Duizendmaal Amstepdam-Helisiond v.v. Agenda ONS leven in de brouwerij Op vrijdag 18 maart arriveerde in Hel mond voor de duizendste maal de tank auto met bier. Ter gelegenheid van dit heuglijke feit had mevrouw Sprengers, echtgenote van een van onze mede werkers in het legergebouw in Helmond, een bijzonder fraaie vlag vervaardigd in onze kleuren, waarop met grote cijfers en letters 1000 MAAL. Deze vlag sier de de achterklep van de tankauto op zijn reis van en naar Helmond. Maar ook in Amsterdam was dit feit niet onopgemerkt gebleven, want toen in Helmond de klep werd geopend, lag daarachter een fraaie bos bloemen, waaraan een kaartje met het opschrift: „Nog duizenden!". Op uitnodiging van onze bedrijfsleider in Helmond was mevrouw Sprengers bij aankomst van de tankauto aanwezig. Als dank voor haar leuke geste bood ir. Drost haar een bos rode en witte anjers aan. Er is, sinds de tankauto op 20 april 1965 in Helmond arriveerde 226.000 hl jong bier van Amsterdam naar Helmond ge transporteerd. Het aandeel van Helmond in onze totale bierproduktie groeit ge staag. Met ingang van 14 maart is in de bottelarij een tweeploegendienst inge voerd, waardoor de capaciteit van deze afdeling vrijwel wordt verdubbeld. Afscheid in Amsterdam: de heer J. Th. Timmermans, voorwerker in de leger- kelder drukt de hand van de chauffeur vlak voor deze aan de tweede helft van de duizendste rit gaat beginnen. El Viernes 11 de Marzo ultimo partió el milésimo cargamento de cerveza en un camion cisterna para la fabrica de Hel mond. Drankenhandel in Rotterdam Onze vestiging te Rotterdam zal met ingang van 1 juli 1966 haar afzetmoge lijkheden gaan verruimen door behalve Amstel bier ook frisdranken te gaan verkopen. Het bedrijf zal worden om gezet in een N.V. Drankenhandel, als volledige dochter van de Amstel Brouwe rij. De directie zal worden gevoerd door de heren A. G. Tournier en H. J. Konijn. De heer Tournier heeft momenteel de leiding over het depot Rotterdam terwijl de heer Konijn werkzaam is als horeca- inspecteur te Amsterdam. Nieuw fotokopieerapparaat Sinds kort beschikt de typekamer over een nieuw fotokopieerapparaaat dat ko pieën maakt in enkele sekonden. Dit Rank (u weet wel, van de films met de man die op een gong slaat) Xerox 914 apparaat wordt voorzien van een stapel vellen papier, het origineel wordt op een glazen plaat gelegd, afgedekt met een plastic flap en nadat een knop is in gesteld op het gewenste aantal kopieën werkt het apparaat deze automatisch af. De maximale afdruk is 22,8x35,5 cm groot en kan op elke normale papier soort worden aangebracht, zo ook op karton tot 225 g/m2. Ir. Drost overhandigt mevrouw Spren gers een boeket rode en witte anjers; links de heer 1. M. Sprengers. Do. 14/4 12.40-13.00 Kerkdienst Paascursus Stichting Contactcentrum Bedrijfsleven Onderwijs (CBO). Oefening Hulpverleningsdienst - Praktijkongevallen Vr. 15/4 - Paascursus CBO Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 16/4 - Landelijke opleiding LOTUS Ma. 18/4 - Cursus Technisch Engels Wo. 20/4 - Bedrijfsschool - studieavond met alle docenten Do. 21/4 - Totaaloefening Bedrijfszelfbescherming Vr. 22/4 - Clubavond klaver jasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 23/4 - Landelijke opleiding LOTUS 06.30 vertrek visclub A.B. voor vissen op zee met d.a.v. een bezoek aan De Bruinvis!!! Ma. 25/4 - Cursus Technisch Engels Wo. 27/4 - 13.30 examen-bedrijfsschool 12.40-13.00 kerkdienst Do. 28/4 - Nabeschouwing B.Z.B.-totaal-oefening Vr. 29/4 - Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 30/4 - Verjaardag van H.M. Koningin Juliana In dienst in Amsterdam Mej. M. de Bloeme, Personeelszaken A. Koren, Debiteurenadm. In dienst in Helmond T. A. J. van Dalen, Expeditie H. van Bussel, Lagergebouw J. M. F. Meyer, Bottelarij I. P. Heller, Machinekamer Uit dienst in Amsterdam J. Ooyevaar, Bottelarij P. C. Aelberts-van Os, Poviet A. Drubbel, Bottelarij A. Gonzalez Romero, Bottelarij L. Rios Rosa, Legerkelder L. Van Wittene, Thuisverbruik A. Verdia Vasquez, Legerkelder Me. W. B. Visser, Inkoop Mej. M. van Eek, Export A. Koole, Thuisverbruik J. Th. L. Overdijk, Thuisverbruik In militaire dienst J. Hoogvliet. Loonadministratie J. C. van Hal, Bedrijfslab. C. W. C. van Eunen, Debiteurenadm. M. R. Woerde, Bedrijfs- en Budgetadm. Uit dienst in Heerlen M. L. Triepels, Expeditie Geboren Hubertus Johannes, z.v.h. echtp. De Haas- Prins (Expeditie, Heerlen). Everhardus Antonius, z.v.h. echtp. Van Groen-Vos (Expeditie) Wilhelmina Leontine, d.v.h. echtp. Helle- man-Schaffers (Contracten) Getrouwd F. Makel (Filialenadm.) met mej. E. Dou glas

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 6