Regeling voor tandheelkundige behandeling Benoeming Mr. E. J. Egberts Spring er eens uit Surinaams feest Keuren voor rijbewijs 3 In Het Spongat van 23 juni j.l. is reeds aangekondigd dat de regeling, zoals deze tot op heden bestaat, veranderd wordt en dat de tarieven aangepast zullen worden aan die van het zieken fonds. Wie komen in aanmerking voor tandheelkundige behandeling? Alle personeelsleden en hun echtgenoten. De gepensioneerden worden verzocht zoveel mogelijk gebruik te maken van de ziekenfondstandartsen. De voormalige werknemers beschikken over meer tijd, terwijl bovendien de gevraagde hulp meestal beperkt is tot prothetische be handeling. Procedure De bedrijfstandarts zal een kaartsy steem van het gehele personeel aan leggen. onverschillig of men zich wel of niet wil laten behandelen. Hierdoor zal het mogelijk zijn een ieder voor half jaarlijkse controle op te roepen. Evenals voorheen heeft men uiteraard voor de behandeling vrije tandartskeuze. De tarieven Gelijkluidend aan die van het Zieken fonds, geldend vanaf 1 april 1966. De vice-minister-president, mr. B. W. Biesheuvel, heeft bestuursleden benoemd van de Stichting tot bevordering van investeringen op de Nederlandse An tillen. Voorzitter werd drs. A. B. Speeken brink, terwijl de heren ir. C. vanDriel van Wageningen, mr. E. J. Egberts en W. J. Fischer tot leden werden benoemd. U hebt in de agenda kunnen lezen dat onze klaverjasvereniging weer van start is gegaan. Eenmaal per week wordt er gezellig een kaartje gelegd. Als u eens een avond niet naar het televisiekastje wilt kijken, spring er dan eens uit en kom bij ons klaverjassen. Ook de dames zijn van harte welkom. Ter gelegenheid van het eenjarig bestaan van de Surinaamse televisie heeft de NTS in Bellevue te Amsterdam, een Surinaams feest van een half uur op genomen. Via ons zorgde de Surinaamse Brouwerij voor een honderdtal Surinaamse flessen, waaruit rijkelijk bier vloeide tijdens de opname. Het programma zal in Nederland wor den uitgezonden op maandag 26 sep tember a.s. om 20.01 over Nederland II. Enkele voorbeelden: AExtractie, Nood-hulp, Klinisch onderzoek, Controle B. Conserverende behandeling: a) niet gesaneerde patiënten per vulling b) gesaneerde patiënten C. Prothetische hulp: volledige prothese halve prothese Doel Met deze regeling wordt bereikt dat op ruimere schaal dan tot nu toe van de bedrijfstandarts gebruik gemaakt kan worden met als voordelen: - een snelle directe hulp met weinig wachttijden - een volledige behandeling; dit in tegenstelling met de ziekenfondshulp, die slechts een beperkte tandheel kundige hulp verschaft - een regelmatige controle - een voordelige tandheelkundige hulp; wie zijn gebit regelmatig laat nakijken hoeft weinig kosten te maken (alleen voor prothetische hulp). Patiënten die geldige saneringskaarten van het ziekenfonds bezitten behoeven op het bedrijf niet meer gesaneerd te worden. Bij eventuele verandering van werkgever zal door de bedrijfstandarts een geldig bewijs van sanering afgegeven worden. De betaling van eventuele nota's zal lopen via de loon- of salarisadministra tie. Nieuwe personeelsleden kunnen na twee maanden diensttijd van deze regeling gebruik maken. Voor verdere inlichtingen kunt u zich Tarief Waarvan voor rekening A.B. Patiënt 3,95 3,95 7,50 7,50 181,20 102,10 4,25 7,50 101,20 57,10 niets 3,25 niets 80, 45,- wenden tot de bedrijfstandarts, de heer Th. A. de Vries. Spreekuur van 15.00 tot 15.30 uur. Behandeling volgens afspraak van 15.30 tot 17.00 uur. Indien werknemers of gepensioneerden menen door bijzondere financiële om standigheden hulp van het Sociaal Fonds te moeten inroepen, dienen zij zich van tevoren tot de maatschappelijk werkster, mej. M. de Bloeme te wenden. Als u zestig wordt moet u in het bezit zijn van een bewijs dat u medisch bent goedgekeurd om een motorvoertuig te besturen. Dit geldt ook voor mensen, jonger dan zestig, die niet alle vragen op het formulier met ja of nee kunnen beantwoorden. Deze keuring mag niet door uw huisarts verricht worden en daarom is het nuttig dat men weet dat onze bedrijfsarts, dokter Pappie, bereid is onze werk nemers die tot een van deze twee cate gorieën behoren, te onderzoeken. Aan deze keuring zijn geen kosten ver bonden. U wordt verzocht telefonisch een af spraak te maken via toestel 254. Tijdens de feestelijke opening van de Traverse, een groot viaduct dat dwars door Helmond loopt, had de Amstel Brouwerij onder dit viaduct een biertapinstallatie met buffet ingericht, waar zaterdag 3 en zondag 4 september nagenoeg vierentwintig uur bier is getapt. Aangezien de exploitant handen tekort kwam hebben de heren Baars en Meyer uit Amsterdam assistentie verleend. Uit Helmond was bijgesprongen Hans van Deursen, die in de postkamer van ons bedrijf aldaar werkt. Op de foto zijn de heren Meyer en Van Deursen rechtsbezig de dorstige muzikanten van Phileutonia van een koel glas pils te voorzien.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 3