Ideeën beloond Assortiment rookwaren Verboging prijzen personeelsbier Vakantiebuisjes Agenda ONS leven in de brouwerij AMSTEL DEEEN \YU777 Idee no. 189: De heer Bosch (Mach. Werkplaats) con stateerde dat de Hercules touwmatland- vasten van onze schepen ongeveer om de drie maanden vernieuwd worden. Deze land vasten zijn van binnen van staaldraad voorzien. Wanneer dit staal draad nat wordt, gaat het roesten en op den duur breken. De heer Bosch stelde voor deze landvas- ten te vervangen door landvasten van polypropyleen, die een levensduur van ongeveer drie jaar hebben. Dit idee is uitgevoerd en beloond met 50,-. Idee no. 207: De heer Warmenhoven (Gijsbreght kel der) heeft een idee ingezonden waarover u elders in dit Spongat onder het op schrift Hebt u wat op te merken? meer kunt lezen. Dit idee is beloond met 50,-. Ideeën no. 50 en no. 207: De controleurs van de Expeditie, de he ren v. d. Pauw en Norden hebben ge zocht naar een mogelijkheid om veiliger en gemakkelijker op de wagens te kun nen klimmen bij het controleren van de uitgaande goederen. Met assistentie van onze technische dienst is na lang zoeken een praktisch bruikbare oplossing gevonden. Beide heren hebben hiervoor elk een beloning van 30,- ontvangen. Afgewezen zijn de ideeën nrs. 235, 238 en 240. Ter vereenvoudiging van de administra tie van de koffiekamer zal binnenkort het aantal merken van sigaren en siga retten worden beperkt, terwijl bij de ver koop van versnaperingen gestreefd zal worden naar éénheidsprijzen. Overwogen wordt de verkoop van siga retten uitsluitend te doen plaatsvinden via een sigarettenautomaat. De keuze in sigaretten wordt beperkt tot zes merken, terwijl uitsluitend Willem II sigaren verkrijgbaar zullen zijn in ver schillende prijzen. IN MEMORIAM K. MENS Na een ziekte van ruim drie jaar is op 25 januari overleden de heer K. Mens, op de leeftijd van 60 jaar. De heer Mens die in 1953 in vas te dienst kwam, was reserve voorman bij de etiketteermachine op de bottelarij, waar hij van den beginne af heeft gewerkt en waar hij zijn taak op heel goede wijze heeft uitgevoerd. De heer Mens was ongehuwd. Moge hij rusten in vrede. Voor de goede orde vermelden wij hier onder de prijzen voor personeelsbier zo als deze vanaf 1 januari 1966 gelden: Pils 45 cl/Amstel Gold 7,per kist Oud Bruin 45 cl 6,75 Pils 30 cl ƒ5,— Oud Bruin 30 cl 4,75 Uitsluitend in ons personeelsmagazijn is bovendien Guinness Stout a 0,75 per flesje verkrijgbaar en niet goed afge vuld blikbier a 4,50 per doos van 24 stuks. In het vorige Spongat hebben wij gezegd dat wij nader terug zouden komen op onze vakantiehuisjes. Dit nader terugkomen houdt in dat wij kunnen vertellen welke huisjes nog be schikbaar zijn. Dat is voor wat betreft de 1ste periode (14 mei-28 mei) 3 huisjes in Egmond aan de Hoef en 5 in St. Maartenszee. Voor de 2de periode (28 mei-11 juni) hebben wij nog vrij respectievelijk 1 en 5 huisjes. De 3de periode (11 juni-25 juni) 0 en 3 huisjes. De 4de tot en met 7de periode zijn to taal bezet. De laatste periode (20 augustus-3 sep tember) zijn nog vrij 5 huisjes in St. Maartenszee. Zoals we vorig jaar hebben medege deeld zullen de huisjes weer een kleine verbetering ondergaan. Zo zullen de bedden in St. Maartenszee worden ver anderd en er komen in deze huisjes ook gaskacheltjes. De vakantiehuisjescommissie. Verstrekking geschiedt tegen contante betaling buiten het maandelijks rantsoen. Men moet er wel rekening mee houden dat blikbier niet altijd voorradig is. Do. Vr. Ma. Wo. Do. Vr. Za. Ma. 3/2 4/2 7/2 9/2 10/2 11/2 12/2 14/2 Wo. 16/2 Do. Vr. Za. 17/2 - 18/2 - 19/2 - Oefening reddingsdienst - Redden van hoogten Klaverjasvereniging toernooi V Amsterdamse Bedrijven Clubavond biljartvereniging Cursus Technisch Engels Les I Directe Hulp Bij Verkeersongevallen Bedrijfsschool - Natuurkunde 8 en Rep. Ned. Taal EHBO/EHIO afd. B Oefening hulpverleningsdienst - Shock en shockbehandeling Klaverjasver. Finale toernooi Amsterdamse Bedrijven Clubavond biljartvereniging Instruktiemiddag BO en IO kaderleden Slijterscursus V.A.K.O. Cursus Technisch Engels Les II Directe Hulp Bij Verkeersongevallen Bedrijfsschool - Afvulafdelingen en Rekenen H EHBO/EHIO afd. B Oefening bedrijfsbrandweer - Afleggen en improvisatie Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging Landelijke opleiding LOTUS ln dienst in Amsterdam: E. H. Horn, Bottelarij Mevr. E. T. Schotborgh-Holsteijn, Poviet Mevr. D. B. Heithuis-Cooke, Poviet W. L. van Hartevelt, Drankenhandels In dienst in Den Haag: R. v. d. Linde, Expeditie Uit dienst in Amsterdam: E. D. Servando Correa, Expeditie E. Ooms, Expeditie J. Th. Tander, Cartonnage J. J. Keizer, Gistkelder H. J. Koes, Expeditie G. Quijdo Cano, Bottelarij J. Quivina Gonzalez, Bottelarij F. Saaveda Garcia, Spoelplaats A. J. C. Schipper, Bottelarij C. Lenior, Expeditie H. H. Duzink, Expeditie J. A. Rietel, Expeditie I. Cano Arcantuo, Bottelarij A. Kap, Debt.adm. Uit dienst in Heerlen: J. M. S. Schröders, Service Geboren: Dirk-Jan Alexander, z.v.h. echtp. Scholten- Kneefel John Murray, z.v.h. echtp. Elink Schuur- man-Vaughan Maria Belén, d.v.h. echtp. Lopez Abru- nedo-Mosquera Andrade (Expeditie) Gehuwd: S. Gonzalez Rodriguez (Bottelarij) met Mej. A. Verwijk Overleden: K. Mens, Bottelarij. 4

Amstel - Het Spongat | 1966 | | pagina 4