Jubileum viering W. Koch Jubileum in Den Haag Tweemaal zilver 6 DANKBETUIGING Nu ik geheel hersteld weer uit het sana torium ontslagen ben, wil ik mijn grote dankbaarheid betuigen aan allen die mij in die tien maanden hebben verblijd met hun belangstelling en hen bedanken voor de bloemen en geschenken die zij mij hebben gegeven. H. J. (Ria) Adelaar. Aan de vooravond van een groot feest (opening Helmond) vond de huldiging plaats van de heer Koch, directie-chauf feur, die met zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen om 16.30 uur in de Gijsbreghtkelder arriveerde. Het was de heer Kranenberg die, dit maal in zijn hoedanigheid van directe chef van de jubilaris, hem het eerste toesprak. Spreker liet de loopbaan van de heer Koch de revue passeren, waarbij hij hem prees om zijn toewijding en zijn grote bereidheid om altijd weer klaar te staan. De heer Kranenberg achtte het een voorrecht het gouden armbandhor loge te mogen overhandigen, doch merkte daarbij op dat dit geen stille hint was; immers de jubilaris was altijd een man van de klok. De heer van Nunen sprak de jubilaris vervolgens toe als collega uit de „loge" en overhandigde daarbij geschenken namens vele vrienden van de heer Koch. Nadat de heer Petrus namens de oud-collega's de heer Koch had bedankt voor vele jaren prettige samenwerking, sprak de heer Franssen t namens de jubileumcommissie. Spreker memoreerde de vele vormen van vrijetijdsbesteding waaraan de heer Koch deelnam, zodat de bekende en veloppe zeker wel ergens van pas zou komen. De heer J. Zegers kwam na het bombar dement van Rotterdam op 16 juni 1940 bij het depot te Den Haag in dienst als bijrijder. Dat was woensdag 16 juni j.l. dus vijfentwintig jaar geleden en daar om werd de heer Zegers, die nu reeds jaren kelderchef is, in tegenwoordigheid van zijn vrouw, drie dochters en het per soneel van ons depot, toegesproken door de heer Siep, die hem namens de direc tie met zijn jubileum gelukwenste, hem de jubileumspeld op deed en hem een gouden horloge alsmede een envelop met inhoud overhandigde. De collega's had den geld bijeengebracht, dat hem in een envelop werd ter hand gesteld door de heer N. Tetteroo. De heren P. B. Kuyenhoven (baas bouw- afdeling) en F. Kalkenhagen (baas gist- kelder) in de Gijsbreghtkelder hun zil veren jubileum gevierd. Het was vrijdag 11 juni een bijzonder gevulde kelder die als eerste ir Boonen het woord hoorde voeren. De grote opkomst was te ver klaren uit het feit dat beide jubilarissen in het gehele bedrijf bekend en populair zijn. De huldiging voltrok zich in de technische sfeer: na ir Boonen sprak ir Schipper, die op zijn beurt gevolgd werd door de heren Oostra en Van der Maas. Deze bood de dames Kuyvenhoven en Falkenhagen bloemen aan, waarna de heren Korte en Jacobs niet alleen voor de vrolijke noot maar ook voor de cadeaus zorgden. Tot slot spraken de heren Lierop (namens de kleine com missie), Franssen (namens de jubileum commissie), Voet (voorzitter van de bazenvereniging, tot zijn vrienden) en de gepensioneerde timmerman Renes, die herinneringen ophaalde aan de tijd dat hij bij de heer Kuyvenhoven werkte. In hun dankwoord kwamen de heren ieder op geestige wijze terug op hetgeen sommige sprekers hadden gezegd. „Ik ben blij", aldus de heer Falkenhagen, „dat hier ten overstaan van mijn gezin nu eens gezegd is hoe goed ik eigenlijk ben." De heren Kuyvenhoven en Falkenhagen met hun echtgenoten. Jubilaris Koch met vrouw, kinderen en kleinkinderen. Jubilaris Zegers temidden van zijn gezin, chefs en collega's

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 6