mm Vier jubilarissen Bedrijfsscbool met zomervakantie ONS leven in de brouwerij Ditmaal wensen wij vier zilveren jubila rissen geluk en wel de heer A. Linde (portier) die op 4 juni 25 jaar in dienst is, maar vanwege familieomstandigheden niet in de Gijsbreghtkelder zal worden gehuldigd. Op vrijdag 11 juni worden de heren P. B. Kuyvenhoven (baas bouwafdeling) en F. Falkenhagen (baas gistkelder) gehul digd en vrijdag 18 juni is de dag van de heer W. Koch (chauffeur). De huldiging geschiedt in de Gijsbreghtkelder en be gint om half vijf. Op woensdag 19 mei j.l. oitTTtOO uur werd in tegenwoordigheid van chefs en docenten door de heer N. Broekhuysen het eerste cursusjaar van de bedrijfs- school afgesloten. Onderstaande zeventien cursisten ont vingen gelukwensen met het behalen van deze mijlpaal; helaas moest een candidaat worden afgewezen. De heer G. Struiksma deelde een en ander mee over de resultaten van het tentamen, terwijl de heer J. C. Gans in een voortreffelijke speech de cursus leiding bedankte voor haar aandeel in het bereikte resultaat. Dit laatste ging vergezeld van aardige attenties, die dankbaar werden aanvaard. A. A. Binnekade, Machinewerkplaats. J. C. Gans, Onderhoud bouwvakken. J. Haarmeijer, Onderhoud bouwvakken. B. Huis, Machinewerkplaats. P. G. van Lierop, Bouwvakken. J. Smit, Garage. T. B. de Vries, Instr. makerij. H. S. Brusik, Mouterij. G. J. Goldhorn, Bottelarij. G. Hoogland, Electr. werkplaats. J. de Lang, Expeditie. P. Smet, Garage. J. H. Stiphout, Instr. makerij. J. G. van Vrede, Personeelszaken. P. J. M. van Soest, Reklame. J. G. Vermeulen, Boekhouding. W. Both, Legerkelder. F. FALKENHAGEN P. B. KUYVENHOVEN A. LINDE W. KOCH In dienst gekomen: F. Perez Artero, Bottelarij R. M. Erkamp, Expeditie R. Faassen, Smederij G. A. de Werdt, Technische Dienst D. Guirao Perez, Bottelarij J. Morales, Parra, Bottelarij J. Parra, Benitez, Bottelarij E. Villar Zurano, Bottelarij Ch. Th. Kwant, Horeca K. Schraa, Tariefbureau H. J. H. Zanders, Tekenkamer Mej. A. Swart, Statistiek Uit dienst: D. van Essen, Legkelder P. v. d. Zee, Expeditie G. Bos-de Vries, Poviet H. W. Westra, Expeditie J. H. Gortjaens, Bottelarij W. Jongsma, Expeditie A. Sanchez Carrasco, Bottelarij M. Conolly, Bottelarij J. C. Cramer, Bottelarij A. Makkinje, Expeditie C. van Onkelen, Magazijn T. van Tongeren, Expeditie H. Veldhuizen, Bottelarij Mevr. E. M. de Vries-Geveke, Export Mevr. M. van Weeren-van Woerden A. Zonneveijlle, Hoek van Holland Mej. A. van Rinsum, Hoek van Holland B. Elting, Bedrijfslaboratorium T. Velthuys, Bedrijfslaboratorium Gehuwd: Mej. J. Kornet (Poviet) met de heer J. Leeu werink De heer A. J. M. Goos (Bottelarij) met mej. W. Langelaar De heer J. J. de Haas (Heerlen) met mej. L. Prins Geboren: Maria Erzsébet, d. v. h. echtp. F. Cserép- Kodde (Bouwvakken) Maria Josephina, d. v. h. echtp. G. Du- mont-Emonts (Heerlen)

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4