Fotowedstrijd Knipoog '66 ONS leven in de brouwerij In dienst gekomen Bierwacht viert I.OOQ.OOOste reiniging In dienst in Helmond A. N. Wilbers (links) legerafdeling en A. van der Putten, vatenvulafdeling. En servicio E. Pan Rodriguez (legerkelder) en J. L. Rodriguez Domiguez Poviet Verder kwamen in dienst: Th. A. C. van Gerwen, Bedr.- en Budg. Adm. A. P. Giesbers, Bedr.- en Budg. Adm. Uit dienst Mej. T. R. Kok, Poviet Produkten N.V. D. G. Veenhuizen, Bedr.- en Budgetadm. Mej. A. M. Kugel, Loonadministratie F. Krouwel, Technische dienst J. C. Teunis, Loonadministratie Mej. P. M. Stelling, Debit, adm. J. C. H. M. v. d. Heyden, Expeditie B. P. Bloem, Poviet J. J. Garcia Lozano, Mouterij A. Agreda Garcia, Bottelarij M. Tubio Carou, Bottelarij D. Maas, Bottelarij F. Calleja Soto, Bottelarij J. A. M. Arents, Electriëns Geboren Johannes Hendrikus, z.v.h. echtp. Vermey- Pleister (Expeditie) Paul, z.v.h. echtp. Van Rheenen-Boescho- ten (Smederij) Vr 2/9 - Jaarvergadering klaverjasvereniging in het leslokaal Clubavond biljartvereniging Clubavond tennisvereniging Za 3/9 - Einde laatste vakantieperiode Vissen op de Waddenzee voor leden van de visvereniging Altijd Beet vertrek 06.00 uur van de brouwerij Ma 5/9 - Vergadering Ondernemingsraad Vr 9/9 - Jaarvergadering reisvereniging RVAB in de kantine Clubavond klaver jasvereniging Clubavond biljartvereniging Clubavond tennisvereniging Za 10/9 - Viswedstrijd te Wervershoof. Vertrek 06.30 uur van de brouwerij, n voorafgaande ophaalroute. Prijsuitreiking 20.30 uur in de Gijsbreghtkelder Ma 12/9 - Herhalingscursus Bedrijfsschool Aanvang: Rekenen I - Hoe is het met mijnheer Van Dalen? Vr 16/9 Clubavond klaver jasvereniging Clubavond biljartvereniging Clubavond tennisvereniging Onlangs heeft de Bierwacht de miljoen ste reiniging van een bierleiding verricht. De c.v. Bierwacht werd in juni 1951 in het levengeroepen en heeft bewezen in een behoefte te voldoen. Ter gelegenheid van de miljoenste rei niging heeft het CBK de veertig bier- wachten een feestdag in het vooruitzicht gesteld. Op 30 september worden zij met hun vrouwen in Amsterdam ontvangen. Ze komen met hun servicewagens uit alle delen van het land en zullen o.a. een bezoek brengen aan de Amstel Brouwerij. Verder staan een boottocht en een gezamenlijk diner op het pro gramma. Het bestuur van de Reisvereniging Amstel Brouwerij maakt haar leden be kend dat de jaarvergadering wordt ge houden op vrijdag 9 september 1966 te 20.00 uur in de kantine van de Amstel Brouwerij. Elisabeth Bernardina Hendrika, d.v.h. echtp. Van Dillen-de Winkel (Postkamer) Gehuwd F. A. Neeskens (Legerkelder) met mej. IJ. Dijkstra Mej. A. C. de Boer (Poviet) met de heer R. E. Kools Als u nog geen gelegenheid hebt gehad om een aardige zomerfoto in te sturen voor de fotowedstrijd Knipoog '66 kunt u dat nog doen tot vrijdag 16 september. In dienst F. van Houdt Expeditie Amsterdam Drankenhandel Havenstad Met ingang van vandaag, 1 september 1966, is onze vesting in Rotterdam om gezet in de N.V. Drankenhandel Haven stad (volledig eigendom van de Amstel- Brouwerij); het adres is hetzelfde ge bleven: Keileweg 10. Tot directeuren zijn benoemd de heren A. G. Tournier en H. J. Konijn. Het assortiment van deze groothandel is uitgebreid met frisdranken en melk- dranken. De heren K. N. Tielkemeyer (rayon leider horecasector) en H. van Wijnen (hoofdvertegenwoordiger thuisverbruik- sector) hebben in dit pand ieder een kamer. De hoofdleiding van de commerciële Amstelbelangen in dit gebied berust bij de heren J. Siep en drs. N. Sarphati.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4