Nog eens de opening Ideeën beloond \\TT777 5 Wat wij met „opening" bedoelen behoeft geen uitleg, menen wij. Ons bedrijf in Helmond heeft een vorstelijke officiële opening beleefd, die in vele foto's is vastgelegd; daarvan zijn er in het vorige nummer enkele gepubliceerd, en wij laten er hier nog enkele zien. De opening van Helmond is een goede zaak geweest voor de bloemisten, want wij telden honderddertig bloemstukken, waarvan talrijke zeer kostbare. Er wer den een kleine honderd telegrafische ge lukwensen bezorgd en een groot aantal schriftelijke. Er zijn nog enkele prijzen overgebleven, die bestemd waren om uit te reiken aan kinderen die met strooibiljetten zouden komen met de vereiste cijfercombinatie. Deze strooibljetten werden door een vliegtuig uitgeworpen, maar er zijn na tuurlijk ettelijke in het water of in dakgoten van huizen terecht gekomen. Deze prijzen nu bestonden o.a. uit een fiets en boekebonnen. De fiets is ge schonken aan het Stedelijk Sociaal Cari tatief Centrum Helmond, dat het rijwiel heeft overgedragen aan de afdeling jeugdzorg en gezinswerk in de Zui derstraat. Het S.S.C.C. heeft de maat schappelijke zorg in Helmond op zich genomen. De boekebonnen werden afge leverd op de kinderafdeling van het St. Lambertusziekenhuis in Helmond. Reeds bij de introductie van het Amstel Ideeënvat is bepaald, dat ook de com merciële en administratieve afdelingen in de I.V.C.-commissie vertegenwoor digd zullen worden. Aangezien drs K. B. A. van der Schuyt tot op heden zeer druk bezet is geweest met de voorbereidingen voor de opening van onze vestiging in Helmond, is hij nu pas in de gelegenheid de Ideeënvatcom- missie te completeren. Wij heten van deze plaats de heer van der Schuyt van harte welkom. Idee nr. 77: afgewezen. Idee nr. 89: afgewezen. Idee nr. 99: De heer Valkenburg (Smederij) stelde voor het bordes in de smederij uit te breiden. Hierdoor kunnen de koper slagers veiliger en ongestoorder werken bij het vullen van de koperen buizen en het hardsolderen van boordschijven. Het idee zal uitgevoerd worden en is beloond met vijftig gulden. DEEEN Een overzicht van de zaal waar de genodigden het noenmaal gebruikten alvorens zich te begeven naar het terrein teneinde de officiële opening mede te maken. De foto werd genomen tijdens het welkomstwoord van onze directeur, mr E. J. Egberts, die links achter de hoofdtafel staat. Links van hem zit mevrouw Egberts en naast haar ziet men minister Biesheuvel. Rechts van de heer Egberts zit mevrouw Biesheuvel met naast haar dr Kortmaan, commissaris van de Koningin in Noord- Brabant. De drukte op het terrein, met rechts de noordzijde van het bottelarij gebouw, hiervoor werden dus de vendels gezwaaid. Op de achtergrond is het kantoor te zien met onze naam op het dak. Deze foto is genomen in de richting noord-zuid, met dien verstande dat het zuiden het verst van de beschouwer verwijderd is. Rechts het bottelarijgebouw, links het filtergebouw, daarmee verbonden door de bovengrondse bierleidingen. MYELIN H6tOT"B Een vliegtuig trok tijdens de receptie boven Helmond een sleepnet voort waarop de woorden Hoera, Amstel in Helmond voorkwamen.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 5