verkeersregels verkeerstekens ONS leven in de brouwerij 4 In dienst gekomen En servicio V.l.n.r. de dames F. A. Broeder (bedrijfslab.), H. C. Visser (Poviet), M. Th. Enzlin Documentatieen H. A. A. Walda (loonadm.); v.l.n.r. de heren C. A. van den Bergh (Export), G. J. Runhaar (Poviet), R. J. Bout (Hoofdboekh.) en C. A. van Oosterhout (Bedrijfslab.). Mevrouw T. Wijnbelt-Hebels (Poviet) e huis), I. A. Abal Martinez Povieten In dienst R. A. Mulder, Reklame Mej. Ch. M. Parsan, Hoofdboekhouding In dienst in Helmond J. M. Vereiken, Bottelarij J. H. van Asten, Bottelarij A. van der Putten, Tapkelder Uit dienst G. van Rekom, Garage j de heren v.l.n.r. N. van Heumen (Brouw- A. Lopez Castro (Gistkelder). A. Dacosta, Bottelarij G. Hoogerhout, Bottelarij H. H. van Son, Magazijn J. G. Tromp, Expeditie D, Scheltema, Laboratorium J. Brienen, Expeditie F. Farina Gomez, Spoelplaats K. Idsinga, Expeditie J. Teer, Expeditie E. Koome, Expeditie J. Dominguez Dominguez, Bottelarij B. Del Amo Castano, Bottelarij J. Lias Vasquez, Bottelarij M. Iglesias Trillo, Bottelarij Uit dienst in Helmond J. C. Kornuyt, Bottelarij C. Nijboer, Techn. Dienst Geboren Ana, d.v.h. echtp. S. Gonzalez Rodriguez Verwijk (Bottelarij) Maud Patricia, d.v.h. echtp. L. Verheijen- Koelemay (Smederij) José Miguel, z.v.h. echtp. M. P. Exposito Marcelino—Jerez Castilla (Botetlarij) Marcus Johannes, z.v.h. echtp. F. J. Kris- tel-Janse (Instrumentm.) Tommy, z.v.h. echtp. Th. J. Tulleners-Pais (Expeditie) Gehuwd in Helmond Mej. M. Luyten (Kantine) met de heer G. Schirru Mej. C. van der Steen (Kantine) met de heer Th. Verhoeven Overleden 9 augustus 1966: de heer J. Licht (gep.) Plaats op de weg (wat gaat veranderen) Art. 29 Door voetgangers gevormde marskolonnes die een leider van ten minste 16 jaar hebben, door voetgangers gevormde optochten, militaire kolonnes te voet, processies en uitvaartstoeten mogen de rijbaan volgen die voor ver keer met onbespannen wagens open staat. De marskolonnes mogen geen grotere breedte hebben dan van drie man, geen grotere lengte dan dertig personen, afstand tot voorgaande groep moet ten minste 30 meter zijn. TOELICHTING - kolonnes, uitvaart stoeten en dergeüjke zullen voortaan geen voorrang meer hebben, doch mogen niet doorsneden worden wanneer zij een kruising zijn opgereden. Let vooral op bij militaire mobile kolonnes (eerste en laatste wagen) ook al hebben zich in de kolonne burgervoertuigen gevoegd. Art. 30 Bij nadering van motorvoer tuigen ten dienste van politie, brand weer, ziekenvervoer en andere hulpver lenende motorvoertuigen, verlenen de weggebruikers hun onder alle omstan digheden vrije doorgang. De bedoelde voertuigen moeten optische EN ge luidssignalen voeren. TOELICHTING - een hulpvoertuig dat niet van beide signalen gebruik maakt, zal dus geen voorrang krijgen.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4