GOUDEN dienstjubileum van de heer J. Wijbrandts Bedrijfsgezondheidsdienst in Helmond Jubileum S. Walter ONS leven in de brouwerij 6 De heer J. Wijbrandts tijdens zijn dankwoord, waarin niets gezegd werd over vissen of nauwe straatjes, al zou men dat kunnen denken. geldt ook voor de scheepskoelingmon- teur; service aan de schepen is zeer belangrijk en de heer Van Marwijk Kooy bracht dankt aan de jubilaris voor de wijze waarop hij zijn taak heeft vol bracht. Bij een gouden jubileum hoort een gouden speld, die voor het eerst werd uitgereikt versierd met twee dia manten. Het opspelden werd gevolgd door het overreiken van een envelop met inhoud. De heer Struiksma sprak de jubilaris toe, die een goed en zeldzaam ehbo'er is; hij gaf hem een boek en beloofde dat de voetbalvereni ging na de vakantie zou zorgen voor een verrassing thuis. De heer Lierop sprak namens het NVV en deelde mee dat de jubilaris reeds zevenenveertig jaar lid was, waarna ook hij een cadeau over reikte. Namens bestuur en leden van de reisvereniging, waarvan de heer Wij brandts jarenlang voorzitter is geweest, sprak de heer Van Kesteren, die hier enige toepasselijke woorden namens het jubileumfonds liet volgen. Bij gezondheid en leven zal de heer Wij brandts bij zijn pensionering over enkele jaren de man zijn die het langst in dienst van het bier is geweest. FOTOWEDSTRIJD Willen de leden van de reisvereniging erom denken dat de foto's, die moeten meedingen naar een prijs, vóór 30 juli ingestuurd dienen te zijn. In Helmond is een bedrijfsgezondheids dienst gesticht, waaraan twaalf bedrijven deelnemen (w.o. de Amstel Brouwerij). Deze dienst, van wie ir. J. M. Matthij- sen voorzitter is, gaat zorgen voor de lichamelijke en geestelijke gezondheid van de 8.850 personen die bij deze bedrijven betrokken zijn. Het is beslist niet alledaags wanneer iemand vijftig jaar in dienst is. Maar de heer J. Wijbrandts, servicemonteur op de schepen, heeft op 2 juli de vijftig jaar in dienst van het bier volgemaakt. Wij zeggen niet, bij de Amstel Brouwerij, want daar werkt hij pas zestien jaar, de overige vierendertig heeft hij gewijd aan Van Vollenhoven. Maar nu wij hem ge huldigd hebben als gouden jubilaris komt hij in de rij mensen die de Amstel Brouwerij vijftig jaar trouw zijn geweest: de heren Dirksen sr., Eijck, Kromwijk en Schoonhoven. Ir. Van Marwijk Kooy achtte het bijzonder belangrijk dat iemand zo lange tijd in dienst is, het is een vaderlijke stimulans voor de huidige generatie. Mensen in de buitendienst zijn visitekaartjes van de brouwerij, dus dit De heer S. Walter, voorman expeditie hoopt vrijdag 23 juli a.s. de dag te her denken waarop hij vijfentwintig jaar ge leden in dienst kwam. In verband hiermede zal hij op die dag om half vijf worden gehuldigd in de Gijsbreghtkelder. In dienst in Helmond P. J. C. v. d. Loo, Bottelarij J. M. Baggermans, Bottelarij N. G. Dekker, Bottelarij A. L. A. Vogels, Bottelarij J. M. van Stiphout, Expeditie A. G. Gijsbers, Expeditie P. M. Stikkelbroeck, Machinekamer G. F. v. d. Burgt, Laboratorium In dienst in Amsterdam E. Casares Dorribo, Bottelarij J. A. Lopez Garcia, Bottelarij J. Rodriguez Tejedor, Legerkelder P. Soberon Villar, Gistkelder J. Alcantara Valderama, Legerkelder R. Basallos Luanco, Bottelarij S. Lage Gonzalez, Bottelarij J. Martinez Martinez, Bottelarij J. A. Parra Garcia, Bottelarij H. J. Pieters, Magazijn J. V. Perez Romero, Bottelarij J. Quivina Gonzalez, Bottelarij D. Garcia Garcia. Bottelarij J. M. Kuiper, Expeditie A. Moreno Caballero, Expeditie R. B. Vissers, Expeditie J. M. Diaz Lopez, Expeditie Onze dienst verlaten L. Tom, Horecaverkoop Noord R. G. Helmers, Reklame Mevr. G. H. W. van LeeuWen-Alosery, Koffiekamer C. van Esveld, Horecaverkoop Zuid G. C. J. Langbroek, Statistiek Mej. Ch. G. A. Rops, Depot Den Haag B. J. v. d. Heijden, Expeditie Th. F. Lammers, Expeditie R. Garcia Garcia, Expeditie S. Sanchez Martinez, Bottelarij R. A. Cao Pais, Bottelarij J. Leeuwerink-Kornet, Poviet K. Knitter, Poviet J. M. Hartog, Poviet J. M. Hartog, Poviet J. Splinter, Legerkelder R. Pastoriza Garcia, Legerkelder F. C. Hartog, Legerkelder Getrouwd Mej. M. Belmer met de heer J. P. Teunisse (Tariefbureau) Mej. G. H. Jager (Reklame) met de heer G. Hoogland (Electriciëns) Mej. H. J. Adelaar (debiteurenadministratie) met de heer P. Boekhout Mechanische admin.)

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 6