Agenda ONS leven in de brouwerij Amstel op Si rit-Nico laas beurs CANTINECOM MISSIE INGESTELD Op het verzoek van de ondernemings raad is een cantinecommissie ingesteld, die zal gaan adviseren inzake de inrich ting en de exploitatie van de cantine die in aanbouw is. In deze commissie hebben zitting geno men mejuffrouw M. Th. Koldijk en de heren W. J. Schellingerhout en R. E. Papavoine. OOK SLIPPEN? De heer Lourens is druk bezig instruc tie te geven aangaande de nieuwe loon- strook, gewoonlijk loonslip genoemd. Vandaar het grapje dat al spoedig op geld deed. Vraagt de een aan de ander: „Ben je ook al op de slipcursus?" Do. 18/11 - Oefening reddingsdienst - herhaling taak in fasen mapje" 10 t/m 13. en „het knopen- Vr. 19/11 - Clubavond klaverjasvereniging. Clubavond biljartvereniging. Za. 20/11 - Voetbalwedstrijd Amstel Brouwerij-van Gelder Zn. Papier. Ma. 22/11 - Cursus Technisch Engels Wo. 24/11 - Bedrijfsschool - Mechanica 4 en Rekenen D. ÏO-BO en vervoer-oefening t.b.v. 30 gewonden. Do. 25/11 - Oefening hulpverl.dienst - Uitwendige bloedingen stelping. Vr. 26/11 - Clubavond klaverjasvereniging. Clubavond biljartvereniging. Za. 27/11 - Landelijke opleiding LOTUS. Ma. 29/11 - Cursus Technisch Engels Wo. 1/12 - Bedrijfsschool - Repetitie mouterij en Nederlands Oefening-bespreking 24.11 en praktijkverbetering. 14. Do. 2/12 - Oefening bedrijfsbrandweer - Ladders en verlichtingsartikelen - Ladderoefeningen en seinen. Vr. 3/12 - Clubavond klaverjasvereninging. Clubavond biljartvereniging. In dienst: R. A. Baanders, Mouterij M. Gomez Gomez, Legerkelder G. T. Middelman, Electriciëns J. de Jager, Garage J. W. Kievit, Legerkelder R. L. v. Lente, Bedr- en Budgetad. H. Mandersloot, Depot Den Haag L. J. M. v. de Vrande, Helmond Uit dienst: Guerrero Garcia, Bottelarij Vasquez Ensa, Bottelarij H. Holtslag, Expeditie J. H. J. Sodekampff, Bottelarij E. Ebbes, Legerkelder Luna Gonzalez, Bottelarij van Binsbergen, Poviet Producten Met pensioen: P. C. Boswijk, Bottelarij A. P. J. P. F. H. Geboren: Raymond Oscar, z.v.h. echtp. Spel- Braam Morris (Bottelarij) Andres, z.v.h. echtp. Centeno Colino en A. Rodriguez Blanco (Poviet) Tjeerd Willem, zoon v.h. echtp. Leere- veld-Keijser Gehuwd: A. Agreda Garcia (Bottelarij) met mej. M. A. Anover Figueroa. In de Glazen Zaal van de RAI hebben op 13 en lA september vijf Sperwer inkoopverenigingen, te weten C.I.V. Ons Belang, Amsterdam, Ons Belang, Beem- ster, C.I.V. Haarlemse Inkoopcombi natie, C.I.V. Insulinde, Amsterdam en C.I.V. Elic, Leiden een Sint-Nicolaas- show gehouden waaraan tachtig fabri kanten deelnamen. De Amstel Brouwerij was aanwezig met een stand die werd bemand door de heren Feitsma, Goude- mond, Ten Hoope, Koster, Roelofs en Schuurman. Het doel van deze show was de winke liers in de gelegenheid te stellen bestel lingen te doen voor de Sint-Nicolaastijd. Naast alle zoetigheden die de Sint-Nico- laastijd kenmerkt is een glas gebotteld plezier zeer welkom en er werden dan ook honderden kisten genoteerd. Onze stand was zeer opvallend, mede door de reusachtige halve flessen; hij was verder geheel ingericht als één grote display. Zie foto. De afnemers van buiten Amsterdam werden met bussen naar en van de RAI vervoerd. Dergelijke Sint-Nicolaasbeurzen worden door vele grossiers georganiseerd en onze vertegenwoordigers zijn in deze tijd dan ook herhaaldelijk 's avonds hier mee bezig.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4