Ideeën beloond ^7TTm 4 W.j.KEyen Maart (slot van pag. 2) meebrengt, de heer Spaan blijft er goeds moeds onder. „We runnen het wel", zegt hij. Als u hem een vuurtje geeft kijkt hij geïnte resseerd naar de hand waarin het lucifer doosje zit. „Mag ik dit doosje van u hebben, dan krijgt u van mij een ander voor uw lucifers." Want ook thuis heeft „de beheerder onzer gedecentraliseerde magazijnen" een magazijn en wel in de vorm van een prachtige verzameling lu- Dit ornament is later overgebracht naar laboratorium van de bloedtransfusie- cifersmerken. het nieuwe gebouw van het centraal dienst aan de Plesmanlaan. Deze keer kunnen wij u twee ideeën uit de afdeling bottelarij melden, die be loond zijn met premies die boven de middelmaat liggen. Dit is op zichzelf reeds een felicitatie waard. Maar wat de ideeënvatcommissie vooral een verheugend verschijnsel vindt, is het feit dat deze twee ideeën ingestuurd zijn door twee voorlieden. Het feit dat ook zij ideeën insturen zal stellig een stimulerende werking hebben op de mensen met wie zij werken. De ideeënvatcommissie is hun dan ook bij zonder erkentelijk voor het goede voor beeld dat zij gegeven hebben en wensen hun geluk met hun succes. Hieronder volgen hun ideeën. De heer De Boer (voorman bottelarij binnenland) ontving 150,- voor een combinatie van twee ideeën (250 en 250a). Het betreft hier een verbetering aan de etiketteermachines van de series een, twee en vijf. Een door de heer De Boer aangebrachte wijziging aan de etikettenhouders geeft 1° de afwerking van het etiket op de fles fraaier is geworden en dat 2° de onderhoudskosten lager worden aangezien de rubber aanstrijkers langer meegaan en 3° dezelfde rubber aanstrijkers voor de 45 cl als voor de 30 cl te gebrui ken zijn. De heer De Vries (voorman bottelarij ex port) ontving 100,- voor een combina tie van twee ideeën (295 en 296) betref fende de rollenbaan achter de inpaktafels van serie 7. In de eerste plaats stelde hij voor de rol lenbaan 20 cm te laten zakken, waar door de inpakkers niet meer boven hun IDEEEN macht behoeven te werken bij het vul len van kisten of dozen. In de tweede plaats is het mogelijk ge worden, door inkorting van de rollen baan en door zes meter lange houten keggen onder deze rollenbaan te leggen, dat de bandeleerders de dozen zelf op duwen in de bandeleermachine, hetgeen vroeger door een extra man gebeuren moest. Aanmoedigingspremies hebben ontvan gen: De heren Andree en Van Bakel (wort- koeling) ieder 10,- voor een gezamen lijk idee (257). De heer Van Nunen (Interne Dienst) 15,- voor idee nr. 290. Afgewezen zijn de ideeën nrs.: H/200, 233, 245, 290, 291, 298, 315.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4