ONS leven in de brouwerij Am stel verleende assistentie aan de Politie AFSCHEID van J. A. J. M. HORSTEN Jubileum 6 In dienst gekomen: M. M. Merkx, Bewakingsdienst Helmond Mej. R. Aarts, Expeditie Helmond J. G. A. Hulscher, Bedrijfs- en Budget administratie B. P. Bloem, Poviet H. M. Reuter-Dijkers, Poviet D. Scheltema, Laboratorium D. H. M. van Staverden, Koelhuis F. Arroya Alvarez, Bottelarij J. Casanas Mesa, Bottelarij D. Ortuno Martinez, Bottelarij R. Pena Luque, Bottelarij V. Perez Aznar, Bottelarij J. Valera Vilar, Bottelarij A. M. de Bray, Expeditie Th. F. Lammers, Expeditie Onze dienst verlaten: Mej. A. M. Th. Deckers J. M. van Dantzig, Bottelarij Chr. Klijn, Bottelarij D. C. W. Spaans, Bottelarij A. Garcia Escudero, Bottelarij J. J. Expositoe Marcelino, Bottelarij J. M. Lopez Garcia, Bottelarij R. P. Simon. Bottelarij I. Abal Martinez, Legerkelder P. Castrillon Doval, Expeditie J. Serantes Vasquez, Legerkelder H. G. ten Broeke, Expeditie G. Saarloos, Legerkelder Gehuwd: E. D. Elvira de Leon (Bottelarij) met mej. M. Cabrera Acosta. Vrijdag 2 april heeft de heer J. A. J. M. Horsten afscheid genomen van het personeel van de legerkelder in verband met zijn overplaatsing naar Helmond. Op dezelfde dag ging zijn bevordering tot onderbaas in, zodat er ook wat te vieren was. In de kantine werden hem geschenken aangeboden, die verband hielden met eten en drinken: etensborden en bier glazen. De heer Horsten zal in Helmond werkzaam zijn in het legergebouw. Wij zijn mans genoeg om het zonder politieassistentie te kunnen doen, maar daar de politie immers sinds onze jeugd onze beste kameraad is, geven wij de politie graag onze assistentie. Dit ge beurde op tweede Paasdag. Na afloop van een sportevenement snel naar Am sterdam en toen de klok twee uur wees gingen wij een broodjeswinkel binnen. Voor de deur parkeerden wij de Amstel- wagen die bij sportgebeurtenissen een goede bekende is. Net bij de eerste slok koffie een klap. Een auto en een gevel waren het slachtoffer geworden van een dollemansrit. De schuldige verdween in de nacht. Toen kwam Amstel in actie. Op het Muntplein werd de schuldige klemgereden in afwachting van de po litieauto. De schuldige had veel geld over voor zijn ontsnapping, maar ach, onze eerlijkheid is bekend (zij het niet bij deze man). Toen wij terug waren was het kopje koffie koud geworden, maar het kom- mentaar in de broodjeswinkel was hart verwarmend: „Amstel, prachtpils, pracht- stunt!" De milde gevers die de heer Horsten uitwuifden. De heer Horsten met een van de borden die hij ten geschenke kreeg. Op donderdag 1 april is de heer G. J. C. van Kooten, ketelmachinist, in de Gijs- breghtkelder gehuldigd ter gelegenheid van zijn zilveren dienstjubileum. De heer Van Kooten, die vergezeld werd door zijn echtgenote en vijf kinderen (drie dochters en twee zoons) werd toege sproken door de heren Oostra, Buck en collega De Groot. Niet alleen de jubi laris kreeg geschenken (grammofoon platen en een tafelaansteker) maar ook zijn vrouw (bloemen) en kinderen wer den niet vergeten; deze ontvingen uit handen van een lid van de jubileumcom missie ieder een doosje chocolaatjes. Jubilaris Van Kooten en echtgenote

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 6