Afscheid van de heer G. «J- Fokke ONS leven in de brouwerij ln dienst gekomen: HELMOND J. Th. M. W. van Deursen, personeelszaken Mej. F. M. Meyers, administratie W. A. Th. Visser, Legergebouw J. M. Sprengers, Legergebouw A. Th. Cornelissen, Legergebouw F. N. C. Coolen, Expeditie F. A. M. Raaymakers, Machinekamer F. H. van Brussel, Bottelarij A. van Bussel, Legergebouw A. Smits, Bottelarij Mej. R. Aarts, Expeditie J. M. C. A. Pellegrino, Machinekamer P. J. v. d. Beek, Expeditie AMSTERDAM A. H. W. von Freytag Drabbe, Public Relations Mej. M. van Eek, Export Mej. W. Th. M. Janssens, Poviet Produk- ten N.V. J. E. Holman, Smederij J. Artero Parra, Legkelder J. Perez Parra, Legkelder D. M. Zand, Bottelarij J. Lopez Abrunedo, Expeditie L. Rios Rosa, Legkelder R. van Schaik, Expeditie C. J. Touris Rodriguez, Legkelder A. Verdia Vasquez, Legkelder A. G. van Groningen, Legkelder V. Egea Fernandez, Bottelarij J. Parra Martinez, Bottelarij P. Zurano Asensio, Bottelarij J. Zwiers, Magazijn A. J. Roos, Garage M. Garcia Garcia, Legkelder A. Garcia Souto, Legkelder R. Kroes, Expeditie R. Gil Escudero, Bottelarij J. Espinel Molina, Bottelarij Gehuwd: De heer J. C. v. d. Beek (export) met mej. R. Rijkeboer De heer J. H. van Dillen (I.C.A.) met mej. A. G. de Winkel De heer Beertsen sloeg donderdag 3 juni de eerste paal voor het expeditiecentrum, dat verrijst op de plaats van de oude garage. Mej. J. M. van Miltenburg (Inkoop) met de heer W. de Graaff J. Harnas (Expeditie) met mej. H. W. van der Stel W. J. Kwantes (Smederij) met mej. W. C. Cornelissen Geboren: Alexandra Johanna Wilhelmina, d. v. h. echtp. H. Voerman-Potma (Bewakings dienst) Ronny Cornelis, z. v. h. echtp. Th. Th. Baars-van der Meer (Tekenkamer) Christiaan, z. v. h. echtp. L. P. Perczel- Kasper (Poviet) Alice, d. v. h. echtp. Ebbes-de Vreng Maria Louisa, d. v. h. echtp. L. M. Slisser— Tiebesl De heer A. Linde, portier, was vrijdag 4 juni vijfentwintig jaar in dienst. In verband met persoonlijke omstandigheden had de heer Linde afgezien van een feestelijke bijeenkomst in de kelder. Nu werd hij samen met zijn echtgenote en zijn chef, de heer Hesse door ir. Van Marwijk Kooy ontvangen, ter gelegenheid waarvan boven staande foto werd gemaakt. Weer gaat iemand van de oude garde heen. De garde die geholpen heeft onze Brouwerij tot een van de grootste in Nederland te maken. De heer Fokke kwam in 1920 op de bottelarij, waar toen alleen nog maar bier voor de export gebotteld werd. De grootste omwenteling kwam in 1930, toen voor het eerst door de brouwerij gebotteld bier op de binnenlandse markt kwam. De enorme groei van de bottelarij heeft de heer Fokke van het begin af meege maakt. Sinds 1940 heeft hij de leiding in deze steeds groeiende afdeling gehad. Zijn vak- en mensenkennis, zijn leiders capaciteit en gevoel voor humor, hebben hun stempel gedrukt op zijn hele beleid. Op 29 juni om 16.30 uur neemt de heer Fokke in de Gijsbreghtkelder officieel afscheid van ons. F. De heer P. A. Olivier, chauffeur, heeft 28 april met goed gevolg examen gedaan ter verkrijging van het chauffeursdiplo ma B. van de Algemene Verladers en Eigen Vervoerders Organisatie (EVO). Zeer fraai, dat waren de woorden die de examencommissie op zijn puntenlijst had geschreven; hierop kwam o.a. voor een tien voor rijvaardigheid en een negen voor autotechnische kennis. De heer Olivier, die op eigen initiatief de cursus heeft gevolgd en in zijn vrije tijd tot een goed einde heeft gebracht, is de eerste en enige van onze chauffeurs die dit diploma heeft behaald. Als blijk van waardering ontving hij uit handen van de heer Kamsteeg een boek over de automotor, hem aangeboden door de directie. 4

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4