%v&. In Helmond onthulling mozaïek en Ondernemingsraadvergadering A hoefde maar even te kikken en iedereen stond direct voor je klaar. De heer Egberts wilde graag van de ge legenheid gebruik maken om te zeggen dat hij eigenlijk erg trots was op dit goed geoutilleerde en mooie bedrijf. Ook hij wilde graag alle medewerkers die een aandeel hebben gehad in de realisering van het project van harte dank zeggen. Nadat de maaltijd was geëindigd, werd om 14.15 uur de Ondernemingsraadver gadering geopend. Mededelingen van de voorzitter. Heerlen De voorzitter deelt mede dat het perso neel in Heerlen inmiddels is ingelicht omtrent de plannen die men koestert met het filiaal. Aanwezigheidsregistratie De heer Egberts deelt mede, dat op dit moment nog niet bekend is via welk sy steem deze registratie zal plaatsvinden. Het ligt in het voornemen om begin januari met deze uniforme regeling te starten. Uitdrukkelijk wijst de voorzitter erop dat het niet zo zeer gaat om een controlemaatregel als wel om een goede verantwoording van gewerkte tijd. Bij de nieuwe wijze van tijdverantwoording zullen de sancties geheel in handen lig gen van het leidinggevend personeel en niet geschieden op grond van de toe passing van het brouwerijreglement. In de visitatie zal na 1 januari 1966 het totale personeel worden betrokken dat Het kleurige mozaiek van baksteentjes, ontworpen en aangebracht door Jan M. Groenestein, verbeeldt diverse fasen van ons produktieproces. En el mosaico de Jan Groenestein se pone en relieve los diversos aspectos de la producción en nuestra fabrica. Op woensdag 1 december j.l. om 10.00 uur vertrokken de heren mr. E. J. Eg berts en ir. R. van Marwijk Kooy en de leden van de Ondernemingsraad naar Helmond om aldaar op enigszins offi ciële wijze het mozaiek ontworpen en gemaakt door de heer Groenestein - over te dragen aan de directie. In Helmond aangekomen, werd het ge zelschap met koffie en gebak opgewacht door ir. Drost en de heer Kuilder. Na gesterkt te zijn stelde het gezelschap zich op in het trappenhuis waarna om 12.21 precies mej. M. Th. Koldijk aan een koord trok waardoor het mozaiek zicht baar werd. Vervolgens maakte het gezelschap een rondgang door het bedrijf. Inmiddels was een Brabantse koffietafel gereedge zet die na de excursie iedereen zich goed liet smaken. Aan het einde van de maal tijd bedankte ir. Drost de raad en daar mede het gehele personeel voor de prachtige wandversiering. Hierdoor wordt aldus de heer Drost - de grote hulp en steun die wij niet alleen tijdens de bouw maar ook daarna altijd van Amsterdam hebben ondervonden. Je be- Mejuffrouw M. Th. Koldijk onthult het mozaïek. La sehorita Koldijk, miembro del Con- sejo de Trabajadores de la Fabrica, descubre el mosaico, obsequio de todo el personal, a la Directiva con motivo de la inauguración de la nueva fabrica en Helmond.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4