FOTOWEDSTRIJD Honderd jaar Krasnapolsky Reisverzekering Geen slappe kats Promotie Agenda Visvereniging 'Altijd beet' ONS leven in de brouwerij Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe cantine in septem ber a.s. wordt een fotowedstrijd uitgeschreven waaraan alle ama teurfotografen onder het personeel kunnen deelnemen. Er zullen prijzen worden uitgereikt voor de drie beste foto's, de origi neelste inzending en het pakkend- ste onderschrift. De jury zal uit minimaal drie en maximaal vijf personen bestaan en wordt in nader overleg samenge steld. De ingezonden foto's worden in de nieuwe cantine tentoongesteld en moeten uiterlijk 31 augustus a.s. in het bezit van de jury zijn. Het wedstrijdreglement is vanaf 15 juni verkrijgbaar bij de portiers. Grand Hotel Krasnapolsky bestaat hon derd jaar. Dit feit heeft de Amstel Brouwerij niet onopgemerkt willen laten voorbijgaan want Kras is een van onze oudste klanten. Vrijdag 20 mei heeft de heer Kranen- berg een zilveren dienblad aangeboden met daarin gegraveerd: Grand Hotel Krasnapolsky 1866-1966 Amstelbrouwe- rij N.V. Daaronder de handtekeningen van de leden van onze raad van bestuur. Verder is een bloemstuk bezorgd met een puntdicht van de heer Bossard, dat als volgt luidt: Wie zijt gij, grijsaard, zo vol kracht Al bent ge met een eeuw bevracht? Eén antwoord slechts is hier van pas: Zó oud en toch zó jong? Da's Kras! Teneinde onze werknemers het sluiten van een reisverzekering te vergemakke lijken delen wij U mede dat er bij de afdeling personeelszaken kantoor (toe stel 428) met ingang van 13 juni a.s. de mogelijkheid bestaat een z.g. ideale va kantiereisverzekering te sluiten tegen een premie van 0,50, 0,75 of 1,- per dag (bagage, ongevallen en ziekte). Wij menen ons personeel hiermede een service te verlenen. Een van de verworvenheden I van de westerse beschaving die de Noordame- rikaanse roodhuiden zich snel eigen maakten was de hang naar alkoholische dranken die zij voordien niet kenden. De Sioux van de Laagvlakten hadden De heer P. Hofman, medewerker bij de afdeling Thuisverbruik, is met ingang van 1 juli 1966 benoemd tot hoofd vertegenwoordiger. Het rayon van de heer Hofman beslaat nu Groningen, Friesland, Drente en het noordelijk deel van Overijssel. De heer Faber heeft thans de leiding over het zuiden van Overijssel, praktisch geheel Gelderland en Noord Limburg. het volgende recept tot hun beschikking: een fles alkohol, een pond sterke pruim tabak, een handje rode peper, een fles Jamaica gember, een fles zwarte stroop. Voeg water uit de Missouri toe naar smaak. Geen wonder dat de cowboys altijd wonnen. Do. 9/6 - 12.40-13.00 Kerkdienst. Vr. 10/6 - Clubavond tennisvereniging. Clubavond biljartvereniging. Za. 11/6 - Eerste vakantiedag voor de 3de vakantieperiode. Ma. 13/6 - Laatste les Dir. Hulp Bij Verkeersongevallen (les IV). Vr. 17/6 - Clubavond tennisvereniging. Clubavond biljartvereniging. Do. 23/6 - 12.40-13.00 Kerkdienst. Vr. 24/6 - Clubavond tennisvereniging. Za. Clubavond biljartvereniging. 25/6 - Eerste vakantiedag voor de 4de vakantieperiode. N.B. Tot na de vakantie zal er geen agenda gepubliceerd worden, daar nagenoeg alle activiteiten zijn onderbroken. Voor de leden van de visvereniging zijn er nog twee zaterdagen belangrijk in de vakantie-periode n.l. Zaterdag 2 juli - Binnenwater vissen; vertrek 06.30 van de brouwerij. Zaterdag 3 sept. - Visdag op de Waddenzee; vertrek 06.00 uur. Op zaterdag 10 sept. houden we weer onze open viswedstrijd. Nadere gegevens komen op de publicatieborden te hangen. ln dienst in Amsterdam: G. Nieuwenhuijzen, Smederij A. Borrego Montes, Bottelarij L. Estebaranz Lopez, Bottelarij F. Fentanes Cortés, Bottelarij M. Gomez Boullon, Bottelarij A. Gonzalez Carrera, Bottelarij F. Pardal Garcia, Bottelarij L. Tejedor Alvarez, Bottelarij D. Terrazo Grafia, Bottelarij C. M. Gooszen, Expeditie J. den Herder, Gistkelder J. Brienen, Expeditie L. Benitez Parra, Bottelarij J. Carmona Perez, Bottelarij D. M. Fernandez Camacho, Bottelarij D. Fernandez Parra, Bottelarij A. Parra Perez, Bottelarij A. Portela Sabajanes, Bottelarij G. Rama Rodriguez, Bottelarij A. Sanduende Pena, Bottelarij Mr. R. P. J. J. Corbeau, Personeelszaken R. Krupe, Thuisverbruik A. Th. G. R. Muyres, Horecaverkoop Q. J. N. van 't Schip, Hoofdboekhouding K. de Vos, Bedrijfslaboratorium ln dienst in Helmond: P. van Hout, Bottelarij M. P. T. van Dijk, Bottelarij A. G. J. van de Broek, Expeditie Uit dienst in Amsterdam: P. N. Half, Bottelarij A. P. Haller, Gistkelder J. G. Kootstra, Legkelder J. M. Kuiper, Expeditie R. B. Tuynman, Smederij P. Centeno Colino, Magazijn B. T. M. van Zwietering, Mouterij J. A. Gumbs, Bedrijfslaboratorium H. J. de Nijs, Horecaverkoop Mej. B. M. Schoonhoven, Bedrijfslaboratorium Mej. I. Swaving, Typekamer Uit dienst in Helmond: P. J. van de Beek, Expeditie W. A. R. Gruijters, Bewakingsdienst F. Verbaarschot, Bottelarij Geboren: Marco, z.v.h. echtp. v. d. Meulen-Nielsen (Bottelarij) Adolfo Javier, z.v.h. echtp. Cabeza Aguado- Muslera Alvarez (Bottelarij) Laurentius Alexander Maria, z.v.h. echtp. Huizenga-Buijs (Bedr.- en Budgetadm.) Eric, z.v.h. echtp. Stikkelbroeck—Van Rooyen (T.D., Helmond) Jozalientje, d.v.h. echtp. Aarts-Van Lies hout (Int. Dienst, Helmond) De heer en mevrouw Th. Liesveld-Bles graaf hopen op 21 juni en de heer en mevrouw L. A. J. Nieman-Fallentin op 22 juni hun vijftigjarig huwelijksfeest te vieren. 4

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4