Het onderwerp was Griekenland Za. Ma. Vr. Za. Ma. Do. Vr. 28/5 30/5 3/6 6/6 9/6 10/6 Agenda ONS leven in de brouwerij Een Gijsbreghtkelder vol Amstelmede- werkers die om de een of andere reden belangstelling hadden voor Griekenland, heeft donderdagavond 12 mei geluisterd naar de lezing van dr. P. F. Kühler, die op enthousiaste wijze het moderne Grie kenland en het oude Hellas belichtte. D heer Kühler, honorair consul van Griekenland, werd ingeleid door drs A. Miedema, door wiens bemiddeling deze avond was georganiseerd. In een uur tijds behandelde dr. Kühler alles wat maar wetenswaardigs was: de geschiedenis (beginnend 4.000 jaar v. Chr.), de geografische gesteldheid, het klimaat, de voortbrengselen, de midde len van bestaan, het karakter van het volk, zijn gewoonten, zijn taal en zijn politieke constellatie. Tenslotte gaf hij enkele suggesties aangaande een vakan tieverblijf in Griekenland, een land waar men steeds naar teruggaat. Een zeer fraaie kleurenfilm over Grie kenland besloot het officiële gedeelte van deze leerzame avond. Vele vrouwelijke, maar ook mannelijke aanwezigen gaven hierna blijk van een kennelijk lang gekoesterde wens om op Griekse wijze de benen te strekken en de knieën te buigen, waarbij het dans- groepje onvermoeibaar leiding gaf. Over eenkomst met de bij ons meer bekende dansen is er ia zoverre, dat men het er ook danig warm van krijgt. De heer Kühler ontving uit handen van de heer Miedema een boekenbon voor zijn gewaardeerde bijdrage aan deze avond en de dansers kregen een Amstelsouvenir. Do. 26/5 12.40-13.00 uur Kerkdienst Vr. 27/5 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Laatste seizoenavond klaverj-asvereniging Eerste vakantiedag voor de 2e vakantieperiode Tweede Pinksterdag Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging 4/6 - Landelijke opleiding LOTUS Eerst seizoenvisdag binnenwater voor Altijd Beet Botbreuken en onder water Dir. Hulp Bij Verkeersongevallen III 12.40-13.00 uur Kerkdienst Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 11/6 - Eerste vakantiedag voor de 3de vakantieperiode N.B. In verband met de ziekte van de docent, is de cursus Technisch Engels ver vallen. In de pauze werden enkele soorten Griekse wijn geserveerd en demon streerde een kwartet in Griekse kleder dracht gestoken dames en heren dansen, o.a. de sirtakis. Uit dienst in Amsterdam In dienst in Amsterdam Mej. J. M. van Voorthuijzen, Koffiekamer A. G. Krempler, Brouwhuis J. M. van der Laan, Instrumentmakerij Bottelarij: J. Carrodeguas Pena J. Coello Nunez J. J. Gonzalez Perez A. F. Torres Torres F. M. van Olffen C. C. Riem F. Ballester Latorre M. Cabas Cardenas F. Calleja Soto J. Fernandez Blasco D. Gomez Gomez D. Gonzalez Torres S. Pintos Lopez J. Portela Fernandez S. Tubio Miranda F. J. Sanchez Villar, Expeditie J. H. Deuling, Legkelder J. P. Giacomini, Expeditie A. P. Lof, Expeditie L. W. van Leeuwen, Gistkelder P. C. Burger, Expeditie H. B. Meijer, Gistkelder P. N. Half, Bottelarij In dienst in Helmond P. A. van Moorsel, Expeditie M. van Vlerken, Technische Dienst Bottelarij: P. M. J. Jacobs G. B. Jonkers A. C. van Kraay C. J. Ottenheym L. W. van de Laar J. J. van Melis F. Verbaarschot Uit dienst in Helmond J. Megens, Bottelarij A. G. B. Meyer, Technische Dienst Overplaatsingen P. C. H. Stol, van Laboratorium naar Expeditie F. Krouwel, van Machinekamer naar Technische Dienst G. J. Goldhorn, van Bottelarij naar Brouwhuis H. J. Selier, van Bottelarij naar Wort- koeling Geboren Erna Cornelia, d.v.h. echtp. Bosch-Meij (Smederij) Johannes Adrianus Hubertus, z.v.h. echtp. De Bekker-Dorbeck (horecaverk.) Frank Alexander, z.v.h. echtp. Nieboer- Kruijswijk (Techn. dienst) Gehuwd H. van der Vleuten, met mej. W. van den Boom (Techn. Dienst Helmond) Overleden Bij het ter perse gaan van dit nummer bereikte ons het bericht dat in Heerlen is overleden de heer J. J. Collaris, op de leeftijd van 56 jaar. 4

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4