De gepensioneerden maakten prachtige tocht Vakantiehuisjes en postzegels Agenda 3 Het was donderdagmorgen 3 juni wat vochtig in Amsterdam, maar onze oud medewerkers die op het station stonden aangetreden om hun jaarlijkse uitstapje te gaan maken waren zo overtuigd dat dit weertype niet zou voortduren, dat zij vrolijk het sombere perron over keken. „Zal je mijn vrouw dit keer niet slaan?" vroeg iemand. Er werd bulderend ge lachen. Bedrijvig liepen enige leden van de ondernemingsraad rond. De Amstel Express reed voor en de wagens van deze speciale trein stroomden vol. Er was niemand om afscheid te nemen, maar er was geen treurigheid. Om 0841 uur reed de trein het station uit in de richting van Utrecht, alwaar negentien gepensioneerden uit Rotter dam, Den Haag, Hilversum en Gro ningen instapten. Er gingen allerhande tractaties rond alsmede gloeiend hete koffie in bekers met een roerhoutje. Het weer knapte op en toen de tochtgenoten in de bussen stapten die voor het station van Helmond stonden, was het stralend weer. In de hal van het bedrijf aldaar werd bier of limonade verstrekt en sprak ir Drost de aanwezigen toe. leder ontving een gestencild boekje met ge gevens over de vestiging Helmond, een boekje dat de avond tevoren in ijltempo was geschreven en gestencild. Hierna wandelde men de bottelarij door, die reeds volop in bedrijf was. Via Eindhoven reden de bussen nu naar het Eurostrand in Westerhoven waar de heren Kranenberg en Von Freytag Drabbe zich bij het gezelschap voegden teneinde de lunch in het restaurant aldaar mee te maken. De heer Kranen- berg deelde aan tafel aan drie oud gedienden persoonlijk de jubileumspeld uit. Van de overige deelnemers ont vingen er 25 de gouden speld met bril jant, 57 de gouden onderscheiding en acht de zilveren. De 260 deelnemers aan de tocht lieten zich de maaltijd goed smaken. De zes bussen reden na de lunch naar het station van Weert, alwaar de vlaaien in de Amstel Express werden geladen. De stemming was uitstekend. En de reactie op deze combinatietocht spoor wegen-bus? Nog nooit zo'n fijne dag tocht gemaakt. Experiment geslaagd. En nu maar weer uitzien naar het volgend jaar. U weet dat de posttarieven zijn verhoogd (met ingang van 1 juni). Wilt u daarom een envelop waar een postzegel van 15 cent op zit, met drie cent bijplakken en de enveloppen naar Ommen voortaan met achttien cent frankeren? In de leeggoedhal van de bottelarij in Helmond. Een gouden speld voor de heer Schuurman, die in 1900 in dienst kwam. Vr. Za. Vr. Vr. Za. 18/6 19/6 25/6 2/7 3/7 - Clubavond tennisvereniging - Clubavond biljartvereniging Begin DERDE vakantie periode - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging - 06.00 uur vertrek van de brouwerij visvereniging Al tijd Beet naar de Wieringer- meer Begin VIERDE vakantie periode In de trein.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 3