■amstef verkeersregels verkeerstekens ONS leven in de brouwerij Agenda In dienst gekomen En servicio Wat en gaat veranderen (VII) Mag ik er eerst op het vorige Spongat ook van kracht is Lees dit artikel dus ART. 33 wijzen dat art. 35 uit (no. 43 van 1/9/66) voor automobilisten, nog eens over. het inhalen van moet vergewissen om de inhaalmanoeuvre zonder gevaar uit te voeren. Pas hierna pleegt hij de han delingen zoals aangegeven in artikel 35 (zie hierboven). Speciaal voor de chaffeurs van onze vrachtwagens wil ik wijzen op het ge deelte onderaan blz. 2 van de Per manente Verkeersvoorlichting no. 80 van augustus 1966. 1. Inhalen geschiedt links. 2. Inhalen geschiedt echter rechts, wan neer zie toelichting 3. Inhalen mag rechts geschieden: zie toelichting TOELICHTING: De algemene regel luidt dat inhalen links dient te geschie den. Er zijn, volgens lid 2 en 3, slechts DRIE gevallen, waarin inhalen niet links maar rechts moet of mag geschieden: Geval 1: inhalen van een voertuig, dat voorsorteert om naar links af te slaan. Deze regel is niet nieuw en geldt reeds. Geval 2: bij fileverkeer mag de rechter- file de linker voorbijgaan. Het in files naast elkaar rijden is slechts in 3 gevallen toegestaan, n.l. op wegen met minstens vier rijstroken; op wegen met eenrich tingsverkeer, wanneer deze in rijstroken zijn verdeeld en op wegen en kruis punten, waar door strepen en tekens op de weg is aangegeven dat fileverkeer wenselijk is. Geval 3: fietsers en bromfietsers mogen files auto's rechts voorbij gaan. ART. 34 Vóór het links inhalen verge wist de bestuurder zich ervan dat hij dit zonder gevaar of hinder voor andere weggebruikers kan doen. Hij haalt in indien: a. zijn voertuig een snelheid kan be reiken, die zoveel groter is dan die van het in te halen voertuig, dat de duur van de manoeuvre gering blijft; b. de weg over zodanige afstand vrij is, dat inhalen kan geschieden zonder enig gevaar te veroorzaken; c. geen bestuurder die hem van nabij volgt, is begonnen hem in te halen. TOELICHTING: Hier wordt dus voor geschreven waar de bestuurder zich vóór Vr 16/9 Clubavond klaverjasvereniging biljartvereniging tennisvereniging Ma 19/9 - Herhalingscursus bedrijfsschool: Nederlands I - Algemeen herhalingspraatje. Vr 23/9 Clubavond klaverjasvereniging biljartvereniging tennisvereniging Za 24/9 Vissen op de Waddenzee voor leden van de visvereniging Altijd Beet vertrek 06.00 uur van de brouwerij. Vr 30/9 Clubavond klaverjasvereniging bil j artveren iging tennisvereniging (Laatste clubavond van het seizoen) Verder kwamen in dienst: Mevr. W. v. d. Werve, Poviet G. H. IJsseldijk, Thuisverbruik N. M. Smit, Horecaverkoop W. J. v. d. Poel, Horecaverkoop A. G. M. Wunderink, Filialenadm. Uit dienst J. Bommer, Laboratorium A. P. Losekoot, Wortkoeling J. H. Deuling, Legerkelder A. Romero Guirao, Legerkelder M. Carranza Herreras, Bottelarij A. Gonzales Carrera. Bottelarij A. M. Letschert Bottelarij F. Slopsema, Bottelarij Mevr. Th. A. Huijbrechts-Pullen, Poviet Geboren Jacobus, z.v.h. echtp. Busman-Tankink (Smederij) Wilhelmina Leonardus, d.v.h. echtp. Du- mont-Emonts (filiaal Heerlen) Leonardus Catharina Walther, z.v.h. echtp. Mierling-Notten (filiaal Heerlen) V.l.n.r. de dames Ch. M. Huurdeman, adm., J. E. Hamersveld, Prod. I, M. A. Ver schoor, Poviet, M. Berling, Export, H. L. Thijssen, ICA, T. Nieuw'enweg, P.Z., Ch. M. Parsan, adm. V.l.n.r. de heren J. M. Fey, Th. A. C. Gerwen, J. W. Walsteijn, B. J. W. van der Huijssen, R. Tonkes en A. P. Giesbers, ailen bij de administratie. V.l.n.r. de heren C. A. Tijssen, E. Wolfs, Rivas Perez. 4

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4