Ideeën beloond Kampkaart Agenda Uitslagen voetbalclub Drie zilveren jubilarissen 77TTVY\ 3 AMSTEL De volgende ideeën werden beloond: Idee nr. 42: De heer Kapitein (Loonadministratie) had een idee om het lekken van de bostel-afvoerbak bij de Mouterij tegen te gaan, aangezien vele excursies hier langs komen. Dit idee wordt niet uitge voerd, omdat deze afvoerbak verplaatst zal worden in de nabije toekomst. Aanmoedigingspremie 10,-. Idee nr. 43: De heer Kapitein (Loonadministratie) stelde voor van de goederenlift (expedi tieterrein) twee liften te maken waarin alleen de lorrie's met kisten passen. Hij zag hierin een grote tijdsbesparing en er zou efficiënter gewerkt kunnen worden. Inzender heeft inderdaad gewezen op een probleem dat bij de directie leeft en waarvoor reeds een oplossing is. Wanneer het nieuwe expeditiecentrum klaar is (waar de oude garage gestaan heeft) zal het transport van de Bottelarij via een pallettransporteur over het oude expeditieterrein heen gaan. Aanmoedigingspremie 10,-. Idee nr. 46: De heer Van der Pauw (Expeditie) stelde voor een grote fliptopper in de vorm van een hoofddeksel uit te reiken bij sport evenementen in de zomer. De Commis sie vond dit een bijzonder leuk idee. Echter, deze fliptop-petten zijn bekend en aanwezig op het bedrijf, maar worden niet in omloop gebracht. Aanmoedigingspremie 25,-. Idee nr. 47, 48, 52 en 53 werden afge wezen. Idee nr. 55: De heer Elsthout (Bedrijfsadministratie) heeft geconstateerd dat in het asfalt van het expeditieterrein een put enkele centi meters onder het wegdek zit. Hierdoor gebeurde het wel, dat een hef truck met één wiel in deze put terecht kwam tijdens het lossen van een vracht auto,, met als gevolg het vallen van de lading en flessenbreuk. Mechanisch leden de lorries en hef trucks ook van het bonkend over deze put heenrijden. Inzender stelde voor het rooster van de put gelijk te maken aan het wegdek. Dit idee is uitgevoerd en beloond met 30,-. Idee nr. 58, 59, 61 en 62 werden afge wezen. Ideeën waarvan de nummers nog niet werden genoemd, zijn nog in behande ling. I.V.C. Indien u naar een van onze vakantiehuis jes gaat, vergeet dan uw kampkaart niet. Dit is bijzonder belangrijk. Indie u met de bus gaat, wilt u dan vooral op tijd klaar staan; de bus kan in vele straten hier in Amsterdam beslist niet wachten. Helpt allen mee opdat uw vakantiebegin goed moge zijn. Do. 3/6 - Oud-medewerkers per Am- stel-Expres naar Helmond en omgeving Vr. 4/6 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 5/6 - Begin TWEEDE vakantie periode (denk aan Luilak) Ma. 7/6 - Tweede pinksterdag Vr. 11/6 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 12/6 - 06.00 uur vertrek Visver eniging Altijd Beet van de brouwerij naar de Wierin- germeer Slotdag opleiding LOTUS Ma. 14/6 - Verg. Biertechn. Commissie Vr. 18/6 - Clubavond tennisvereniging Clubavond biljartvereniging Za. 19/6 - -3i}UB>iBA aaaaa uiSsg periode voorseizoen Mariniers Doorn-Amstel Brouwerij 5-3 Amstel Brouwerij-Politie Lin.str. 8-0 Bisons Deventer-Amstel Brouwerij 0-5 Dr. P. T. BUMA, bedrijfsarts, Helmond Het bestuur van de Vereniging Bedrijfs gezondheidsdienst Helmond heeft met ingang van 1 maart 1965 als bedrijfs arts voor ons bedrijf in Helmond aan gewezen dr. J. T. Buma. Deze heeft zijn werkzaamheden onlangs aangevangen. Op deze plaats heten wij dr. Buma van harte welkom. men in het dagelijkse leven niet toe komt. De heer Rutten, chauffeur ver koper, noemde hij niet alleen een goede chauffeur maar ook een blijmoedig mens, die bekend stond om zijn humor. De heer Pruimboom, die in de kuiperij was begonnen, werkt nu in de tapkelder, waar hij een bereidwillige collega is, aan wie het ook niet ontbreekt aan hobbies: kamperen en voetballen. De heer Hal- sema, die van het begin af op de expe ditie werkt, waar het vooral de laatste jaren verre van gemakkelijk is vanwege het ruimtegebrek, vernam dat hij met ingang van 1 juli definitief tot onderbaas was benoemd. De drie jubilarissen ont vingen hierna hun gouden speld. Nadat diverse sprekers van hun waarde ring en vriendschap hadden getuigd, bleek, dat de collega's gul voor de dag waren gekomen, want de jubilarissen mochten vele geschenken en bloemen in ontvangst nemen, waarbij ook de kinderen niet werden vergeten. Het was opmerkelijk, dat de drie jubi larissen in hun werk een vlak op elkaar volgende reeks taken verrichten: de heer Pruimboom in de productiesector, de heer Halsema bij de expeditie en de heer Rutten als verkoper. Op vrijdag 13 mei jubileerden de heren gehuldigd. De heer Pelt achtte het vie- C. Halsema, J. Pruimboom en J. B. Rut- ren van een jubileum een goede gelegen ten en werden zij in de Gijsbreghtkelder heid om eens datgene te zeggen waar Ir. Van Marwijk Kooy ontving de jubilarissen in de commissarissenkamer; v.l.n.r. het echtpaar Rutten, Pruimboom en Halsema. IDEEEN \\TT777

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 3