Voetballende vertegenwoordiger Veertigjarig jubileum Do. 17/2 - Vr. 18/2 - Za. 19/2 - Ma. 21/2 - Wo. 23/2 - Do. 24/2 - Vr. 25/2 - Ma. 28/2 - Wo. 2/3 - Do. 3/3 - Vr. 4/3 - Za. 5/3 - Agenda ONS leven in de brouwerij Enkele gasten op het feest van de tienjarige Surinaamse Brouwerij: vierde van rechts mr. E. J. Egberts, in het midden mr. A. Benders, derde van links mevrouw Egberts. Deze en de foto van de voorpagina kwamen door omstandigheden met vertraging in ons bezit. Nieuwe kantine (Slot van pag. 3) Dit plafond is overigens verlaagd, want het eigenlijke dak van de kantine zit hoger en men kan hier en daar de span ten die het dak dragen zien zitten. Omdat de zaal te groot is voor kleine bijeenkomsten, zoals vergaderingen van de klaverjasvereniging, de reisvereniging enz., ligt het in de bedoeling om aan de kant van de blinde muur een kleine, in tieme ruimte te creëren door middel van bijv. een vouwwand. De vloer zal bestaan uit kleine tegeltjes van het soort dat als plaveisel van het bordes in het brouwhuis is gebruikt. De dubbele ramen blijven (op een enke le uitzondering na) altijd gesloten ten einde de complete airconditioning goed te laten functioneren. De verwarming komt tot stand door middel van radia toren die onder de vensterbanken (van latjes) zijn opgesteld. Daar de lange glazen wand op het zui den ligt, zal het 's zomers noodzakelijk zijn de kantine te koelen, maar tevens moet de lucht steeds ververst worden. Dit wordt mogelijk gemaakt door ma chines die staan opgesteld in een ruimte die tegen de bovenkant van de blinde muur is aangebracht. Deze luchtver versing heeft een capaciteit van 50.000 m3 per uur. Aangezien de keuken vaak warmer zal zijn dan de kantine zelf, is voor deze ruimte een aparte koeling aangebracht. In de keuken komen een spoelmachine (capaciteit duizend stuks vaatwerk per uur), een diepvriesinrichting (vriezen en ontdooien van maaltijden) en een elek trisch fornuis. Deze kleine wandeling door een uiterst belangrijke afdeling van het bedrijf heeft uw aandacht bepaald bij de hoofdlijnen; vele details moeten nog geregeld wor den. Onze indruk na het zien van de maquette was, dat hier een lichte, gezel lige ruimte wordt gecreëerd, waar het goed toeven zal zijn. Ieder zal dit in het komende najaar zelf kunnen constate ren en wie hier niet lekker eet heeft of geen honger of is ziek. De heer C. G. van Rijn te Den Haag zal op vrijdag 4 maart veertig jaar in dienst zijn. De huldiging zal op die dag plaatsvinden in Den Haag. De heer M. J. J. van Lier is onze verte genwoordiger in Noord-Limburg, de F.etuwe en het Land van Maas en Waal. Maar als Tijm van Lier is hij bekend als linkshalfspeler van NEC. En in die hoe danigheid heeft de sportredacteur van De Gelderlander hem benaderd en het verslag van dit gesprek is opgenomen in het nummer van 29 januari. De heer Van Lier vertelde dat hij zolang hij zich kan herinneren al voetbalt, hij begon er namelijk mee toen hij nauwelijks kon lopen. Op tienjarige leeftijd kwam hij bij PSV, waar hij twaalf jaar is geble ven. Toen hij achttien jaar was werd hij semi-prof. Daarna ging hij naar de Roda-Julianacombinatie - hij speelde in deze ploeg o.a. tegen NEC dat toen kampioen werd. Na Roda kwam hij bij DWS, maar in verband met het full- professionalisme heeft hij deze club de rug toegekeerd en kwam hij toen bij NEC. Als hobby heeft hij biljarten en bowling. Het is een bijzonder aardig artikel ge worden, dat verlucht was met een foto, waarop onze vertegenwoordiger-voetbal ler staat afgebeeld met een winkelier en een aantal Amstel-flesjes. Oefening bedrijfsbrandweer - Afleggen en improvisatie Clubavond klaverjasvereniging in het leslokaal Clubavond biljartvereniging Landelijke opleiding Lotus Cursus Technisch Engels Les III Directe Hulp Bij Verkeersongevallen Bedrijfsschool - Rep. Mechanica en Biertechniek EHBO/EHIO - oefening met lotus-patiënten Oefening reddingsdienst - Wapens Hijs- en hefwerktuigen Contactavond Visvereniging A.B. in het leslokaal Clubavond klaverjasvereniging in de kantine Clubavond biljartvereniging Slijterscursus V.A.K.O.. Cursus Technisch Engels Les IV Directe Hulp Bij Verkeersongevallen Bedrijfsschool - Veiligheid en Ex. herhaling Nederlands EHBO - vereniging Het Ganzebord Oefening hulpverleningsdienst - Botbreuken en spalken 12.40-13.00 Pauzedienst Oosterparkkerk (t.o. personeelsmagazijn). Clubavond klaverjasvereniging in het leslokaal Clubavond biljartvereniging Contactavond Personeel in Gijsbreghtkelder Contactavond Reisvereniging A.B. In dienst in Amsterdam P. J. Bos, Expeditie H. van Es, Expeditie R. B. Tuynman, Smederij H. G. van Zijl, Bedr.- en Budgetadm. B. Th. M. Zewald, Horeca verkoop R. W. de Koning, Reklame P. J. Nieuwendijk, Reklame Uit dienst in Amsterdam G. Nieuwenhuyzen, Smederij H. Telman, Magazijn M. P. Bergers, Brouwhuis J. P. Esch, Expeditie Ir. P. Josso, Oper. and Cons. Div. A. P. Buunk, Hoofdboekhouding Uit dienst in Heerlen F. J. v. d. Smissen, Expeditie J. A. J. Hollender, Expeditie G. H. L. Boumans, Expeditie ln militaire dienst E. J. Wernars, Debt. Adm. D. J. v. d. Schild, Tariefbureau A. L. Ch. Esser, Postkamer Gehuwd Mej. J. M. Leideritz (mech. adm.) met de heer L. Bolte De heer E. Sabajanes Portela (Tapkelder) met mej. C. Portela Boveda Overleden S. A. Brouwer P. Verwey (gepensioneerden) 4

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4