Derde contactavond ONS leven in de brouwerij 6 Deze genoeglijke avond, waarop geen wanklank is gevallen, werd om 1 uur beëindigd. In dienst gekomen te Amsterdam: J. G. A. Hulscher, Bedrijfs- en Budget administratie Mej. K. Loodewijk, Poviet Produkten N.V. H. W, M. Rek, Thuisverbruik B. J. I. Langela, Thuisverbruik A. Bos, Thuisverbruik W. J. Hoeben, Thuisverbruik Th. Peterse, Thuisverbruik L. A. Sleven, Horeca E. N. Bakker, Export R. J. P. Wolf, Operating and Consulting Div. Mej. Mr. M. M. Kooijman, directie secretariaat Th. Moussault, Horeca R. van Honsekooten, Poviet A. Romero Guirao, Legkelder A. Spier, Smederij M. Conolly, Bottelarij C. v. d. Molen, Bottelarij In dienst gekomen te Helmond: F. H. v. d. Linden, Bottelarij Mej. C. v. d. Steen, Bedrijfskantine W. J. Boetzkes, Legergebouw W. Molenaar. Bottelarij P. W. A. de Haas, Machinekamer U. P. J. Fransen, Legergebouw J. F. Hendriks, Bottelarij J. G. J. Clement, Technische Dienst S. J. Bijkerke, Technische Dienst U. A. Weiten, Magazijn Onze dienst verlaten te Amsterdam: Mej. A. M. Th. Deckers, Statistiek E. H. Flu, Laboratorium W. Verschuur, Smederij J. Pineiro Martinez. Bottelarij M. Piernas Peralta. Bottelarij Getrouwd: De heer J. J. M. van Neerijnen met mej. G. L. M. Buné I. B. G. Ibelings (Bottelarij) met mej. P. H. Schutz Geboren: Alexander Machiel Allard z. v. h. echtp. J. A. F. Straat-Gijsbers (Fil. adm.) Antonius Gerardus B. E. z. v. h. echtp. P. Boetzkes-Wijnhoven (Bedr. Lab. Hel mond) Robbert, z. v. h. echtp. J. H. Stiphout-Wil- lenbroek (Instrumentmakerij) Victor Julio, z. v. h. echtp. J. Fumero Yanez-Hernandez Quijada (Expeditie) De heren Scholten, Buck en Boonen (v.I.n.r.) in gesprek bij de nieuwe turbine, die onlangs in gebruik werd genomen. Bij de koelwaterpompen die onder de nieuwe turbine zijn opgesteld, werden de heren H. Schilstra, WJ. Schellingerhout en J. WWesterhof (v.I.n.r.) gefotografeerd. Voor de derde maal in successie is een aantal personeelsleden bijeen geweest op een contactavond die dit jaar werd ge houden op vrijdag 7 mei. Dank zij de vriendelijke medewerking van de afdeling Publiciteit van Publieke Werken konden de organisatoren beschikken over een grote kaart, waarop duidelijk te zien was welke werkzaamheden verricht moeten worden in de omgeving van de brouwerij ten behoeve van het verkeer dat van de IJ-tunnel gebruik gaat maken. Het bleek dat het verkeer, komende over de te bouwen brug over de Amstel, via de Mauritsstraat onder de Wibautstraat wordt doorgeleid om zo te komen op dc Mauritskade, waardoor het voor ons niet langer mogelijk zal zijn kisten op deze kade te plaatsen; er zal dan ook een nieuw expeditiecentrum worden ge bouwd. Het verkeer naar de tunnel zal via de Wibautstraat, het Weesperpletn, Weesperstraat (24 m brede rijweg) L. W. Visserplein (nieuw plein bij het Water- looplein) en Rapenburgerstraat worden geleid. Dezelfde afdeling Publiciteit had ook een film ter beschikking gesteld, die op vaak geestige wijze duidelijk maakte hoe de IJ-tunnel wordt gebouwd. Hierna werd er gedanst op de muziek van The Robins o.l.v. Ernie Bender. Dit gebeurde met een aanstekelijk enthou siasme, dat niet onderdeed voor de vaart en de geluidssterkte waarmee de beat- ntusic ten gehore werd gebracht. Er kon worden vastgesteld dat er vele solo dansers onder ons personeel schuilen en dat moet wel, want de moderne dansen vereisen dit en de vraag rijst waarom men eigenlijk een partner uitnodigt om mee te dansen. De dans werd afgewisseld met een spelletje bingo, in twee talen vanwege de Spanjaarden, die evenals de Nederlanders zich opperbest amu seerden.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 6