Kerst- en Nieuwjaarsgroeten van overal ~'*w Tien jaar Surinaamse Brouwerij 3 y ti Ook van de Surinaamse Brouwerij N.V. ontvingen wij een Kerst- en Nieuw jaarsgroet, welke vergezeld ging van een foto van de Ebenhaezer- kerk in Nieuw Nickerie. r.;. Kerstmis in Bethlehem. Uit het Heilige Land, Jordanië, kwam deze wens: Directie, bedrijfsleiding en perso neel van de Jordan Brewery Co. Ltd., zenden aan alle collega's van de Amstel Brouwerij en de met haar geassocieerde brouwerijen waar ook ter wereld hun groeten en de beste wensen voor een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. Het zal op 28 december 1965 tien jaar geleden zijn dat de Surinaamse Brou werij in Parimaribo haar eerste bier op de markt bracht. Donderdag 16 december heeft de mini ster van Economische Zaken van Suri name de nieuwe bottelarij, die een on derdeel vormt van een aantal uitbrei dingen, mede omvattende de helderbier- kelder en de filterkelder, officieel ge opend. Hiermede is een investeringsbe drag van ca. 1.500.000 gemoeid. In totaal is straks tot een bedrag van 6 miljoen of wel Sur. 3 miljoen ge ïnvesteerd. Ter gelegenheid van het tweede lustrum zal de directie van de Surinaamse Brou werij aan de minister van Onderwijs en Volksontwikkeling van Suriname een cheque van 25.000 aanbieden als haar bijdrage in de kosten die verbonden zijn aan de herbouw van een uit de West Indische Compagnie-tijd daterende Kruythuis. Dit Kruythuis behoort tot fort Amsterdam, een fortcomplex ge legen 10 km stroomafwaarts van Paramaribo aan de Suriname rivier. De districtscommissaris (burgemeester) hoopt dit fort Amsterdam in zijn oor spronkelijk staat terug te brengen en het te bestemmen tot openluchtmuseum. Deskundigen achten het alleszins de moeite waard om dit voorbeeld van ze- ventiende-eeuwse bouw te conserveren en aldus voor de toekomst te bewaren. Mr. E. J. Egberts heeft in zijn functie van voorzitter van de Raad van Com missarissen van de Surinaamse Brou werij, namens de Amstel Brouwerij een schilderij aangeboden, voorstellende een gezicht op de Amstel, gezien naar de Magere Brug en geschilderd door Daniël Miihlhaus uit Dordrecht. Dit schilderij zal een plaats krijgen in het kantoor van de Surinaamse Brouwe rij. RECEPCIÓN DE ANO NUEVO El proximo 3 de Enero se celebrara la recepción de Ano Nuevo para todo el Personal, tanto de la fabrica como de las oficinas. Como en aflos anteriores, sera celebrado en el cuarto piso del edificio de la sección de los barriles. 1. Todos tienen que estar presentes an tes de las 08.30. 2. Despues del discurso por uno de los sefiores Directores, habra posiblili- dad de presentar sus deseos de Afio Nuevo a los miembros de la Direc- tiva. 3. Les rogamos que se quedan sentados cuando se sirve el café, habra sufi- ciente personal para servir a todos. 4. En vista de la gran concentración de gente en un lugar relativamente pequefio, es prohibido fumar. No habra guardaropa en el cuarto piso, recomendamos dejar sus abri- gos en sus taquillas. 6. Los que por causa de su trabajo no pueden asistir, sigan en su puesto. 7. Alrededor de las diez de la mafiana terminara la recepción, despues de la cual cada uno vuelva a su puesto de trabajo. Al mismo tiempo les communicamos que el trabajo en la fabrica termina a las 4.00 de la tarde el dia 24 de Diciembre, con excepción del personal que es im- prescindible. Depto. de Personal IN MEMORIAM P v. d. HULST. Na een langdurig ziekbed, is de heer P. van der Hulst op 24 november over leden. De heer Van der Hulst was werkzaam op de Bottelarij, waar hij op rustige en bekwame wijze zijn werk aan de Stan- nioolmachine deed. Zijn werkijver was een voorbeeld voor allen. Zijn heengaan is dan ook een gevoelig verlies voor hen, die vele jaren als goede collega's met hem hebben samengewerkt. Dat hij ruste in vrede. K. J. G. Fleurbaay.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 3