Naar Duitsland ONS leven in de brouwerij 4 Onze reisvereniging heeft haar vleugels weer breed uitgeslagen en is met pas en tas twee dagen naar West-Duitsland ge weest. Hieraan bewaart men de beste herinneringen zo best, dat het de heer Verdouw niet moeilijk is gevallen hier aan een verslag van drieeneenhalf kantje te wijden. Helaas zijn wij door ruimte gebrek gedwongen ons te bepalen tot het plaatsen van een uittreksel. Er scheen een stralende zon toen wij zaterdag 19 juni om zeven uur met de autobus, bestuurd door chauffeur Bert op weg gingen naar de Eifel. In Eind hoven verzonden wij een telegram aan de directie, teneinde haar geluk te wensen met de officiële opening van het bedrijf in Helmond, De bus stopte even in Roermond bij een bakkerijtje. Hier stapte het bestuur uit en toen zij terug kwamen was het een teleurstelling dat zij geen vlaai bij zich hadden, doch slechts een pinda voor ieder. Bij Poster- holt gingen wij de grens over. Via Heinsberg, Aldenhoven en Merken be reikten wij Düren waar wij een uur winkelden en wandelden. Ook in Mun- stereifel werd gepauzeerd; hier konden we de oude stadsmuur bekijken en de schilderachtige huisjes; het was een sprookje gelijk. In Altenahr gingen we naar ons hotel, alwaar het bestuur even de kamerindeling zou bespreken met de directie Helaas, alle kamers bleken bezet te zijn en we werden onderge bracht bij particulieren. Dat was voor ons geen leuk bericht, maar voor het bestuur, dat de kamers maanden van te voren had besproken, was het nog veel onaangenamer. Achteraf viel het wel mee, want de kamers waren voortreffe lijk. Na het diner bezochten we de wijnkelders in Mayschoss, waar we werden rondgeleid en op wijn getrak teerd. De volgende dag vertrokken we om negen uur naar Walporsheim om een bergwandeling langs de uitspanning de Bonte Koe te maken en wij genoten daar van het prachtige panorama, waar van de rivier de Ahr een onderdeel vormt. Na de koffie met gebak die we hier aangeboden kregen trokken enkele leden van het gezelschap erop uit om een bonte koe te ontdekken - tevergeefs. We reden daarna langs de grootste ren baan van Europa: deze heeft 172 bochten en is 28 km lang en hij heeft stijgingen van 17 t/m 27°/o. In Mon- schau stopten we voor een biertje, toen naar Aken, Horbach en de Nederlandse grens over. In Sittard stapte het bestuur weer uit, maar nu kwam het terug met een Limburgse vlaai, waarvoor het be loond werd met een applaus. In restau rant Trocadero in Eindhoven werd ge dineerd (uitstekend verzorgd!) en om circa 21 uur begonnen we een snelle tocht naar Amsterdam. Hier werd de chauffeur bedankt, die op zijn beurt zijn erkentelijkheid uitsprak voor de ge zelligheid die hij had ondervonden. Ons bestuur had een fijne reis uitgestippeld en deze is goed geslaagd. Daarvoor danken wij het bestuur op deze plaats van harte. D. Verdouw v Drie komma drie kilometer per uur Tussen Capri en Napels is onlangs een zwemwedstrijd gehouden waaraan o.a. werd deelgenomen door Judith de Nijs en Wim de Vreng, die respectievelijk eerste van de dames en vijfde werden. De afstand van drieendertig kilometer werd in tien uur afgelegd. Beide lange-afstandzwemmers zijn hier bij afgebeeld met eikaars hoofddeksel op; achter hen een deel van Capri's pracht. De baard van De Vreng is er alweer af. Die laat hij een half jaar voor hij naar Italië gaat groeien en na de wedstrijd wordt hij eraf geschoren en wel voor de Italiaanse televisie. Judith de Nijs heeft een contract met dc Amstel Brouwerij en heeft daarom een badpak aan met onze reklame erop In dienst gekomen: HELMOND A. P. M. J. van de Reek, Laboratorium J. M. J. Verheijen, Bewakingsdienst Mej. T. van Lanen, Bedrijfskantine A. M. v. d. Beek, Expeditie J. L. Cuynen, Bottelarij M. Smeijers, Bottelarij M. Henraat, Expeditie M. L. v. d. Vleuten, Expeditie G. L. van Aerle, Expeditie J. C. van Erp. Technische Dienst Overplaatst van Heerlen naar Helmond: S. H. Mans, Expeditie In dienst gekomen: AMSTERDAM Mej. C. Olmo Villar, Koffiekamer L. Duurland, directiechauffeur DEN HAAG Mej. I. M. Goos J. R. Allende Castro, Expeditie S. F. Fernandez Parra, Legerkelder L. Chr. Gill, Laboratorium P. Sanchez Zurano, Bottelarij E. Stuurman, Smederij J. Torquemada Ballesteros L. Valera Perez, Legerkelder P. Zurano Lopez, Bottelarij R. van Breda, Expeditie J. J. Perez Delgado, Legerkelder M. Puente Cifuentes, Legerkelder G. Wulder, Bottelarij F. Lazaro Jimenez, Poviet D. Sanchez Lopez, Poviet W. J. Stap, Poviet J. Th. Tander, Bottelarij J. Soer, Expeditie M. Martin Martin, Gistkelder A. Sanduende Pena, Legerkelder J. J. de Vries, Expeditie J. Amor Garcia, Bottelarij I. Lopez Arenas, Bottelarij Uit dienst: M. Chico Freire, Legerkelder J. Arce Miralles, Legerkelder M. Manzaneque Alcazar, Legerkelder C. Feenstra, Expeditie A. Kater, Magazijn R. van Schaik, Expeditie J. Bouza Carrodeguas, Spoelplaats J. M. Garcia Cabezas, Legerkelder H. J. Pieters, Magazijn Poviet H. W. Selier, Bouwvakken Cr. A. de Werdt, Technische Dienst J. Bottse, Bottelarij H Schönherr, Bottelarij A. R. Castrillon Doval, Bottelarij Gehuwd: W. J. Stap (Poviet) met mej. J. M. C. Herben. Geboren: Simone Christine, d. v. h. echtp. F. Ypke- meule-Paas (Thuisverbruik) Emile Frangois-Marie, z. v. h. echtp. M. C. J. Eyck-v. Gerven (Public Relations) Johan Bernard, z. v. h. echtp. B. J. Geurts- van Vlijmen (Documentatie) Jacqueline Margaretha, d. v. h. echtp. J. C. Smit-Molenaar (Produktie)

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4