mm, Ideeën beloond Ideeën^ Agenda We gaan weer biljarten 5 De heer M. Brouwer (voorman timmer werkplaats) had een idee in verband met het vervoeren van aluminium bak ken van de Poviet Producten N.V. Am sterdam naar de nieuwe expeditieruimte in Duivendrecht. Hij stelde voor een pallet aan te brengen tussen het wagentje en de aluminium bak. Deze pallet bleek echter gelijk te zijn aan de bodem van het wagentje. Hiermee bracht de heer Brouwer de technische dienst op een volgend idee, n.l. dat de vorkheftruck in één keer het wagentje, met daarop de aluminium bak. op een auto en in Duivendrecht van de auto kan zetten. Beloning 30,-. Aanmoedigingspremie hebben ontvangen: De heer L. de Jong (bottelarij) met idee no. 72: 25. De heer D. Scheltema (kwaliteitscontrole bottelarij) met no. 78: 10,—. De heer B. G. Veenboer (postkamer) met idee no. 95: 10,-. De heer G. A. de Leeuw (tapkelder) met idee no. 107: 15,-. De heer A. A. Janssen (kwaliteitscon trole bottelarij) met no. 111: 25,-. Mejuffrouw E. D. Smink (Personeels zaken Bedrijf) met no. 86: 20,-. De ideeën 16, 49, 96, 114, 119, 120, 128, 129, 130, 135, 147, 148 en 151 zijn afgewezen. Onderscheiding Kortgeleden ontving de heer M. V. L. Offermans in zijn woning te Maastricht uit handen van de burgemeester, baron Michiels van Kessenich de zilveren me daille behorende bij de Orde van Oranje Nassau. Dit geschiedde in verband met zijn veertigjarig dienstjubileum. Namens het filiaal Heerlen waren aanwezig de heren Duysen en Hameiers. Van deze plaats voegen wij gaarne onze gelukwensen bij de vele welke de heer Offermans op die gedenkwaardige dag in ontvangst heeft mogen nemen. Vr. 27-8 Clubavond van de tennisvereniging. Clubavond van de biljartvereniging. Bestuurvergadering Klaverjasvereniging in het leslokaal. Sluitingsdatum inschrijving voor de viswedstrijd van 11/9. Za. 28-8 Begin van de achtste en laatste vakantieperiode. Di. 31-8 Loting deelnemers aan de viswedstrijd van 11/9. Vr. 3-9 Clubavond van de tennisvereniging. Opening Klaverjasseizoen met klaverjassen in het leslokaal. Vr. 10-9 Clubavond van de tennisvereniging. Clubavond van de biljartvereniging. Clubavond van de klaverjasvereniging. Za. 11-9 Einde van de vakantieperioden. Viswedstrijd in lustrumverband. Vertrek op ronde vanaf 06.10 uur. Uitreiking prijzen in de Gijsbreghtkelder. Zaal open 19.30 uur. De volksuniversiteit Nu wij het nieuwe seizoen met frisse moed beginnen, zouden wij uw aandacht willen vestigen op de Volksuniversiteit, die u vele unieke gelegenheden biedt om Nu geen misverstand meer Het komt nogal eens voor, dat er ideeën ingezonden worden, die betrekking heb ben op projecten, waarmee onze tech nische dienst juist bezig is. U zult begrijpen dat het èn voor de be oordeelaars èn voor de commissie zeer moeilijk is dit soort ideeën te beoordelen en eventueel er een beloning voor te geven. Achter twee heel belangrijke beoor delingspunten moet namelijk een vraag teken gezet worden. In de eerste plaats is het idee voor de bedrijfsleiding geen nieuw idee meer, en in de tweede plaats rijst de vraag in hoeverre het idee nog oorspronkelijk is. Daarom is besloten dat, wanneer de bedrijfsleiding met een project bezig is, een desbetreffend idee van derden zon der meer zal worden teruggewezen. De ldeeénvatcommissie uw vrije tijd nuttig en aangenaam te be steden. Het najaarsprogramma omvat weer vele kortere en langere cursussen over de meest uiteenlopende onderwer pen, zoals plantkunde, dierkunde, me dische onderwerpen, techniek, geschie denis, land- en volkenkunde, muziek, letterkunde, kunst. Ook losse lezingen van één avond en excursies zijn erin op genomen. Daarnaast kunt u zich in spannen (of ontspannen) met cursussen, waar u zelf werkzaam bent, als tekenen, schilderen, boetseren, poppen maken, spreken in het openbaar, enz. En ten slotte zijn daar de ontelbare taalcur sussen: is het niet een grote voldoening, wanneer u zich op uw buitenlandse reis in de taal van het land verstaanbaar kunt maken? Denkt u niet, dat is mij te zwaar, te vermoeiend. Het is integendeel vaak een verademing na een dagtaak iets op een geheel ander gebied te be luisteren. Wenst u meer inlichtingen, dan kunt u het programma ter inzage vragen bij de afdeling personeelszaken, of u kunt 54 ct in postgezels in gesloten enveloppe sturen aan het secretariaat van de Volks universiteit, Westermarkt 66, waarna u het thuisgestuurd krijgt. (Uitknippen en vóór 15 september opzenden aan de heer J. Beekman, Reklame). Hierbij geef ik mij op als deelnemer aan het zesde Amstel biljarttoernooi op 23 oktober 1965. Mijn naam is: Mijn adres is: Ik werk op de afdeling: Te: Ik heb al eens eerder meegedaan (doorhalen indien dit niet het geval is) en mijn gemiddelde is dus bij u bekend. Ik doe nu voor het eerst mee en ik speel een gemiddelde van (het aantal gemaakte caramboles van een partij delen door het aantal beurten van die partij; berekend over een partij van ten minste veertig beurten). Mijn echtgenote/verloofde komt mee/komt niet mee (doorhalen wat niet van toe passing is). Ik heb de gulden inschrijfgeld betaald aan Datum

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 5