C. G. van Rijn veertig jaar in dienst «JUBILARISSEN 3 Vrijdag 4 maart j.l. vierde C. G. (Kees) van Rijn zijn veertigjarig dienstjubileum. De huldiging vond plaats in het directie kantoor van de Drankenhandel Holland- West door de heer Kranenberg, verge zeld van de heren Van der Doll en Siep. De heer Van Rijn was in gezelschap van zijn a.s. echtgenote (hij is n.l. sinds 11 december 1961 weduwnaar en hoopt eind 1966 te hertrouwen), enige kinde ren en behuwdkinderen, alsmede enige oudgedienden t.w. de heren Tijssen, Tetteroo, Galema, Zegers en verdere belangstellenden. De heer Kranenberg opende om 11.30 uur de bijeenkomst en zei zich gelukkig te prijzen in deze tijd een veertigjarige jubilaris te mogen huldigen en ging wat dieper in op de werkelijke betekenis van dit langdurig dienstverband. vele huldeblijken en hij dankte de heer Kranenberg voor de bijzondere woorden van erkenning en de persoonlijke belang stelling van hem en de heren Van der Doll en Siep, die hij op deze dag had mogen ondervinden. Daarna werd in gezellige harmonie nog 'n kopje koffie en een glaasje bier ge dronken, waarna om ca. 13.00 uur de bijeenkomst gesloten werd. Woensdagavond 2 maart was de heer Van Rijn door het gezamenlijke perso neel van drankenhandel Holland-West gelukgewenst met zijn jubileum, waarbij de heer De Vries woorden van waar dering sprak en de heer Galema als oudgediende herinneringen ophaalde en hem namens het personeel een enve loppe met inhoud overhandigde. hoe komt nou toch die IIUU IXU IIVl HUW l/wiv V kikker in m'n keeï Dit grappige plaatje verscheen in Trouw toen een tankwagen met bier, onderweg naar Helmond, omsloeg en het bier wegliep. Door plaatsgebrek kon deze tekening niet eerder worden opgenomen. (Slot van pag. 1) voor elkaar verantwoordelijk voelen, is er een mogelijkheid om deze wereld be woonbaar te maken. Dat wij dit ook zo beleven, werd nog onlangs bewezen door het grote bedrag dat bijeen werd ge bracht voor India. Welnu, met naastenliefde komen wij een heel eind, maar verder komen wij met deskundige naastenliefde. I)e cursus D.H.B.V. wordt nog herhaald opdat niemand zich bezwaard behoeft te voelen door schuldige onwetendheid, doch in staat zal zijn op deskundige wijze zijn medemens in nood te helpen. Attendens. El sehor van Rijn celebró en La Haya sus 40 ahos de servicio en la Empresa, nuestro Director sehor Kranenberg dejó que la prometida del sehor van Rijn le pusiese la insignia de oro. Daarnaast ontbrak in zijn speech ook niet de humor die op vele gezichten de gelukkige Feestlach van deze dag te voorschijn toverde. Tenslotte sprak hij de wens uit, dat Kees in de laatste maanden tot zijn pensioen gerechtigde leeftijd op 6 september a.s. nog met veel plezier zijn diensten aan ons bedrijf zal geven en een voorbeeld van toewijding en trouw zal mogen zijn voor de overige mensen en met name de jongeren in dit bedrijf. Hierna werd overgegaan tot uitreiking van de vele geschenken. In de eerste plaats, de onderscheidingsspeld in goud met briljant en daarna de bekende enve loppe met inhoud. Als extra cadeau kreeg hij het bekende (Amstel) paarden hoofd als herinnering aan zijn koetsiers- tijd, alsmede een extra inscriptie in het gouden horloge, dat hij reeds bij zijn zilveren dienstjubileum had ontvangen. Kees was zichtbaar ontroerd door deze Op dinsdag 29 maart hoopt de heer D. Aartse Tuyn de dag te herdenken waarop hij veertig jaar geleden in dienst kwam. De huldiging vindt plaats op 29 maart om half vijf in de Gijsbreght- kelder. 40 ahos de servicio. y 25 ahos de servicio. Dr G. G. A. Mastenbroek, adjunct directeur, hoofd Centrale Research en algemeen directeur van Poviet Produk- ten N.V. zal op 1 april in de Gijsbreght- kelder gehuldigd worden in verband met zijn zilveren dienstjubileum.

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 3