ONS leven in de brouwerij 6 In dienst gekomen Los sehores (de pieBenitez Parra, J. L. Campos Meilan, J. Fuentos Parra, J. Fu- mero Mratin y (sentados) J. Parra Martinez, L Parra Torente y R. Quijada Cabrara entraron a nuestro servicio. V.l.n.r. de heren H. van Wijnen (hoofdvertegenwoordiger), S. W. Zwevering (Bewakingsdienst), mej. V. A. Verhappen (Bedrijfslaboratorium), mej. F. Falken- hagen (Operating and Consulting Division) en de heer Th. G. K. v. d. Pol Thuis- verbruik). In dienst gekomen: C. A. van Oosterhout, Bedrijfslaboratorium Mej. J. M. Th. Enzlin, Documentatie F. A. Broeder, Bedrijfslaboratorium Mej. H. C. Visser, Poviet Produkten N.V. J. Hoogvliet, Loonadministratie R. J. Bout, Hoofdboekhouding G. J. Runhaar, Poviet Produkten N.V. Onze dienst verlaten: Mej. W. Ch. Bakewel, Directie-secretariaat A. Koren, Leningenadministratie L. K. G. Smit, Sales Promotion Mej. A. M. W. de Weert, Export A. J. W. Ancona, Legkelder A. A. Groenteman, Laboratorium V. Montore Montore, Gistkelder J. Sangian, Bottelarij Exporteren op unipallet Hier gaat een hijs Amstel bier omhoog om aan boord te worden geplaatst van een zeeschip. Het bier is gestouwd op een unipallet, vervaardigd van met ijzer- draad verstevigd papier. Dit papier om vat de onderzijde van de last, die is op gebouwd met uitsparingen aan beide zij den. In deze inspringende hoeken wordt een hijslat bevestigd en het geheel wordt dus bij elkaar gehouden door het papier. Dit originele systeem maakt het meezen den van houten pallets overbodig. En servicio Fumero Gonzalez J. F. J. van Duyvenbode C. Schirrmann, Expeditie H. J. Wijngaard, Laboratorium Getrouwd: E. Zijlstra (Technisch dienst) met mej. M. C. H. Laagland. Geboren: Elisabeth Louise Irene Maria, dochter van het echtpaar Van Rijn-Roelvink (Operating and Consulting Division).

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 6