huldiging zal om 16.30 uur plaats vinden in de Gijsbreghtkelder. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd neemt de heer De Korte tegelijk afscheid van het bedrijf. De heer De Korte is als metselaar be- begonnen in de periode toen de grote nieuwbouw begon. In 1956 werd hij tot voorman benoemd en op 1 augustus 1960 tot onderbaas. Weinigen in ons bedrijf zullen zoveel bekendheid genieten als hij. Velen zullen dan ook van de gelegenheid gebruik maken hem op deze bijzondere dag ge luk te wensen en tot afscheid de hand te drukken. C. L. VrijG. K. Burgers IN DIENST IN HELMOND V.l.n.r. de heren G. J. van der Velden en W. Vreugdewater beiden bottelarij), J. B. Lian (machinekamer) en L. J. G. M. Beyers (magazijn).

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 8